Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Huehue:P No okaże się jak to lata jak się zrobi sprzęgło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie. Posiadam Passata 4motion i podobno jest tak że musze mieć takie same felgi przód/tył i czy chodzi tylko o średnice felgi i rozmiar opony, czyli moge mieć na przodzie 8.5x18 et 28 a na tyle 9.5x18 et33?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o średnicę całego koła. W syncro miałem 16" 7,5j z przodu i 16" 9j z tyłu. Przód 195/45, tył 205/45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Muszę wymienić rozrząd w passacie b6 2.0TDI 140KM. Gdzie polecacie to zrobić i na jakich częściach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik lukjar7 z forum, jak się powolasz na mnie to będzie good price. 80km od Bialego ale robi bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poszukuję sklepu elektronicznego, w którym dostanę końcówki tulejkowe do kabli (zasilający wzmak) W tym na Fabrycznej, przy Jurowieckiej siedziała jakaś babka, która nie pomogła mi i powiedziała że nie ma... Najlepiej okolice Nowego Miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, poszukuję sklepu elektronicznego, w którym dostanę końcówki tulejkowe do kabli (zasilający wzmak) W tym na Fabrycznej, przy Jurowieckiej siedziała jakaś babka, która nie pomogła mi i powiedziała że nie ma... Najlepiej okolice Nowego Miasta

Na ul. Brukowej w szczycie bloku sklep Elektronik. Tam to dostaniesz. A jak nie to wyślą ciebie na na przeciwko i tam mają wszystko do Car-Audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam rozglądam się za oponami letnimi 205\55\16r. może znacie dobry sklep z przystępnymi cenami. Moje popękały choć na stare nie wyglądają.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest najtańszy okres na zakup nowych opon przez ceneo czy skąpca. Ja nabyłem kilka dni temu nowe dunlopy z DOTem 0315 około 60zł taniej na sztuce w porównaniu z sezonem letnim. Chyba że szukasz używek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam klucza dynamometrycznego do b5 i się zastanawiam jaki przedział powinien mieć ? i czy może polecicie jakiś klucz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. szukam goscia co pospawa gorne mocowania reflektora przod do golfa 4 .zna ktos gdzie w bialym badz okolicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki Help !!!

Nie działają szyby, centaralny z pilota, wlep paliwa sie nie otwiera, oświetlenie wnetrza nie działa. Komfort suchy jak pieprz...

Passat b5 fl 2004 co może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio tak mialem w golfie 4 no i tez modul byl suchy a zwarcie zrobilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede sprawdzał jezszcze kable czy pognite i mowisz ze jednak moduł moze byc padniety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp się laczy? Zasilania są? Linia K nie zwarta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie komp nie chce połączyć czyli moduł do wymiany :/.. zastanawiam się co mogło to spowodować. Jakieś zwarcie przy zamykaniu samochodu wystapiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa diagnoza... Nie łączy się to do wymiany... Wstawisz drugi i nadal się nie będzie łączył i działał, i co? Zonk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wtedy jak drugi nie bd chciał ruszyć polonez15 jak ogarniasz temat to coś podpowiedz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedziałem już - sprawdzić zasilania na wtyczce modułu. Daję CI 85% że w tym tkwi przyczyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności