Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdzie sie jakis fachura do przerobienia mojego radyjka gamma v na usb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu , mistrz. Powiedz mi tylko czy jakosc dzwieku jest dobra ? i czy dalo by rade takim sposobem odpalac z usb , w moim passku , tylko ze posiadam navi mdf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam również pytanko!!!!!!!!! kolegi radarrr z postu 342, czy znajdzie się jakiś fachura do przerobienia mojego radyjka gamma v na usb? oczywiście odpłatnie proszę o kontakt!!!!!!! :)

POMOCY !!!!!!!! HELP!!!!!!!! :)

Edytowane przez bennyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie xcarlinka albo bluebirda i bez przeróbek będzie i jakoś to będzie wyglądało a nie kombinowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.robilem wszystko po kolei tak jak opisane ale podłączając dzwiek z jacka w płytke radia nie działa gdzie w transmiterze bedzie wjscie audio. mam taki transmiter http://allegro.pl/transmiter-fm-mp3-usb-sd-mmc-16gb-pilot-2012-i2442245014.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Touranie zmienilem mfd2 dx na dvd, podlaczylem kabel od AUXA i pytanie ktorym przyciskiem to uruchomic?

w wersji dx sluzyl do tego po prostu przycisk AUX,w dvd zamiast niego jest DEST ktory sluzy do nawigacji, dzieki za pomoc

 

cofam pytanie, po nastepnym wejsciu do auta od razu znalazlem jak wejsc:D

Edytowane przez matizos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomocny schemacik :), moja gamma V przerobilem wg. opisu z 10 strony, 2 wylutowac , kabelki z jacka wprawic , mase dalem na obudowe gdyz plytka z napedu sie rozni od tej z opisu i nie wiedzialem ktory to pin jest z masy ( plytke mam taka przypuszczam ze 3 od prawej strony liczac to masa - z lewych kabelkow ef4e6e6a2214656b.jpg)

ale gra lepiej niz kaseta adapter badz transmiter fm , ja jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie..

Planuje zakup Radia VW GAMMA V z kodem etc.

Związku z tym moje pytanie czy to radio na da się do Passata B5 98r?

O ile wiem to w takim modelu montowane były radia BETA zaś dopiero w modelach po lifcie (3BG) zakładano radia z wyższej półki GAMMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie pasowalo. chodzwby dlatego ze kostki sie roznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej będzie pasowało-kostki to po prostu standard iso. Jedyna różnica między betą, a gammą, to beta ma wyjście na dwa głośniki, a gamma na cztery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś tutaj z forum zajmuje się przerabianiem radyjek beta na mp3? Ewentualnie jakiś dobry schemat montażu toru audio podrzuci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podłączyłem wszystko tak jak opisał to "navik" w pierwszym poscie tylko żę zamiast transmitera wyprowadziłem kabel z ''Jack'' 2,5mm przez który podłanczam odtwarzacz Mp3 wszystko działa super tylko jedno co mnie nie pokoi to grzejące (moim zdaniem troszkę za mocno) się radio w miejscu gdzie jest końcówka mocy czy u was też tak jest ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chx83

Witajcie Panowie i Panie jeśli tutaj też zaglądają..

W pierwszej kolejności gratuluję autorowi wiedzy i pomysłu, swoją drogą genialnego. I mam do Was pytanie, czy istnieje możliwość żeby w jakiś sposób wykorzystać panel bohatera tego wątku tj. radyjka beta a wnętrzności innego przyzwoitego wzmacniacza. Moje pytanie powstało z racji tej że posiadam betę w której działa panel przedni, podświetlenie, przyciski, jednak coś go boli że niestety nie mruczy ;) A w aucie siedzi teraz poczciwy pioneer deh-p3500mp. I tak, czy wyżej opisana operacja byłaby nadzwyczaj skomplikowana? Czy w ogóle gra jest warta przysłowiowej świeczki. Bo nie ukrywajmy beta komponuje się w aucie pięknie z całą resztą osprzętu, a pioneer gra rewelacyjnie, jak dla mnie, przynajmniej, ale ni w ząb nie pasuje. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchania sobie w samochodzie muzyki z pendriva, a narazie nie chcę kupować drugiego radia. można by było podłączyć jakiś transmiter lub jakiś kabelek z wejściem usb aby można było bez przeszkód posłuchać przez to radio muzyki mp3. proszę o radę, ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy da się zrobić to samo z GAMMA V , i czy to jest trudne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy da się zrobić to samo z GAMMA V , i czy to jest trudne ?

 

Siemka.

 

Oczywiście że się da.

Wystarczy poczytać cały watek gdzie koledzy opisują

swoje spostrzeżenia i rozwiązują problemy montazowe.

Czy jest to trudne?? To zależy od Twoich zdolności manualnych.

Ja na przykład cały czas się do tego przymierzam bo trochę nie czuje się na siłach.

Najlepiej dał bym to komuś za do zrobienia.

 

Pozdrawiam P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radioodtwarzacz ALPINE iDA-X313R - Radioodtwarzacz o mocy 4x45 W. Złącze USB umożliwia podłączenie iPhona oraz iPoda. Tuner radiowy FM, LW, MW z RDS i możliwością zapamiętania do 30 stacji. Odłączany panel przedni. Wyposażony w regulację poziomu tonów wysokich. Możliwość sterowania zmieniarką płyt CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W radiu GAMMA IV również da radę podłączyć port USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla Bety od Grundiga:

 

4. lutujemy dwa kabelki +12V do pin8 i GND do pin7 od zasilania playerka do zlaczki mechanizmu kasety (foto 2)

 

5. laczymy z soba piny 3 z 6 oraz 4 z 6 (aby radio myslalo ze ma kasete i aktywowalo tor audio z glowicy) (foto 2)

 

6. podlaczymy wyjscie audio z playerka w tor audio odtwarzacza kaset (foto 3)

 

Chłopaki czy jest szansa żeby mi ktoś pokazał na zdjęciu jak to wygląda po lutowaniu w Becie Grundiga ??

Sorki za pewno dla części banalne pytania ale chce to ogarnąć z waszą pomocą.

 

Pkt 4.

Dwa kabelki +12V (skąd to wziąść +) do pin8 i GND do pin7

(którego GND bo na zdjęciu wypowiedz #25 str.2 jest 6 GND i 7 GND)

od zasilania playerka do zlaczki mechanizmu kasety (foto 2)

 

A może czegoś nie dostrzegam na fotce .

 

Jeśli się da i ktoś jest na tyle wyrozumiały i spokojny to proszę o wytłumaczenie krok po kroku.

 

Z góry dziękuję P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności