Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chętnie zobaczę jak to wygląda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś słyszał bądź ma do sprzedania auto typu Mitsubishi colt ,fiat panda lub 500,skoda Fabia ,toyota aygo. Auto typowo miejskie .silnik jaki interesuje to benzyna rok powyżej 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mi pomoże w tym temacie:

Jestem nowy na forum i chciałbym prosić o małą przysługę. Dokładnie to o sprawdzenie passata z ogłoszenie, odemnie jest ponad 500km a nie chciałbym robić sobie wycieczki. Oto ogłoszenie http://olx.pl/oferta/volkswagen-pass...5-IDbU4rj.html

Może ktoś jest z tych okolic i mógłby zerknąć okiem czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie za tydzień w niedzielę mógłbym skoczyć... Mam 50km w jedna stronę w weekend ( na co dzień mieszkam dalej). Mam również VCDSa i troszkę wiedzy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie za tydzień w niedzielę mógłbym skoczyć... Mam 50km w jedna stronę w weekend ( na co dzień mieszkam dalej). Mam również VCDSa i troszkę wiedzy:P

Kolego jeśli mógłbyś pomóc to byłbym wdzięczny, jeśli było by z autem ok będe interweniował w jego sprawie.

Jak coś pisz na meila [email protected].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego w Siemkach i jeżeli znajdzie czas to rzuci okiem czy to nie trup (a może w ogóle to u niego stoi auto). Później zadzwonię do niego. Wczoraj wieczorem mogło tego nie być ale nie wiem czy zauważyłeś, że u góry jest napisane, że ogłoszenie nieaktualne. . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomego w Siemkach i jeżeli znajdzie czas to rzuci okiem czy to nie trup (a może w ogóle to u niego stoi auto). Później zadzwonię do niego. Wczoraj wieczorem mogło tego nie być ale nie wiem czy zauważyłeś, że u góry jest napisane, że ogłoszenie nieaktualne. . .

Teraz sprawdzałem, faktycznie już niema ogłoszenia. Widocznie sprzedany.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Teraz sprawdzałem, faktycznie już niema ogłoszenia. Widocznie sprzedany.

 

Sprawdzałem i ogłoszenie jeszcze wisi. http://olx.pl/oferta/volkswagen-passat-passat-2-8syncro194psniemiecalu18sedanczarnyalcantara-CID5-IDc2Gfd.html#fef80f7d7e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymana produkcja i sprzedaż diesli na dosyć długo, jakby wyprzedawali nowe za 1/2 ceny to łyknąłbym. :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz sprawdzałem, faktycznie już niema ogłoszenia. Widocznie sprzedany.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

Sprawdzałem i ogłoszenie jeszcze wisi. http://olx.pl/oferta/volkswagen-passat-passat-2-8syncro194psniemiecalu18sedanczarnyalcantara-CID5-IDc2Gfd.html#fef80f7d7e

 

 

Kolega jeszcze w niemcowni, być może jutro zjedzie wiec jak to bedzie jeszcze aktualne to obejrzy paszczaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Gdzie w Białym najlepiej zawieźć felgi stalowe do piaskowania i malowania proszkowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Koledzy i Koleżanki. Ma ktoś znajomego mechaniora, który by mi rozrząd zrobił w B5 i sprawdził dziwny stuk przy 100km/h na sprzęgle jak hamuje silnikiem? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś powiedzieć coś o fachowcach z Familijnej 4 Mariusz Ferenc bo właśnie wybieram się do nich osobiście już z regenerowaną maglownicą od nich ?:/

 

Witam jeszcze raz no i byłem u nich z przekładnią wykręcili ją i skręcili okazało się że jest sprawna. No i teraz Panowie twierdzą że cała kolumna kierownicza w moim samochodzie jest problemem i co teraz okazuje się że mój samochód to złom? pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy może wiecie, gdzie w Białymstoku lub okolicach naprawiają podgrzewane fotele - wymieniają maty - diagnozują. Dziś sam się grzebałem, do przekaźników jest OK a dalej to z braku doświadczenia wolałem zostawić. Elektr regulacja góra dół też nie działa i brak prądu na kostce. Aha... dodam że chodzi o Passata B4. Będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój Passacik osiągnął 430 tys km. A kolega ma problem z A4 z 2005 roku. Nieszczęsne 2,0 TDI pękło. Katastrofa jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło zapasowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba było lać olej roslinny a nie rzepakowy :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności