Skocz do zawartości
czasi

Mechanicy, elektrycy, gazownicy, kontakty, opinie-świętokrzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

nie taka kaplica bo mam drugi sprawny nie oglądający gazu ;)

 

U mnie gaz jest już wywalony, teraz kombinuje gdzie zostało odcięte zasilanie od pompy paliwa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam panowie pytanko... bo chcę kupić passka 2.8V6 4motion i chciałbym go zaraz sprawdzić na hamowni gdzieś w Kielcach lub bliskich okolicach no a tu wiadomo musi być hamownia na 4lapy... a do myślę o założeniu stożka K&N z odgrodzeniem go od silnika i przedłużeniem go chromowaną rurką... albo w czarnym macie... gdzie to w Kielcach mogę zrobić??? i jakie koszta hamowni i takiej robótki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kielcach 4x4 nie zrobisz. Wiem że jeszcze jakiś rok temu chyba tylko jedna czy 2 takie były w PL ale gdzie to nie złapałem.

 

Stożki to zuo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gdzie jest najbliższa hamownia 4x4??? bo kingsoft z Ostrowca to chyba jeszcze nie zbudował... on chyba jeszcze korzysta z hamowni na Pakoszu z tego co pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do znajomego co quattro sobie dłubie i mówił że Vtech w Krakowie posiada taką hamownie.

 

 

yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian wiem że Ty masz gdzieś dobrych mechaników od passków, chyba na białogonie, kiedyś kawał czasu temu mi polecałeś tam... jak kupie passka będę chciał zaraz wymienić rozrząd bo po kupnie będę jeszcze niecałe dwa tygodnie w PL i znowu wracam do berlina... można tam jechać z 2.8 V6? to będzie passek z 2001r bo mam już upatrzonego i umówiony jestem z gościem bo passek jest z forum. tylko jak z częściami znowu robić? może gdzieś taniej się załatwi? i ciekawe jaki koszt za części i za robotę?

 

dodam że znam mechanika w Piekoszowie, Pinda się nazywa, ma dobrego pracownika co zna się na rzeczy i nie kasuje mnie za robotę kolosalnych pieniędzy ale jak pojadę do niego ze swoimi częściami to strasznie marudzi że mogłem u niego kupić...

Edytowane przez paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mechaników to pierwszy post w tym temacie się kłania.

 

A co do części to jak będziesz chciał kupić to dzwoń 508 267 456 lub pisz na gg a obiecuje że wyczaruje się coś 20-30% tańszego.

 

nie wiem jak częściami ale robota pewnie z 250-300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A hamownia ceresanitu rally team przypadkiem nie posiada 4x4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa "VTG", coś koło 4 stówek. Lepiej już zdecydować się na program a hamownie x2 masz za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damianko czytałem pierwszą stronę... ciekawe czy ty mnie kojarzysz... Prezes też się tak zastanawiam na tą hamownią czy tam nie mają... co do programu to z tego co czytałem to osiągnie się ponad 10KM i 20Nm... ciekawe czy warto... i jaka kasa za to??? bo kolego czasi powiem Ci że to ciekawa perspektywa... lepiej miesiąc może poczekać i przekroczyć przy okazji 200KM i wiedzieć jaką się miało bazę i mieć leciutko grzebniętego passka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paul ... a to ty :053:

 

MAHA na Pakoszu powinien mieć, skoro korzysta z tego m.in. Kingsoft jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no ja Prezes... :D

przesiadkę robię:D

co do pakosza to nie wiem czy ma tam na 4łapy... poczekam, kupie i pomyślę o programie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1). Ściubis Serwis

Andrzej i Tomek Ściubis

ul. Browarnej

Kielce, (Białogon).

(41) 366 78 73

 

 

A co do pakosza to tam tylko ośka. Prędzej już GETCAR ma 4x4 bo tak jak mówisz, Sołowow u nich auto dłubie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale robię wcześniej rekonesans żeby wiedzieć co i jak...:)

co by potem nie robić wielkiego zdziwienia;)

 

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

 

Prędzej już GETCAR ma 4x4 bo tak jak mówisz, Sołowow u nich auto dłubie...

 

a oni programy też robią czy tylko hamownia??? i grzebanie takie się nie bawią???

 

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

 

Prezes a kingsoft na vag-kielce.pl chyba coś pisał o tym że robi swoją hamownie z możliwością 4x4... ciekaw jestem kiedy mu to wypali... i jak mu będzie to szło... zobaczymy pożyjemy czy będzie hamownia godna polecenia bo jako mechanika to owszem tak... a ma dwa fajne golfy... mk2 z motorkiem R32 i napędem na 4łapy a w dodatku miał uturbiać... i w dodatku bi-turbo... no i mkIV 1.9TDI kolo 240KM r32style... tez ponoc rakieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam kogoś w Kielcach, kto za przysłowiowe piwo, może podpiąć mojego passka do kompa i zrobić logi. Mam wrażenie, że siada turbina, bo albo się zawiesi i traci moc, albo jak dziś po redukcji, zostawiam chmurę siwego dymu za sobą...

 

pzdr, kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jozko.

 

ja mam kabelek tylko do b4.. do b5 muszę się dorobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Szukam kogoś w Kielcach, kto za przysłowiowe piwo, może podpiąć mojego passka do kompa i zrobić logi. Mam wrażenie, że siada turbina, bo albo się zawiesi i traci moc, albo jak dziś po redukcji, zostawiam chmurę siwego dymu za sobą...

 

pzdr, kris

 

Widzę po postach że kolega odwiedza forum jak ma problem z autkiem, może tak przekona się do nas i pojawi na jakiś spocie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może tak przekona się do nas i pojawi na jakiś spocie??

JACU6X6, niestety, żona w zaawansowanej ciąży skutecznie uniemożliwia mi w tym momencie wyjazd na spot, ale po porodzie chętnie się pojawię. Ale, jutro koło południa będę w Sandomierzu, może się spotkamy?

Widzę po postach że kolega odwiedza forum jak ma problem z autkiem

No nie do końca się z Tobą zgodzę... Powyższy post i ten o awarii kierunkowskazu są jedynymi, w których proszę o pomoc. Poza tym, to chyba normalne, że jeśli się na czymś nie znasz, to szukasz pomocy u mądrzejszych od siebie.

 

pzdr, kris

Edytowane przez kr1st0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry mechanik w starachowicach lub okolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności