Skocz do zawartości
passekb5

Passat B5 Efek Neonów!!! Jak to zrobić?????????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wsyzstkich :cool:

 

Dzis natrafilem na cos takiego : http://www.youtube.com/watch?v=093VleweBjM

 

wie kto moze jak takie cos zrobic aby neony mrugaly w rytm muzyki??? jak dla mnie czad i chcialbym cos takiego miec u siebie w passacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieeerwa ... wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie to jest jakaś totalna porażka:587: Proszę Cię nie rób tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie sie podoba i chce takie cos miec i moze mi ktos wytlumaczy jak tak,ie cos zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba by mnie coś trafiło jakbym mi migało w aucie cokolwiek w ten sposób.

PS: Może lepiej iść do klubu tam stroboskopów cała masa i już w samochodzie nie będzie potrzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o mruganie podczas jazdy ,tylko efekt wizualny , sami wiecie zloty itp ,wiec niech ktos wkoncu zdradzi tajemniece jak taki bajer zrobic

 

a co sadzicie o Tych Xenonach? http://www.youtube.com/watch?v=92vp2QPAzXo&feature=related Warte polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No na wiejskiej dyskotece efekt murowany. Tylko jak wystaje słoma z butów to będzie ja widać :-)

Ależ tym ludziom się nudzi :-) trzeba mieć lekko narąbane

A może jeszcze kolorofony na tylnej półeczce + stroboskop i srebrna kula na suficie?

Edytowane przez krzysios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie tez bym odradzal montowania mrugajacego oswietlenia to jest wrecz dziecinne,a co do xenonow masz ,,milion,, watkow na forum uzyj wyszukiwarki na pewno znajdziesz odpowiedz jakie kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szaleć to szaleć...można i 30.000K

albo nawet 36.000K.

Tylko pytanie po co?! Takie świtało to maskara do jazdy w nocy. Nie widzi wiele kierowca (tak niebieskie oświetla gorzej od słabej żarówki H7) i nie mówiąc o jadących z przeciwka...

Chyba że kolega chce się bawić w przekładki na samych zlotach to bardzo proszę...byle byś nie ruszył z tym na ulice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o mruganie podczas jazdy ,tylko efekt wizualny , sami wiecie zloty itp ,wiec niech ktos wkoncu zdradzi tajemniece jak taki bajer zrobic

 

a co sadzicie o Tych Xenonach? http://www.youtube.com/watch?v=92vp2QPAzXo&feature=related Warte polecenia?

Wierz mi czy nie, ale passatem z mrugającym neonem w środku jak i Zenonem 12k na żadnym zlocie Passatów szału nie zrobisz, prędzej spotkasz się z obrzydzeniem i wyśmianiem.

 

A swoją drogą, za zenona stracisz dowód, za dodatkowe światło w środku też.

 

Pytasz jak zrobić? Proszę bardzo: KLIK!

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwy i tani sposób =>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łatwy i tani sposób =>

dobreeeee :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie pewnie onanizuje w tym aucie, bo na disco nie potrafi wyjsc, tylko sobie w aucie zrobił. 5 min jazdy i wyłączy to bo go to wqr*****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wies tanczy i spiewa... Moze jeszcze parapet/pletwe na klape zamontowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopaki, gust jest gust, nawet jesli do kitu.... proszę o konkretne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego znajomy cos takiego zrobil zeby gralo w rytm ale pod samochodem. kupil pare neonow i jakas puszke reagujaca na dzwiek na allegro, podlaczyl i wszystko smigalo. z tego co kojarze to grosze za to dal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wioska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

HAHA Condony Neony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić po prostu prosty analizator widma dźwięku. Poszukaj sobie w googlach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega kiedyś kupił do auta jakieś niby neony do podświetlania pod samochodem, to były jakieś listwy ledowe, ale mniejsza z tym, to wszystko było sterowane taką centralką, która była w komplecie i miała różne tryby świecenia, min to co pokazałeś, jak głośno muzykę zrobił to na basach mrugało pod samochodem

 

ps. pierwszy lepszy link z allegro

http://allegro.pl/item641850954_2_x_neon_led_24_diody_sensor_dzwieku_niebieski.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności