Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, kupiłem paska z navi ale niestety nie mam polskich map, menu po angielsku. Gdzie taka płytkę można zdobyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane na radiu Racio Navigation system MFD? Czy nie masz napisu? Jak masz napis - wskocz na PW do mnie. Poratuję lektorem. Jak nie masz - to nigdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam napisane MFD a wersja to prawdopodobnie D.

Teraz inny temat a mianowicie te pieruńskie klamki co często się psuja (elektryka), jak dokładałem alarm to fachman zrobił drzwi od kierowcy ale już padają następne :-( zaczynam się do tego przyzwyczajać. teraz navi dla mnie jest ważniejsza.

Edytowane przez mariuszmk55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Powiedzcie mi jak się zmienia język na angielski, passat sprowadzony z niemiec i oczywiście język niemiecki, da rade zmienić czy trzeba wgrywać inny język ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo języków jest kilka i można sobie zmieniać, oczywiście nie ma polskiego (też standardowo), tyczy się to lektora jak i menu

 

ale wszystko można wgrać :) chodzi o MFD, bo do MCD jest tylko lektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to się dokładnie wchodzi bo nie mogę tego znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zmienić język na inny np. angielski w MFD2 to musi być wsadzona płyta z mapą niestety bez niej nie zmienisz menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie!

 

Borykam się nieco innym problemem - po załadowaniu lektora z mapy PL/CZ 2010/2011 (męski lektor) komunikaty są spóźnione i w dużo mniejszej ilości, niż to było przy oryginalnym lektorze (damski, ang).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie!

 

Borykam się nieco innym problemem - po załadowaniu lektora z mapy PL/CZ 2010/2011 (męski lektor) komunikaty są spóźnione i w dużo mniejszej ilości, niż to było przy oryginalnym lektorze (damski, ang).

 

No bo tak to już jest z tymi lektorami dołączanymi do mapek. Są ostro kiszkowate. Kliknij linek w stopce - tam są próbki mojego lektora - zrobionego przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy Passata 2003 w vinie już jako 2004

Potrzebuję pomocy - do MFD wer D podpiąłem DSP poprzez oryginalne okablowanie.

DSP aktywowany poprzez menu

Głośniki podpięte - muzyka działa, korektory DSP też słychać. Niestety zginął mi lektor w navigacji :(

Żółta wtyczka pod MFD też podpięta.

 

Jak DSP wyłącze i wtyczkę głośnikową podepnę pod radio - lektor normalnie jest.

 

Ktoś może ma pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności