Skocz do zawartości
Marecki78s

Ceny instalacji w moim mieście i okolicach :((

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeżdżę od kilku dni po swoim mieście i okolicach(Głogów, Nowa Sól, Polkowice itd.) i oto co słyszę od szanownych panów gazowników: 3500-3900, mniej się nie da...

Proszę w takim razie o pomoc, bo czytając to forum dochodzę do wniosku, że skoro w Wawie da się za 2600, to czemu u mnie 1000 zł więcej?

Czy ktoś z moich okolic zakładał instalację gazową stag-300(polecaną na tym forum) i zrobił to za mniej niż 3 tyś. zł ?

Auto i silnik jak w opisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monterzy wyspecjalizowali się obecnie na instalowanie BRC Plug&Drive może stąd ta cena.Może za 1000 warto jechać do Wawy lub do Zborosławic i masz pewność że będzie to chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak zrobię, właśnie planuje logistykę. Przy okazji zwiedzę Wawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wawa to Nikoś Wariat(kolega z naszego forum),jak Zborosławice to Sebastian S.Obydwaj godni polecenia,a gdzie wybierzesz to już twoja sprawa.Jak coś to podamy namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

oto co słyszę od szanownych panów gazowników: 3500-3900, mniej się nie da...

 

może proponują ci LandiRenzo OMEGAS to cena by się zgadzała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość el_doctoro

Witam serdecznie!!

Wlasnie mam okazje kupic paska 1.6 2002rok. co prawda szukalem do tej pory diesla, ale patrzac na przebiegi .... ktore nie schodza w rzeczywistosci ponizej 300tys .... :D , postanowilem sie rozejrzec za benzyna i wstawic gaz, gdyz samochod ma mi sluzyc w trasy i to dosc dlugie typu 1000km. Jestem z pod Szczecina i prosze o pomoc gdzie i kogo pytac ,i gdzie jechac?? mam znajomego ktory powiedzial ze koszt instalacji oczywiscie sekwencji u niego to 2800zl, niestety nie wiem jakiej.

Edytowane przez kubelt
pisownia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może proponują ci LandiRenzo OMEGAS to cena by się zgadzała ;)

 

To tez prawda.

 

---------- Post added at 08:36 ---------- Previous post was at 08:35 ----------

 

Witam serdecznie!!

Wlsnie mam koazje kupic paska 1.6 2002rok. co prawda szukalme do tej pory diesla, ale patrrzac na przebiegi .... ktore nie schodza w rzeczywistosci ponizej 300tys .... :D , postanowilem sie rozejrzec za benzyna i wstawig gaz, gdyzsamochod ma mi sluzyc w trasyi to dsc dlugie typu 1000km. Jestem z pod Szczecina i prosz eo pomoc gdzie i kogo pytac ,i gdzie jechac?? mam znajomego ktory powiedzial ze koszt instalacji oczywiscie sekwencji u niego to 2800zl, niestety nie wiem jakiej.

 

Karol podal Ci namiary - chyba, ze wolisz oddac auto do gazowania przypadkowemu druciarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Szczecin to chyba nikogo godnego nie znam.Koszalin owszem madmax777.Wstaw sobie gaz a kolegi już nie będziesz miał.Daj namiar na kolegę sprawdzimy(warsztat,adres),no i co on ci proponuje.Oczywiście jeżeli w jego propozycji wystąpi,nazwa valtek i alaska ,zenit to grzecznie podziękuj i więcej go na piwo nie zapraszaj.A obecnie sprowadzone diesle VW to maja przejechane po 600tkm i przekręcone na 300 co by perwy nie było.

Edytowane przez karol27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro byłeś w Nowej Soli to niedaleko jest zakład w Żaganiu "MARKUS" goście bardzo fachowi i na pewno poniżej 3tys za taki zestaw. Polecam szczerze bo robili mi 2 auta i nic złego nie mogę powiedzieć. Poniżej masz link z adresem i telefonem.

http://katalog.pf.pl/%C5%BBaga%C5%84/Markus-Firma-Handlowo-Us%C5%82ugowa-Urszula-R%C3%B3%C5%BCycka-F6068768G0B8185-m19.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość keny79

witam,

czy możecie polecic mi sprawdzonych gazowników z rejonu opolszczyzny lub Wrocławia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Speca co potrafi zagazować a nie spartaczyć z okolic Krosna, Jasła Sanoka. Ewentualnie Rzeszów

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dla Mareckiego78 - nie wiem czy już montowałeś instalkę ale powiedz, że polecił ci zakład gość od srebrnego passata z Żagania i mówił, że możesz liczyć na jakiś upust - być może jeszcze coś utargujesz, zawsze warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może polecicie jakiś dobrych gazowników z wamińsko-mazurskiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dla Mareckiego78 - nie wiem czy już montowałeś instalkę ale powiedz, że polecił ci zakład gość od srebrnego passata z Żagania i mówił, że możesz liczyć na jakiś upust - być może jeszcze coś utargujesz, zawsze warto spróbować.

Ok, dzięki - na pewno skorzystam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barni5

 

instalacji nie zakładełm ale kilka kilka krotnie odwiedzałem gazwoników w krośnie na lotniku ( Armako) oczywiście koledzy mają tyle roboty że nie zakładają jakiś II generacji bo im się nie opłaca.

Robiłem u nich:

- brak przełanczani na gaz ( nie ważne czy ciepły czy zimny), kazał podnieść maske miernik w dłoń 30s i daiagnoza za małe napięcie na elektrozaworach :) 20 min po tym miałe już sprawne auto :) za całość przekaznik + robota + regulacja z analizatorem 70 zł :)

- reduktor 130 za mębrany, oni sciągali podobno z włoch ( włosa instalacja ) + 50 za robote z regulacją :)

 

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego dzowniłem do Armako bo miałem ich na oku. Ale sorki jak oni mi wciskają valteki i mówia ze nie ma lepszych wtryskiwaczy to raczej im podziekowałem :) Ale dzieki za ODP POZDRO

 

Gaz załozony. Ale nie w okolicach tylko duuużo dalej musiałem jechać jednak warto było. gwarancja na 2 lata na wszystko darmowe przeglądy itp itd. I co wazniejsze sciagają kolektor do nawiecania a nie jak połowa tych druciarzy z okolic gaz założą w 4 godziny

Edytowane przez barni5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz.patla

Witam

 

Powiedz mi gdzie zakładałeś swoją instalację ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elmer

 

Cześć.

 

Szukam właśnie namiaru do Nikosia (najlepiej telefon) bo podobno z niego niezły wariat jeżeli chodzi o gaz :-)

Będę wdzięczny, bo nigdzie nie mogę znaleźć a na forum jest jako gość.

 

Dzięki, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To masz numer do nikosia 792 518 358

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności