Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Ten weekend chyba bedzie pieklem przy przeprawianiu, licze ze za tydzień nie będzie takich cyrkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesior, zainwestuj w TomToma z usługą Live, ominie korki i zero stania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lesior, zainwestuj w TomToma z usługą Live, ominie korki i zero stania :)

Mam, polecam :-)

Korzystałem tez z apki Waze, to też daje radę. Przynajmniej w UK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waze tylko informuje Cię o korkach, TomTom je omija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waze chyba tez przelicza i proponuje nowe. Btw używał ktoś po drodze do pl waze czy za dużo zjada mb i lepiej dać se spokój. Sa jakies waze czy yanosiki dla Niemiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Blitzer na Niemcy ale doświadczenia zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Waze chyba tez przelicza i proponuje nowe

Aplikacja z google, nic nie proponuje ani nie przelicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tom Toma z usługa live pare lat i pare razy mnie wyprowadził na jakies polne drogi żeby ominąc korki a gdy wróciłem na swoją drogę to ruch był normałny także też nie jest idealny i juz się pare razy zastanawiałem nad zmianą na inny gps ,a jak porównywałem do jakiejs aplikacji w telefonie to jednak Tom Tom jest lepszy wiec dalej mam Tom Toma. A tak przy okazji dodam że jadę do Polski 11.08 powrót 26.08 tunelem takze trochę sie boję jak to wszystko będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugestie z Twittera jadac m25 nie pchac się na m26 lub m20 tylko na junction 2, i potem a2, m2, Canterbury a2050, b2068 i dalej do j11 m20. W razie czego postcode to CT18 8XX :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy zignorowałem instrukcje z TomToma kiedy proponował szybszą trasę. Była ona dłuższa o kilkadziesiąt kilometrów więc wolałem zaryzykowć. Później spędziłem np 6 godzin w korku w kierunku Berlina lub innym razem 4 godz w korku w okolicach Duisburg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lesior, zainwestuj w TomToma z usługą Live, ominie korki i zero stania :)

 

Adam mam tomtom z funkcją live tylko on znalazł ta drogę dopiero jak stałem w korku i nagle wyszła trasa alternatywna z zjazdem na jakąś wioskę ale dopiero po 2 km i te 2 km jechałem prawie godzine a na A4 wyszło ze twoja droga jest zablokowana i musi mnie gdzie indziej wyprowadzić i nagle wszyscy tam znaleźli się i ****...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapy googla sa 0k i ich appka tez , nie wiem jak na kontynencie ale w uk fajnie przelicza i znajduje inna szybsza trase , oczywiscie proponuje zmiane a nie zmienia sam, na telefonie dziala poprawnie i szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem za granicą z Google jest taki że wymaga łącza bo mapy ściąga cały czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakie zużycie danych trzeba się nastawic korzystając z tomtom live traffic za granicą? Tylko trasa do PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fonie za dane placisz. Nie wiem, zawsze mam pakiet wykupiony wiec neta nie wylaczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moja nawi TomTom łączy się z netem przez smartfona, udostępniam net przez Bluetooth. Będę musiał kupić jakiś pakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio lecialem do polski na HERE ma opcje offline i dziala spoko , ma tez live jak neta wlączysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacja Stack to juz nie incydentalnie ale codziennosc i żarty sie kończą jak 2000 migrantow probuje wejsc do tunelu, czy oni mysla ze to 5 minut drogi na piechote. Pociag jedzie ok 35 minut z prędkością ok 160kmh czyli ok 70km ma tunel liczac na szybko. Wydaje im sie ze przejda pieszo?

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-33689473?ns_mchannel=social&

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma 50km długości a pociąg jedzie 160km/h

A czarnuchy to półgłówki, nie wiedziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma 50km długości a pociąg jedzie 160km/h

A czarnuchy to półgłówki, nie wiedziałeś?

Teraz m20 zamkneli w stronę Londynu między j8 a j9 niedługo to bedzie jeden wielki parking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności