Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

te lampy to jakimś lakierem bym zabezpeiczył bo moment mgłą zajdą :kwasny:

 

Na jesień swoje polerowałem i do tej pory niczym nie zaszły, ale fakt, można by je jeszcze raz przepolerować i tym środkiem UV zabezpieczyć.

A i jeszcze jedna nowość w pasku: , gra i buczy na seri bardzo dobrze

 

Podłączyłeś P&P i działało :?: Ja podłączyłem Clariona, owszem, prąd był, ale tylko po zapłonie, radio grało, ale... centralny zamek i oświetlenie działało z ok minutowym opóźnieniem. KOstka ISO do przerobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kleko do paznokci może być?

może być, ale lepiej plastidipem na czarno jepnąć i z głowy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KOstka ISO do przerobienia

 

ja u siebie musiałem tylko dwa kabelki zamienić miejscami , zasilanie ze stacyjki i normalne 12v chyba o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie musiałem tylko dwa kabelki zamienić miejscami , zasilanie ze stacyjki i normalne 12v chyba o ile dobrze pamiętam...

Tylko to, a w niektórych radiach w ogóle nie trzeba nic zmieniać. Dżozef do Blaupunkta nic nie zmieniał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Oresta przypadku trzeba było kabelki zamienić i było oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dokładnie, dwa kabelki zamienić miejscami i gitara ;) ale chyba wzmacniacz antenowy trzeba bo czasami słabo radio odbiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 20 pln tylko cholerstwo duużo miejsca zajmuje za radyjkiem. JA do siebie nie wrzucałem bo troszkę miejsca brakło ale ja mam znacznie więcej kabli od Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa pamiętaj: jak się popieści to się zawsze zmieści :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wzmacniacz antenowy trzeba bo czasami słabo radio odbiera

Potrzebujesz tzw separator jak potrzebujesz mam na stanie i dzisiaj będę na spocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to weź to spróbujemy go ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa pomógł ten wzmacniacz? bo ja kupiłem i do deeee no chyba że jest uszkodzony bo jak fale gubił tak gubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie montowałem u siebie. Ozzi wczoraj założył do siebie , więc może coś nam powie czy lepiej coś z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście montowałem to w Borze , u siebie w Passacie w dwóch Golfach 4 i za każdym razem skutkowało. Zresztą Ozi wypowiedz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co to wczoraj montował by pijany i nie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak na razie działa wszystko i fura się nie spaliła więc jest dobrze podłączony :P Co polepszenia działania to nie wiem bo dziś tylko rano do biura skoczyłem i w mieście działa jak działało. Najszybciej w trasę będę leciał w piątek więc zobaczę wtedy, a teraz służbowym pomykam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak radyjko brzęczy? z mojego doświadczenia Kenwood ma jak dla mnie rewelacyjny dzwiek, miałem pare starych modeli i były niezawodnej, jedyną wadą było pokrętło regulacji głosu czasem podczas podgłaszania przechodził w tryb Meni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na seryjnych głośnikach różnica w dźwięku jest ogromna ;) sama radość ze słuchania muzyki ;)

Ja akurat nie mam z tym problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie o głośniki. Zastanawiam się nad zestawem PowerBass i teraz tak (co doradzicie?):

 

Tylko na przód -->http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=2030

Na przód i na tył -->http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1094

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasada. :D

Nigdy nie dawaj głośników na tył :)

Druga zasada :)

Jak zmieniasz głośniki to musisz mieć wzmacniacz , no chyba , że dobierzesz po radyjko mocowo ale to się mija z celem :)

Trzecia zasada :D

Bez suba to zagra o WIELE gorzej niż seria .

 

No i odpowiednim okablowaniu nie wspominając a tym bardziej o wygłuszeniu drzwi :)

 

a głośniczki powinny zagrać bardzo podobnie do siebie ze wskazaniem na te 3ohmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w drzwi na tyle? Suba mam.

Spoko, okablowanie i wygłuszenie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności