Skocz do zawartości
Gość banaszek

Ponownie pompowtryski

Rekomendowane odpowiedzi

Tia.

U mnie filtr paliwa jest lekko czarnawy po przejechaniu 5tys km od wymiany wiec i tak ta pompe bede wymienial, mam nadzieje ze po wymianie filtr paliwa niebedzie sie tak szybko robil czarny...

Edytowane przez vallentino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze lepiej zebrac ludzi na forum (zamiast pisania na prw mail)?

Zgadzam się. Ale jak na forum ogłosić taką inicjatywę żeby dotrzeć do wszystkich, którzy mieli ten problem?

Mój silnik po wymianie wtrysku oznaczeniem M zamiast D na końcu nr kat. pracuje z większą niż poprzednio wibracją. Oryginalny wtrysk wysłałem do regeneracji i jak wróci zamierzam włożyć go z powrotem, a M będę woził jako zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem probelm z passatem 2005 rok 2.0 TDI 140 KM osprzęt SIEMENS

 

03G130073D

 

jedna firma w Koninie zajmuje sie sprzedażą takich wtrysków ale z czego co wiem posiadają również do 170 KM passata i mają również używane

I nie można podkładać M za D

 

Podam wam numer do tej firmy bo warto duzo oszczędzicie

503694241

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jestem po wymianie pompowtrysku siemensa do 170KM,,, z wymiana zaplacilem 1200zł,,,,, tam za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował te pompowtryski z konina?? Są nowe i oryginalne i dają na nie gwarancje? Gdzie w warszawie wymienialiscie pompowtryski i za jaką cene?(nie dotyczy ASO) Poleccie jakis warsztat, bo z tego co wiem byle kto dobrze tego nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak sa nowe i orginalne ja kupowałem do 140km mają też 170km gwarancja 6miesiecy stary musisz zdać albo zapłacić 200zł nr tel 503-694-241 502-950-240 669-910-891 kon- max śruby kup w aso bo kosztuja 6zł sztuka a u nich 20zł sztuka na tym mnie skroili.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi wam o pompę paliwa która znajduje się w zbiorniku paliwa?

pytam bo mam pompę w zbiorniku paliwa,,,,

motor TDI PD AXR 101KM w golfie IV 2002 rok to są "nowszej generacji" pompowtryski czy jeszcze strasza konstrukcja? wie ktoś jaką norme emisji spalin ma ten motor? Euro 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompowstysk spełnia normy Euro 3.

Pierwszymi silnikami na pompowtryskiwaczach były 115 konne jednostki. 101 KM można zaliczyć do tych "nowszych"

Edytowane przez cubus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość midas

Witam. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem VW Passata 2.0 TDI 2006 r. No więc dziś przy 100km/h na drodze krajowej (duże natężenie ruchu),40 km od domu auto nagle zgasło (190 tys. na liczniku). To już drugi raz! Za pierwszym, przebieg 186 tys. całe szczęście, że blisko domu. Do baku leję tylko vervę-orlen i ultimate-BP. Więc Panowie (Ci z mniejszości na forum) nie piszcie, że wtryski siadają bo się leje g... do baku. Również zapraszam do pozwu na http://www.pozwijgo.pl temat wtryskiwacze. W jedności siła, musimy zakończyc ten skandaliczny proceder VW. Takie awarię zagrażają życiu Wam i Waszym rodziną, a także innym kierowcom. Pozdrawiam. http://WWW.POZWIJGO.PL temat WTRYSKIWACZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem VW Passata 2.0 TDI 2006 r. No więc dziś przy 100km/h na drodze krajowej (duże natężenie ruchu),40 km od domu auto nagle zgasło (190 tys. na liczniku). To już drugi raz! Za pierwszym, przebieg 186 tys. całe szczęście, że blisko domu. Do baku leję tylko vervę-orlen i ultimate-BP. Więc Panowie (Ci z mniejszości na forum) nie piszcie, że wtryski siadają bo się leje g... do baku. Również zapraszam do pozwu na http://www.pozwijgo.pl temat wtryskiwacze. W jedności siła, musimy zakończyc ten skandaliczny proceder VW. Takie awarię zagrażają życiu Wam i Waszym rodziną, a także innym kierowcom. Pozdrawiam. http://WWW.POZWIJGO.PL temat WTRYSKIWACZE

zapisałem się do tego pozwu ale na razie wtryski ok ale mam 115tkm i 2006r więc może i mnie dopaść ta przypadłość

I jak dalej ten pozew będzie wyglądał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwisy powinny sprzedawać te "pompowtryski" dużo,dużo taniej. W przypadku awarii to jest jakiś "sajgon" 4 szt i 1/4 wartości samochodu - to jest żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serwisy powinny sprzedawać te "pompowtryski" dużo,dużo taniej. W przypadku awarii to jest jakiś "sajgon" 4 szt i 1/4 wartości samochodu - to jest żart.

A ja myślę że powinna być na wymianę wtrysków ogłoszona akcja serwisowa żeby zapobiec ewentualnym następstwom awarii w/w wtrysków w najmniej oczekiwanym momencie np. podczas wyprzedzania przy dużej prędkości (dopuszczalnej na danej drodze)

ale to pojedyncze osoby tego nie wywalczą no chyba że tragedia kogoś na drodze i nagłośnienie przez media !!!

lepiej skubać ludzi po kilka tys. zł za wymianę i zwalać winę na złe paliwo ha ha ha!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie,nie tez to dopadlo na obwodnicy Gorzowa,zonka elegancko zapinala stówka a tu gong,auto zgaslo,laweta i do serwisu,na szczescie bylo blisko do KIMa w Gorzowie,za calkowita wymiane pd ze wszystkim zaplacilem ponad 4tys nie wspominajac o stresie i moralnym upadku.

Czy jest szansa w koncu zebrac sie w kupie:) i jakis oficjalny prostest??Czy ma to racje bytu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie złapało 2 razy przy ok. 80 i 100 tys. na szczęście mam jeszcze przedłużoną gwarancję w ramach ubezpieczenia. Koszt jednostkowy ok. 3,8 tys. zł. Auto tankowane praktycznie na jednej stacji Neste-zatem raczej nie wina złego paliwa.

Najgorsze, ze auto staje z zaskoczenia. Jak się szybciej jedzie to można jeszcze na pobocze uciec-gorzej w korku (tak miałem drugim razem). Sensacja, wk...nie innych kierowców i zrypany cały dzień.

Jak dla mnie obciach na 4 kółkach. Na szczęście mam jeszcze starą poczciwą octaviankę, którą się ratuję jak jej pierwowzór na lawecie jedzie:dolamam.

Jak nic wada fabryczna. Poczciwy 1,9 TDI przez 140tys. km tylko obsługi eksploatacyjnej wymagał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos wymontowywał pompowtryski osobiście? czy jest to skomplikowane? bo planuje zrobis miejsce na zapasowy pompowtrysk obok kola zapasowego. pytanie tylko czy jest to do zrobienia na drodze i jesli tak to jakie klucze bedą potrzebne? dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wymontowywał pompowtryski osobiście? czy jest to skomplikowane? bo planuje zrobis miejsce na zapasowy pompowtrysk obok kola zapasowego. pytanie tylko czy jest to do zrobienia na drodze i jesli tak to jakie klucze bedą potrzebne? dziekuje za pomoc
nie masz co się do tego zabierać sam bo i tak go nie ustawisz na drodze więc zbędne to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli po zdjeciu pokrywy pompowtrysk nie bedzie widoczny? nie da sie go tak po prostu wykrecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli po zdjeciu pokrywy pompowtrysk nie bedzie widoczny? nie da sie go tak po prostu wykrecic?
da się ale jak go dobrze nie ustawisz to i tak nie będzie poprawy w pracy silnika więc nie warto chyba ze wozisz "pół warsztatu pompiarza w aucie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy mogl bys przeslac instrukcje jak go ustawic moj nr gg916796, z gory dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy mogl bys przeslac instrukcje jak go ustawic moj nr gg916796, z gory dziekuję
niestety to posiada zaprzyjaźniony pompiarz a on nie chce mi tego zdradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności