Skocz do zawartości
a-s-m-o

co niektórym to się w głowach pop......ło!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

na tym forum nie jestem może długo ale widzę że tutaj co niektórym władza do łba bije, chodzi mi dokładnie o temat ciekawe aukcje w którym umieściłem post z moiomi felgami które na całym **********m swiecie każdy docenia a tutaj został on usunięty a post z używanymi przez 20lat łącznikami stabilizatora został - to jest ciekawa aukcja??

aukcję wkleiłem tam ponieważ nie moge założyć swojego tematu bo ktoś wymyślił żeby użytkownik miał 100 postów

 

jeżeli jest taka mozliwość to proszę aby moja osoba tzn. uzytkownik a-s-m-o został usunięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest taka mozliwość to proszę aby moja osoba tzn. uzytkownik a-s-m-o został usunięty

 

zapewne da się zrobić :)

 

aukcję wkleiłem tam ponieważ nie moge założyć swojego tematu bo ktoś wymyślił żeby użytkownik miał 100 postów

 

Chroni to użytkowników forum przed handlarzami

 

poczytaj jeszcze tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na każdym szanującym się forum szaraki nie mogą się ogłaszać. I bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aukcję wkleiłem tam ponieważ nie moge założyć swojego tematu bo ktoś wymyślił żeby użytkownik miał 100 postów

Czyli świadomie złamałeś regulamin.

Za ton wypowiedzi też mógłbym się obrazić - a obrażać innych forumowiczów nie wolno.

Skargi na działanie moderatorów też składa się w odpowiednim dziale.

Taki łamacz regulaminu z Ciebie...

No jak Ci się tu nie podoba, to na onecie pewnie będzie Ci lepiej.

Co do usunięcia konta, to pisz PW do administratorów lub support'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale dlaczego akurat mój post o ciekawych felgach został wyrzucony a gówniany łącznik zostaje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok ale dlaczego akurat mój post o ciekawych felgach został wyrzucony a gówniany łącznik zostaje??

Sam już sobie wcześniej odpowiedziałeś - masz mniej niż 100 postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek "Ciekawe aukcje" nie jest po to, by się w nim ogłaszać, tylko wskazywać na aukcje w pewnym sensie wyjątkowe, śmieszne, żenujące itp...

To takie rzeczy trzeba tłumaczyć?? Ło matko...

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post był umieszczony w temacie ciekawe aukcje a nie w dziale sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz coś do "opchnięcia" to jest dział SPRZEDAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danek i tutaj pojawia się problem 100 postów

 

a moja aukcja była "wyjątkowa" jak to napisał Duży to dlaczego został usunięty ten post

co to za różnica czy to sprzedaje ja czy ktoś inny jeśli jest ciekawa to chyba mogła zostać w tamtym temacie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Duży ci wczesniej napisał, że dział CIEKAWE AUKCJE dotyczy aukcji śmiesznych, nietypowych, dziwnych, .... itp. A masz na pewno znajomych, którzy mają więcej niz 100 postów i mogłeś kogoś poprosić o zamieszczenie ogłoszenia w odpowiednim dziale. Tak więc spuść powietrze, policz do 10-u, skrobnij do kolegi na Pw, zamieszcza ci ogłoszenie i będzie po kłopocie. A jak naklepiesz "setkę" to później sam będziesz mógł zamieszczac ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat do zamkniecia i do kosza. a-s-m-o zenujaco niski poziom. nie rozumiesz podstawowych praw i obowiazkow na tym forum. do tego nie rozumiesz jak ktos tobie tlumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest taka mozliwość to proszę aby moja osoba tzn. uzytkownik a-s-m-o został usunięty
Jest też taka możliwość, nie loguj się na forum to Cię władza sama usunie i będziesz miał z głowy, bo nie musisz się logować ani do nikogo pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności