Skocz do zawartości
armus

dekielki do alufelg

Rekomendowane odpowiedzi

Dekielki chyba masz te:

http://moto.allegro.pl/item651837917_nowe_oryginalne_dekielki_audi_69_mm_dekle.html

 

Ja zamieniłem właśnie te dekielki na te pierwsze z tej aukcji:

http://moto.allegro.pl/item615109528_nowe_dekielki_vw_passat_touareg_touran_golf_polo.html

są minimalnie mniejsze i trzeba raz owinąć taśmą zatrzaski, żeby idealnie siedziały w feldze.

 

W przypadku tych drugich, pasują bez przeróbek.

 

A tak w ogóle to wystarczy pomierzyć dekle, które masz i by było wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie zakładać nowego, dokoptuje pytanko tutaj :)

Mianowicie, jakiś czas temu kupiłem felgi 18" ale niestety bez dekielków :( i od tamtego czasu borykam się z kupnem, bo na allegro jest kilka modeli do S-line i nie wiem które to te właściwe, mają wg. mnie różne mocowania a każdy pisze w wymiarach około hmmm

Poniżej fotka mojejfelgi i zdjęcię dekielka z allegro który teoretycznie powienien pasować czyli śr. zew około 15 cm u mnie tak w miarę dokładnie to 14,6cm, a na piascie (chyba tak się to nazywa) 5,6cm.

DSC_4168.jpg

1316495950.jpg

 

...a to z tej aukcji...

http://moto.allegro.pl/ladne-dekielki-zaslepki-audi-sr-15cm-8e0601165-i1316495950.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co by nie zakładać nowego, dokoptuje pytanko tutaj :)

Mianowicie, jakiś czas temu kupiłem felgi 18" ale niestety bez dekielków :( i od tamtego czasu borykam się z kupnem, bo na allegro jest kilka modeli do S-line i nie wiem które to te właściwe, mają wg. mnie różne mocowania a każdy pisze w wymiarach około hmmm

Poniżej fotka mojejfelgi i zdjęcię dekielka z allegro który teoretycznie powienien pasować czyli śr. zew około 15 cm u mnie tak w miarę dokładnie to 14,6cm, a na piascie (chyba tak się to nazywa) 5,6cm.

[ATTACH]40387[/ATTACH]

[ATTACH]40388[/ATTACH]

 

...a to z tej aukcji...

http://moto.allegro.pl/ladne-dekielki-zaslepki-audi-sr-15cm-8e0601165-i1316495950.html

316495950.html

W Etce wyszukaj swoje felgi po numerze, będzie do nich przypisany dekielek wraz z numerem fabrycznym. Wtedy pytasz sprzedających o numer fabryczny dekielka aż trafisz na właściwy. Jak nie masz Etki podaj tu numer fabryczny felg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Etce wyszukaj swoje felgi po numerze, będzie do nich przypisany dekielek wraz z numerem fabrycznym. Wtedy pytasz sprzedających o numer fabryczny dekielka aż trafisz na właściwy. Jak nie masz Etki podaj tu numer fabryczny felg.

Tylko że jest jedno małe ale,

na felgach jest tylko napisane to:

8j 18 H2 ET 35 to wiadomo

RICAMBIO NON ORGINALE LOAD więc podejrzewam że to jakiś włoski unowersalny zamiennik bo ma więcej jak 5 otworów niż 5x112

no i MADE IN ITALY

i jeszcze na ramionach w takich jak by słoneczkach są 04 i w drugim 05 :zeco

A wyglądają tak:

DSC_4169.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Etce tego raczej nie da się sprawdzić bo to nie są oryginalne alufelgi VW/Audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Etce tego raczej nie da się sprawdzić bo to nie są oryginalne alufelgi VW/Audi.

No wiem :/ to co mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko zostaje ci uzbroić się w cierpliwość i szukać na allegro dekielków o takim rozmiarze.:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie znalazłem, na tej aukcji i wg. mnie powinny pasować bo wyglądają w miare sensownie, tylko chciałbym by to ktoś potwierdził kto ma doświadczenie takie wiesz looknie i wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Etce tego raczej nie da się sprawdzić bo to nie są oryginalne alufelgi VW/Audi.

A to sorki....myślałem że to oryginały VW/Audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moż ktoś z Was ma takie włoskie felgi na dwa rozstawy śrób i coś podpowie..... może jakiś wzór dekielków pokaże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie felgi tyle ze 17 cali, na 2 rozstawy. nie jestem pewiem czy wloskie ale tez nie oryginalne. zdjec dekielkow Ci nie podesle bo mi wszystkie ukradlli:dupablada ale mialy inne rarzej mocowania niz te ktore pokazujesz na foto. obecnie nie moge ich zlalezc na allegro ale bylo dawniej sporo bo chcialem kupic. cena 50-80 zl za sztuke bez znaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm no ok, zobaczymy może ktoś jeszcze rozpozna dekielki czy osadzenie, ale 50-80zł to dość dużo i bez znaczka hm, z tego co szukałem to max za kpl. 200zł np. ze znaczkiem audi>

Ale dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sporo, jesli maja mi ukrasc 2 raz to wole jesdzic bez:) znaczki-naklejki grosze kosztuja. i to co opisalem to nowe dekle. jesli sie cos pojawi na allegro to podesle tu linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa nowe to tak, znaczki tak grosze nawet ktoś od nas z forum ma takie naklejki chyba polski , no ale jeszcze trzeba miec je na co naklejić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus

Witam, jestem tu nowa i mam również problem z dekielkami na alufelgach.Nabyłam drogą kupna ;-) takowe ale niestety ze znaczkiem Audi. Czytając powyższą lekturę domyślam się,że będę musiała nakleić naklejki. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie je znajdę?

Z góry pięknie dziękuję :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/naklejka-na-dekiel-vw-audi-kolpak-felge-i1317881363.html

jakis czas temu na forum a dziale sprzedam jeden z kolegow oferowal zwylke naklejki w tym rozmiarze, nie aluminiowe po 2zł chyba. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!!!!

 

nie chce zakładać nowego tematu .Mam takie pytanie do was?

kupiłem na giełdzie naklejki na kapsle do felg ladnie kapsle wyczyscilem ze starego kleju nakleiłem nowe i ZONK!!! pojezdziłem może z miesiąc i poodchodziły .

na co je teraz mozna by było przyłapać żeby sie super 3mały KROPELKI I SUPER GLUE odpadaja .

 

pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktos moze dekielek ze zdjecia na sprzedaz? Wymiar ze zdj plus minus te 14,5cm Zgubil mi sie :/ Prosze o kontakt

15022011096.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alik1966

Witam----zgubiłem dekielek od alufelgi pięcioramiennej 17cali ARTEC średnica dekielka ok15 cm z logo arteca wiem że pasuje też z 15 calowych od ponad pół roku szukam na internecie i nic --może ktoś mnie oświeci i coś podpowie....czekam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności