Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

przyzwyczajaj się :)

 

 

lol

 

 

może kiedyś odbierze telefona hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może kiedyś odbierze telefona hehe

 

tak na poważnie zapracowany chłopak .... cierpliwym trzeba być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie miał dla mnie czasu... musiałem z kimś innym temat na poniedziałek załatwiać :(::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz na forum jak coś ... może ktoś coś pomoże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w kwestii alarmów to on specjalista więc do niego ruszyłem .. nvm ... spot dziś jest?

 

 

Czekałem do 20:15... nikogo nie było .. :-(

Edytowane przez Paweł1977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowanie wie ktoś czy warsztaty co wymieniają szyby dają gwarancje na to itd?

W drugim samochodzie przez noc pękła szyba. Na zewnątrz jest gładko - nie ma śladu by coś w nią uderzyło. Poprzedni właściciel w sierpniu wymieniał szybę i mam gwarancję od producenta ale tam napisali, że nie uznają pęknięć. WIdac jakby była źle zamontowana ale nie wiem jak im to udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podjedź do tego warsztatu i pokaż im to. Ja w jednym aucie miałem przypadek szyba wymieniona z ubezpieczenia szyb w PZU samoczynnie pękła po ok 3tygodniach. Zanim podjechałem do warsztatu, pojechałem na oględziny do innego serwisu i tam facet powiedział ze jeśli to by było w jego warsztacie robione to on by tego nie uznał bo w większości warsztatów nie uznają takich roszczeń. Tłumacząc to tym że klient sam ponosi odpowiedzialność za szybę po wyjechaniu z serwisu. Ale tam gdzie wymieniali szybę wymienili na drugą bez żadnego dyskutowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko mały problem w tym, że to w Gdańsku koleś wymieniał i teraz z Malborka średnio chce mi się jechać :P Ale może to będzie rozwiązanie jakieś by spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedział by na dupie w olsztynie to nie było by problemu .. :D a tak zachciało się po malborkach jeździć haha :D

 

a tak na poważnie :P kiedy z turbiną działamy ? czy już GTB wsadziłeś :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie z malborka do gdanska nie jest az tak znowu daleko ;p a szyba z 500 zl warta. ja jak wymienialem w ostródzie szybe to powiedzieli mi ze jak cos sie z nia bedzie dzialo to zebym przyjechal. tylko zeby nie bylo ze to inna szyba dali na nia swoja naklejke w rogu. co prawda nie mialem okazji jechac na wymiane. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniac bede ale nie ma jak kasy odlozyc i czasu by przyjechac na olsztyn na dłużej:) jeszcze wymiana rozrządu sie zbliża więc masakra:P ale Rosa trzymaj ją ddla mnie i z Arkiem pogadaj by pamiętał o oslonach dla nas; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką turbinę będziesz zakładał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaką turbinę będziesz zakładał?

 

moją starą od 130.

 

Ozzi , oddam ją do sprawdzenia w takim razie do warsztatu to będzie wiadomo o jej stanie przed montażem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bedzie wiadomo czy sie nadaje czy mozesz ja rozebrac :P

Najpierw turbina, a później jakis wirus:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto od nas jeździ paskiem b2 z wlepą, rejestracje Kętrzyńskie :fajny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie ... mam paska 1.8t 150hp w tip tronic... gdzie byście mi polecili zrobić chip tuning ? a może już ktoś ma taki zawirusowany i zechce podać info jak się sprawuje.... będę wdzięczny za sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to tiptronik i turbo benzyna ale w b6 i 2,0 tdi 170 KM to wirus raczej nie wchodzi w gre... po wirusie za duzy moment bylby i skrzynia szybko by sie rozpadla. seryjnie jest 350 NM a skrzynia wytrzymuje do ok max 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności