Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A to moja mała modyfikacja:) transmiter z allegro za 68zł, z funkcją zestawu głośnomówiącego, podpięty pod gamme 5 blaupunkta.. [ame]

[/ame]

zdjęcia:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b0b8616db0a509e.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/39e6282d3d42f9bd.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam betę 4 i poradziłem, już sobie z radiem (wpiołem się w "scalak" TDA1591 dokładnie w 10 i 11 nogę, na nodze 8 jest wyłączenie dźwięku z radia gdy się je zmasuje)

tak po krótce. Moje pytanie: mam plajerka takiego jak na fotce ze strony 11 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1182663#post1182663 , gdzie się znajduje w nim wyjście audio i transmiter fal fm? Jak to możliwe to fotki bardziej się przydadzą.

Edytowane przez muerte1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktos opanowal jak w gammie v blaupunkta oszukac mechanizm kasety?? zabieram sie wlasnie za blaupunkta... czy podpowie ktos skad wziac zasilanie dla plajerka po wlaczeniu odtwarzacza kasety? albo przynajmniej po wlaczeniu radia? bo + po stacyjce to nie za bardzo bo czasem slucha ktos radia mimo braku kluczyka i wtedy bylaby lipa....

 

 

witam ponownie, zabralem sie za montaz otwarzacza mp3 w radiu blaupunkt. skorzystalem z poradnika ze strony 10. tylko pojawil sie problem taki: otwarzacz dziala ale muzyke slychac tylko na prawym kanale, na lewym natomiast to, co jest na kasacie. czy ktos ma pojecie co zle zrobilem??

dolaczam zdjecia gdzie sie wlutowalem. dodam, ze moje radio troszeczke rozni sie od tego na stronie nr 10.

dzieki za sugestie i pozdrawiam

 

dobra:) udalo sie!! rozczlonkowalem wszystko jeszcze raz, i dzwiek sie pojawil. ponadto podlaczylem zasilanie plajerka z zasilania silnika, pojawia sie tam napiecie 11.22V gdy wlacza sie kasete, tak ze wlaczajac kasete wlacza sie plajerek:) a o to chodzilo!!! dzwiek jest gorszy niz cd ale lepszy niz z radia, ogolnie jestem berdzo zadowolny:)

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

przeczytałem cały temat i są różne pomysły na podłączenie playera do BETA V GRUNDIG. Chciałbym podłączyć wszystko jak w opisie tylko boję się że metodą prób i błędów coś sie spali, jak narazie zrobiłem aktywację toru kasety i zostało jeszcze podłączenie playera.

Czy mógłbym prosić kogoś kto już to zrobił na Beta Grundig żeby napisał gdzie się wlutować a najlepiej jeszcze jakby wrzucił zdjęcie płyty z zalutowanymi kablami. to ucięłoby domyślanie i kombinowanie posiadaczy Beta Grundig.

z góry dziękuję za pomoc kolegom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Nie wiem czy ktoś jeszcze ma takie spostrzeżenia, ale dźwięk wychodzący poprzez wtyczkę jacka z transmitera ma bardzo spłaszczoną dynamikę w stosunku do dźwięku wysyłanego poprzez falę radiową - robiłem test w którym przełączałem odbiór w radiu raz tak raz tak.

Powróciłem do słuchania muzyki poprzez transmiter radiowo bo muzyka ma lepszą dynamikę a co za tym idzie lepsze walory odsłuchowe :)

 

Czy ktoś jeszcze robił takie testy ? Czy to winą mojego transmitera czy ogólnie ta forma przechwytywania audio z wejścia IN ma tą wadę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jeszcze robił takie testy ? Czy to winą mojego transmitera czy ogólnie ta forma przechwytywania audio z wejścia IN ma tą wadę ?

 

Pewnie jest tak z każdym bo u mnie tak samo dźwięk się nieco pogarsza ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Wam powiem, że używam kasetki Philipsa w gammie-kasetka jest wybebeszona z trybów, żeby nic nie hałasowało, klapka w gammie zamknięta (jakby kasety nie było w środku), kabel puszczony tyłem radia w konsole i pod tunel do podłokietnika-więc ani kabel ani nic innego nie szpeci konsoli, w podłokietniku mp3. I wierzcie lub nie, ale dźwięk jest lepszy aniżeli z transmitera czy to po kablu czy po fm, mało tego jest nawet lepszy aniżeli przez emulator zmieniarki który tez mam i nie używam(mam wersję która pozwala zachować zmieniarkę).

W drugim aucie mam kasetkę sony i też jak najbardziej zadowolony jestem.

Tanie kasetki no name-testowałem kilka-porażka po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jnmusic

Jaki jest najlepszy sposób, aby uzyskać wejście w radioodtwarzaczu BETA 4 firmy Grundig? Próbowałem przez podpięcie się w scalak tda1591, ale radio się grzeje i czasami przerywa na 1 sek. dźwięk. Może jest możliwość wykorzystania odtwarzacza kaset, bo go nie używam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZILLION

Witajcie,

 

Mam mały problemik. Jakiś rok temu kupiłem na ebay emulator zmieniarki usb/sd :

 

http://cgi.ebay.de/USB-SD-MP3-Wechsler-CD-AUX-Adapter-VW-Ford-Skoda-8pol-/200570960209?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item2eb2f5f951

 

Przez jakiś czas był podpięty pod Concert II CD w A4, później grał w passacie z radiem beta 4. Teraz podpinam go do radyjka RNS-MCD i cisza... Opis kostki mini iso dla wszystkich radyjek jest taki sam wiec powinno działać. Niestety po wcisnieciu przycisku CD pojawia się na chwilę informacja, że przełącza na CDC, napis NO DISC i wraca z powrotem do radia. Nie zapala sie też dioda zasilania MP3ki. Sprawdziłem zasilanie na podpiętej kostce iso i na piniach zasilajacych jest prawidłowe napięcie. W opisie na ebay jest podane, że odtwarzacz współpracuje z RNS-MCD więc nie wiem czemu w moim przypadku nie działa. Podpinałem do innego MCD i tez nie działa... Ma ktoś może jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekd

Witam

mam problem z aux w moim passaci (mam radyjko rns 500 z kolorową navi). gdy próbuje podłączyć odtwarzacz mp3 i włączam aux to wcale nie czyta muzyki. podłączenie aux ma w schowku. proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy do dobry dział / temat. Poszukuje radia: kolor panela czarny z czerwonym podświetlaniem i ważne usb z tyłu. Widziałem na allegro dwa Pioneery i jakieś sony, ale USB było z przodu.

Dzięki za radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie mogę ci polecić radyjko, które ja posiadam SONY CDX-GT929U

Kolor panela czarno - srebrny z 3 wariantami podświetlenia oraz animacje. USB masz z tyłu radia na 50 cm kabelku o ile pamiętam. Ja u siebie zrobiłem wejście w zaślepce konsoli.

Tak to wygląda:

picture.php?albumid=270&pictureid=4448

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, wybadam temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, ja kupilem swego czasu w biedronce i jest git;)

wazne ze pamieta odwarzany ostatni utwor... inaczej bylaby koopa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wazne ze pamieta odwarzany ostatni utwor... inaczej bylaby koopa

Wiem coś o tym-leży mi jeden taki i zawadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawadza...
w garbedz. ja swoj chwale, dzwiek ok, korektor jest tak ze git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem radyjko Pioneer DEH-2300UB. Totalnie proste, tanie i ma kolory czerwono-czarne. Nie mogę znaleźć jednej informacji - czy ma MUTE. Automatyczne MUTE, tak, ale jak ręcznie wyciszyć? Szczegół, ale nie lubię kręcić pokrętłem w celu wyciszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneery mute mają włączane z pilota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności