Skocz do zawartości
stefwal

Składanie lusterek przy zamykaniu drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

działa tylko z modułami b7 co b6 i cycka pierwszej generacji nie podejdzie o ile nie wyminiesz modułów

no i trzeba to cały czas trzymać wpięte w gniazdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
działa tylko z modułami b7 co b6 i cycka pierwszej generacji nie podejdzie o ile nie wyminiesz modułów

no i trzeba to cały czas trzymać wpięte w gniazdo

 

Niektórzy zainwestowali 72USD i lustereczka się składają ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o podobnie wyglądającym programatorze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówisz o podobnie wyglądającym programatorze? :)

 

Ten programator to chyba forumowy fake (oprócz tego który wypożycza Bronken), ja mówię o oryginalnym module w drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do Passata CC z 2009r to podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, przecież napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś alternatywa żeby składały się lustra po zamknięciu bez jakiejś większej ingerencji w elektronikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana Auta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może odgrzeje troche kotleta ale czy ktoś z Was miał styczność z czymś takim???

 

http://www.aliexpress.com/store/product/VW-Gateway-OBD-Module-Dongle-Plug-Play-Mirror-AUTO-Folding-Window-Glass-Close-For-VW-Passat/739607_32288540344.html

 

JEsłi to faktycznie działa to rozwiązało by problem u osob które chciałyby aby lustra po zamknieciu auta sie składały automatycznie... Pytanie czy warto to zamawiac.

 

Tak kolego działa to prawidłowo a mianowicie składanie działa i z pilota i z dzoystika bo sam to mam to urządzonko i ma jeszcze jedną fajną opcję jesli masz szyby opuszczone po wyjęciu kluczyka szyby automatycznie sie zamykają ja jestem z tego zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w B6 też działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa ale trzeba mieć sterowniki z B7 oraz trzeba mieć komfort po modelowym 2007r tgz 3 generacja

W szaraku zmieniałem zmieniałem wszystkie zamki oraz komfort jakieś 5 miesięcy temu szukałem tego ustrojsta az kolega to znalazł i zamówił i dostałem to jakieś 1,5 miesiąca temu

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Wojtku nr tych sterowników od B7 ? I nr komfortu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak kolego działa to prawidłowo a mianowicie składanie działa i z pilota i z dzoystika bo sam to mam to urządzonko i ma jeszcze jedną fajną opcję jesli masz szyby opuszczone po wyjęciu kluczyka szyby automatycznie sie zamykają ja jestem z tego zadowolony

 

To jak to w końcu jest??? Jedni piszą żę działa a inni że nie.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno działa ... Tylko trzeba ten moduł zakodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak kolego działa to prawidłowo a mianowicie składanie działa i z pilota i z dzoystika bo sam to mam to urządzonko i ma jeszcze jedną fajną opcję jesli masz szyby opuszczone po wyjęciu kluczyka szyby automatycznie sie zamykają ja jestem z tego zadowolony

 

Witam,

 

Zakupilem ten modul z aliexpress i dziala fajnie z jednym wyjatkiem, tj, sklada lusterka po zamknieciu auta i rozklada po wlaczeniu zaplonu gdy auto stoi z niewlaczonym silnikiem z kessy i z pilota, natomiast po wylaczeniu silnika slychac ze modul probuje domknac szyby ( kazde drzwi z osobna "pykaja") i chwile potem sklada lusterka.

Aby sie lusterka nie zlozyly zanim wyjde z samochodu musze otworzyc drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam i czytam i nic - a mianowicie mam B7 i jak zrobic by sie lusterka skladaly przy zamykaniu samochodu? bo kombinuje i nic - zlozyc moge jedynie przekrecajac pokretlo na zlozenie lusterek :( a sasiad ma tak ze mu sie skladaja :) ten sam model - te same ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to w żadnym b7 nie składają sie z pilota, potrzebny jest dodatkowy moduł od chińczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat dla innych których to interesuje , moduł OBD z alliexpress kupiłem. Koszt 25 dolarów z darmowa przesyłką - czas przesyłki 1,5 tyg. Moduł plug&play, lusterka zamknięte ( gałka w pozycji zamkniętej na godzinie 11 ) odpalamy auto lusterka się otwierają, następie wyłączamy auto to lusterka wciąż są otwarte - zamykamy auto z kluczyka raz ( bez zadnego trzymania wscisniętego zamkyania na pilocie, po prostu jeden klik ) i lusterka się składają i ot to jak to dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na modułach z B7 3AA, mam zamykanie po przytrzymaniu przycisku zamknięcia, a po włożeniu do stacyjki lusterka automatycznie się otwierają i niepotrzebny jest żaden dodatkowy moduł.

 

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grabotg i Beni0 gratuluję wiedzy o samochodach. Ciekawe czy u mnie by coś takiego działało na lusterkach od B7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności