Skocz do zawartości
armus

dekielki do alufelg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem w zimie za pół darmo 4 alufelgi oryginalne od audi chyba A6 z całkiem fajnymi jeszcze oponami

 

i chciałem kupić do nich dekielki oryginalne ze znaczkiem VW, czy jest taka szansa ?

jak nie to pozostaje kupić mi emblematy VW i przykleić...

Te aluski powinny pasować do passata b5, w sumie rozstaw ten sam, to muszą pasować

Są to 16 calowe felgi

 

S8305555.jpg

S8305750.jpg

S8305752.jpg

S8305554.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi takie sobie(ale skoro była okazja to czemu nie)na tańszym rozwiązaniem są naklejki lecz można spróbować z dekielkami,powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no za 500 zł to wszystko co widzisz na zdjęciu kupiłem, z dziwnymi oponami marki EVENT WL 905 made in PRC xD nie są bieżnikowane, ale pewnie z afryki sprowadzane :D , na dwóch jest 6.5mm bieżnika, a na kolejnych dwóch po 4.5 mm, także no na sezon jak nic :)

Może mi ktoś podać link do strony na allegro z takimi dekielkami, bądź jakiś numer dekielków które mogą pasować ? a jak nie to muszę kupić te nalejki, które pewnie na myjni od karshera odpadną po dziesiątym myciu..

powiedzcie co gorsze bieżnikowane opony letnie czy made in PRC ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój stary post, ale takie będą ci pasować(wiem,bo szwagier ma takie felgi jak twoje i sprawdzałem kiedyś moje dekielki):

 

 

 

 

link do aukcji

Edytowane przez kac222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z dziwnymi oponami marki EVENT WL 905 made in PRC xD nie są bieżnikowane, ale pewnie z afryki sprowadzane
Nie z Afryki, tylko wyprodukowane w People Republik of China - czyli w Chinach.
Może mi ktoś podać link do strony na allegro z takimi dekielkami
Twój komp nie ma dostępu do Allegro ?

http://allegro.pl/kolpaczki-dekielki-do-felg-aluminiowych-logo-i3919700163.html

Edytowane przez Stalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem więc zakupić dekielki do tych alufelg i jest problem,

przy tych alufelgach były takie dekielki- wymiary podane na dole aukcji, http://allegro.pl/dekielek-dekielki-kolpaczki-audi-68-mm-8d0601170-i4034935673.html

a na tej aukcji żaden rozmiar raczej nie pasuje http://allegro.pl/kolpaczki-dekielki-do-felg-aluminiowych-logo-i4099676299.html

Więc jak to zrobić żeby było dobrze ? Myślałem żeby kupić naklejki z logo VW i na nie nakleić, ale dekielki są wypukłe, nie są płaskie, więc raczej naklejka się nie naklei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie chciałem więc zakupić dekielki do tych alufelg i jest problem,

przy tych alufelgach były takie dekielki- wymiary podane na dole aukcji, http://allegro.pl/dekielek-dekielki-kolpaczki-audi-68-mm-8d0601170-i4034935673.html

a na tej aukcji żaden rozmiar raczej nie pasuje http://allegro.pl/kolpaczki-dekielki-do-felg-aluminiowych-logo-i4099676299.html

Więc jak to zrobić żeby było dobrze ? Myślałem żeby kupić naklejki z logo VW i na nie nakleić, ale dekielki są wypukłe, nie są płaskie, więc raczej naklejka się nie naklei.

 

 

Te pasują bezproblemowo :

link

 

 

Wiem,bo mam je u siebie,a przedtem miałem takie jak pokazałeś od Audi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzięki, jeśli będą pasować, to kupię je bardzo chętnie,

wczoraj się wziąłem za tuning tamtych oryginalnych, oderwałem

znaczki audi i zaszpachlowałem, pomalowałem,

i dziś zobaczę jaki będzie efekt, ale wolałbym dekle ze znaczkiem VW . S8306418.jpg

Chociaż numer seryjny dekli które mi wysłałeś różni się od tego numeru dekli z AUDI, ale sprawdzić warto, gość jest z Krakowa to podjadę i przymierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. poszukuję dekielków VW do alu felg S-Line 17". Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki nr z etki dekielków odpowiadający dekielkom od Audi z nr ori 4B0601170?

 

śr zew coś jakby ok 60 mm a na zatrzasku 53 mm

 

albo link jakby ktoś mógł podać z aukcji bo szukam i nie wiem które...

 

po rozmowie z pewnym Panem z allegro wynika że nie dopasuje dekielków z logo VW w zastępstwie dla dekielków z logo Audi .... co zrobić z tymi dekielkami? naklejki na to ale czy szlifować te wypukłe logo audi ...?proszę o podpowiedźCAM00942.jpg

CAM00928.jpg

Edytowane przez pavvlo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, potrzebuję pomocy zakupiłem oryginalne alufelgi do swojego passata . Niestety na dekielkach były już pozdzierane naklejki. Jak je odkleiłem okazło się, że są one aluminiowe o średnicy 70mm. Przeszukałem już na necie co się da i nie mogę znależć identycznych. Numery dekielków to 3B0601149. Może Wy wiecie gdzie mogę zakupić takie aluminiowe emblematy lub znacie ich numer. Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego STALKER gdybym mógł je znaleźć na allegro to nie pisałbym nic na forum o tym. Ale niestety nie ma ich tam dlatego pytam forumowiczów. Poza tym potrzebuję aluminiowe naklejki a nie dekielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Passata B6 z 2009 roku z oryginalnymi alufelgami, wypadł mi 1 dekielek, jak mam go dobrać do aleufelgii? Gdzie znajdę rozmiar alufelgi żeby dopasować dekielek. Dekielek wygląda tak jak na tej aukcji http://allegro.pl/dekielki-vw-1j0-601-171-golf-bora-polo-lupo-passat-i5230097321.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności