Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kierunek studiujesz? :P

Sory za OT, ale musiałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przepraszam :D. (siła wyższa)

 

Elektronika and Telekomunikacja.

 

Na Pb widuję czasami czarną b3 z rej BBI, na pomarańczowych borbetach z tego forum :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Pb widuję czasami czarną b3 z rej BBI, na pomarańczowych borbetach z tego forum

Widuję ją codziennie pod blokiem ,ale nie domyśliłem sie że ona z forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to chłopak z forum nawet ma prezentacje tu zrobioną, co prawda nie widziełem paska na żywo ale na fotach wygląda super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również przepraszam :D. (siła wyższa)

 

Elektronika and Telekomunikacja.

 

Na Pb widuję czasami czarną b3 z rej BBI, na pomarańczowych borbetach z tego forum :P.

 

Mankitifika czy jakoś podobnie, Łukasz sam zapewne się odezwie jak zaczai posta:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to chłopak z forum nawet ma prezentacje tu zrobioną, co prawda nie widziełem paska na żywo ale na fotach wygląda super

 

Na żywo wygląda jeszcze lepiej C: Może uda mi się z nim kiedyś spotkać, pogadać D:

 

A tak z innej beczki, znacie może kogoś komu silniki SB wraz z jego doładowaniem nie są mu obce? Chodzi mi o podkręcenie turbo + lekkie zwiększenie dawki. Chciałbym zaczerpnąć fachowej porady z tym związanej. Ostatnio jak sprawdzałem doładowanie dmuchało 0,45 Bara. Chyba troszku za mało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos na zbyciu panel sterowania elektrycznymi szybami do b5 ? ( od strony kierowcy na 2 szybki przednie ) Moje sie ułamało i trzeba sposobem otwierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który przycisk szlag trafił? Ja mam ale zwalony pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie padł od sterowania szybą kierowcy, pasażera sprawny. To chyba wymienia sie caly panel z 2 przyciskami od szyb i blokada drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam problem z swoja tuba blaupunkta, wzmakiem magnata 2 kanal. Po podlaczeniu ciagle buczy, sa niekiedy momenty kiedy normalnie zagra ale to tylko wtedy kiedy sie w nia dobrze uderzy :D Wszystkie podlaczenia kable sprawdzalem 3 krotnie jak nie wiecej, myslalem ze moze to byc problem z masa, podprowadzilem ja wiec pod punkt masowy pod pokrywa i dalej mi szaleje. Swieci sie zielona kontrolka wiec masa musi byc ! Nie chce placic niewiadomo jakich pieniedzy dla magika zeby mi sprawdzil w czym siedzi rzecz.. Moze ktos z was naprowadzil by mnie na jakies wlasciwe tory :D

 

Ps. Przez miesiac czasu gralo to bez najmniejszego problemu. Jak na ten zestaw to dawalo rade bez zadnych wiekszych przygod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś cały tor audio Radio>wzmacniacz>tuba ? Jak masz podpięty wzmak przez RCA do radia, to spróbował bym wpiąć się tam innym kabelkiem + jakis telefon,mp3 etc. Jak nie buczy, to wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po uderzeniu działa to podejrzewam pękniecie na płycie wzmacniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłeś cały tor audio Radio>wzmacniacz>tuba ? Jak masz podpięty wzmak przez RCA do radia, to spróbował bym wpiąć się tam innym kabelkiem + jakis telefon,mp3 etc. Jak nie buczy, to wiadomo :)

 

To akurat nie raz sprawdzilem ;D Ale dzieki za dobre checi ;)

 

 

Jak po uderzeniu działa to podejrzewam pękniecie na płycie wzmacniacza.

 

Zaraz sie wezme za rozkrecenie tego ustrojstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbyś gdzieś zimne luty na płytce wzmaka, to mógłbym go potraktować hot air'em. Jeśli znajdziesz też gdzieś przerwane ścieżki, na to tez jest sposób :).

 

 

Powodzenia w szukaniu usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens grzać płytę dwuwarstwową hotem? Żaden moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmak w srodku wyglada dobrze, zadnych przerwan, peknietej plyty czy tez "podpalonej". Choc martwi mnie zasyfiona jakas brazowa zaschnieta mazia czy czyms w tym stylu przestrzen wokol kondensatorow..

 

Ps. identyczny jak z tej aukcji http://allegro.pl/wzmacniacz-magnat-classic-480-i3636429290.html

Edytowane przez Kojot121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro chyba zainwestuje pare groszy i podjade do kogos kto to ogarnie. Bo mi brak na to sily.. A wzmak za drogi/dobry co by go wywalic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć jak chcesz za tydzień do mnie, w Białym już będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIemano. Jestem tutaj nowy, czy w piątek wieczór/ sobote z rańca miałby ktoś czas sprawdzić passata na kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności