Skocz do zawartości
wac

Fotoradary w Lubelskim

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie przyjdzie foto do domu

Ano, sam kiedyś chciałem zachować super fotkę mojej VR-y ale nie dali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi kiedyś przyszło, ale jemu gdzieś dalej od domu strzeliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżdżę tą trasą niemal codziennie i zawsze zwalniam dla świętego spokoju
Ja tak jak kolega też niemal codziennie i też zawsze zwalniam:) Jakbyś zobaczył czerwone b3 z siwą maską i błotnikiem to trąbnij;)!! A co do fotoradaru to w Chełmie na wlocie od Lublina (za skodą) ostatnio robił avatary, prawie się nadziałem ale ktoś był szybszy:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano, sam kiedyś chciałem zachować super fotkę mojej VR-y ale nie dali....

 

no ja mojego białego turbovagena też tylko na komendzie na foto widziałem, pana auto? taaaa, a pan jechał? taaaaa :)

i tyle

Kumplowi kiedyś przyszło, ale jemu gdzieś dalej od domu strzeliło.

 

mi łupnęli ze 100km od domu, województwo to samo, i tylko na komendę musiałem się stawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał wilczak Zobacz post

raczej nie przyjdzie foto do domu

Ano, sam kiedyś chciałem zachować super fotkę mojej VR-y ale nie dali....

 

A szkoda... :/ oprawiłbym sobie w ramkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sobie pozwoliłem zachować :kciuki Obraz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam sobie pozwoliłem zachować

niezła fotka Oli :) gdzie ci Ją ustrzelili ?

 

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:23 ----------

 

ja tam sobie pozwoliłem zachować Click image for larger version Name: Obraz.jpg Views: 15 Size: 35.6 KB ID: 31750

niezła fotka Oli :) gdzie ci Ją ustrzelili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niezła fotka Oli gdzie ci Ją ustrzelili ?

we Włodawie na ul.Lubelskiej straż miejska dostała sprzęt i zasilają budżet miasta chowając się w nieoznakowanym radiowozie po krzakach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrr... szkoda że sie nie ubrał w moro i położył na trawie, a fotoradar wstawił w tą choinkę. Masakra, to jest zarabianie pieniędzy, a nie zapobieganie wypadkom. Powinni wstawić puchę różową na 2 metrowym słupie, każdy by zwolnił, ale kasy by nie było.... Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a na warszawskiej już od tygodnia robi zdjęcia i to ile:) mało tego działa w obie strony! Tak więc ci co jadą na warszawę też mogą mieć zdjęcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rano jechałem do pracy i słyszałem coś o nowych cywilnych miśkowozach, widział ktoś je może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć jakieś Skody, nie jestem pewien czy Superb czy Octavia, ale już pare osób mówiło że mocą nie grzeszą, ale czy to prawda czy plotka ?

 

edit:

 

z lkt forum

Sreberko LU 5821E poszło chyba na złom. Cały sprzęt został przełożony do Skody Octavii I LU 36046 - kolor jakiś taki siwo-niebieski, 2 anteny na dachu, 2 kamery, 0 przyciemnionych szyb.

 

a tu link http://lkt.pl/viewtopic.php?t=4312&start=795&sid=8aa829324943334d8569f3dc67ed9118

Edytowane przez MeCeNaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wybierających sie nad jeziora przez łęczną w zofiówce przed łęczna od strony lbn stoi radar ale robi zdjecia dla jadacych w kierunku lbn. niech to nie zwodzi czujnosci bo czesto za radarem po lewej stronie za krzaczkami stoi brazowa brava. Spis nieoznakowanych radiowozow leczna LLE Y002 , 003, 009 , 017 002 i 009 to bravy kolejno kremowa i brazowa natomiast 003 i 017 to astra II granatowe hatchback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla wybierających sie nad jeziora przez łęczną w zofiówce przed łęczna od strony lbn stoi radar ale robi zdjecia dla jadacych w kierunku lbn.

 

Przez 2 lata jeździłem do Lublina 3-4 razy w tygodniu tą trasą i nigdy nie widziałem żeby ta "pucha" była załadowana.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywa załadowana uwierz mi na słowo mam kolege który mieszka 500m od tego radaru takze info mam na bierząco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chłopaki i dziewczyny ostatnio widziałem osobiscie jak na jana pawła koło kościoła wstawiali w jednym radarze wybita z 2 miesiace temu lampe błyskowa a w drugim wstawiali aparacik no i mruga sobie juz jakis tydzień:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach 17-19 stał trójnóg koło lubelli tak perfidnie ustawiony za białą astrą kombi i jeszcze wcześniej jakimś busem z daleka wygladało na stłuczke a tu żdziwko na szczęście błysneło jak wyszegłem zza zakretu i zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś białe cywilne viwaro na kogutach na Zana wie ktoś co to jest misie, krokodylki a może żandarmeria ale trzymali jakegoś srebrnego hatchbaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki oto sprzęt niedługo będzie polował na kierowców w Puławach na ul. Centralnej (wczoraj już go widziałem, ale na szczęście jeszcze nie pstryka):

http://www.mmpulawy.pl/artykul/fotoradar-juz-stoi-na-centralnej-jeszcze-nie-pstryka-241309.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności