Skocz do zawartości
arni251

Rozstanie z passatem!! Smutno!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, jutro rozstaję sie z paskiem, znalazłem małego napaleńca i opycham swoją pszczółkę. Planuję zakupic Zafirę ze względu na przestrzen bo wózek dzieciecy , te sprawy, potrzeba więcej miejsca. Mam juz upatrzoną 1,8 16V i oczywiscie zaraz bedzie tez LPG sekwencja. Pasek służył bdb ale ma mało pakowny bagarznik. Myślę ze nie stracę na tym interesie. Forum paska naturalnie bede odwiedzac ale juz jako właściciel opla.:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie lepiej "paszczaka" w kombi i masz po problemie :D Ja 3 lata ganiałem B4 kombi i zawsze mi wszystko wlazło, czyli wózek i..... 3/4 ciuchów z chaty :rotfl: cały bagażnik zawsze zawalony i dodatkowo ze dwie torby na przednie siedzenie. A opel to w/g mnie - kiepskie rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko VW powiem szczerze to mi juz trochę obrzydły. Te zawieszenie zwłaszcza, tragedia dla kogos mieszkającego na wsi.!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Myślę ze nie stracę na tym interesie.
Niczego nie żałuj. Przecież zamiana ma być na lepsze :) oczywiście leosze dla ciebie
Pasek służył bdb ale ma mało pakowny bagarznik
a ja myślałem że tylko u mnie taki mały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie może po Oplu znów zawita ,,paszczak'' he he!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Chyba predzej niz nam sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zafira to lipa.moj znajomy ma i mowi ze lipa.plastiki jak z zabawki,siedzenia niewygodne, przy kierownicy juz pekla goma przy klaksonie,a przebieg nieduzy i orginalny.Zawiecha tez kicha, sypie sie szybciej niz w pasku.Napewno niewart tych pieniedzy.

Najlepiej zrobisz kupujac sharana lub alhambre.Jak moze sie znudzic vw??to tak jakby ci sie zona znudzila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
zafira to lipa.moj znajomy ma i mowi ze lipa.plastiki jak z zabawki,siedzenia niewygodne, przy kierownicy juz pekla goma przy klaksonie,a przebieg nieduzy i orginalny

 

Ciiiiichhhhhhhhhoooooooo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Zawiecha tez kicha, sypie sie szybciej niz w pasku
Nie pleć bzdur. Takiego szajsu jak ma passat to nawet do roweru wstydziłbym się założyć.Każde inne jest lepsze!!!

A kolega się cieszy z Zafiry a Ty mu chcesz ją obrzucić błotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas85

opel to zlooooo :D zatesknisz jeszcze za paszczakowymi plastikami, blachami, elektryka i innymi duperelami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zefira ma większy bagażnik od paska kombi??? ostatnio się przymierzałem jak wkładałem wózek znajomemu i powiem szczerze, że jeśli tak to tylko patrząc do góry chyba że ta najnowsza albo byłem nawalony;)

Szerokiej drogi i miłego użytkowania!

Pozdrawiam!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tourana i powie Ci ze passat miał wiekszy bagaznik, nawet sedan, no w koncu Touran na płycie golfa zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zafiry nigdy w zyciu - deska jak z kadeta - jakos plastikow jak z corsy 1 - jednym slowem tragedia. Ostatnio uleczalem Zafire po przebiegu 400.000 - co prawda na handel ale zawsze. Zafira to taki napompowany Kadet - PRL w srodku i rdza w gratisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niedługo w sprzedam pojawi się hopel zafira :)

 

Ale jak już trochę pojeździsz i ochłoniesz po zakupie to spróbuj porównać i opisać wrażenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pocieszyliście mnie nie ma co!!!:(:(:( Zresztą na jednej zafirze swiat sie nie konczy, pojezdzę rok, dwa i bedzie coś innego. Wszystkiego trzeba w zyciu spróbowac a nie tylko wklepac sie w te vw. Miałem juz 3 i wystarczy, a jak bedzie z oplem to sie okarze,,, jak to ruski gada-jak sie nie wypier...isz to sie nie nauczysz-.

Edytowane przez arni251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to ruski gada-jak sie nie wypier...isz to sie nie nauczysz-.

W sumie fakt - jak się nie sparzysz - to nie zrozumiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co piszesz że ci smutno się rozstawać z passatem skoro masz już dosyć vw. Czego oczekujesz że ci będziemy zachwalać Zafirę pomimo tego że jest to chłam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo widzisz - uzależnienia to się leczy stopniowo... trzeba było ograniczać w czasie ilość kontaktów z passatem... ja swojego już tylko raz na tydzień odpalam, żeby przegonić w jakąś dłuższą trasę, co by mi szkoda nie było... na codzień turlam się tym opelkiem i jakoś bardzo mi z tym źle nie jest (dopóki znów w passata nie wsiądę :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będziemy zachwalać Zafirę pomimo tego że jest to chłam

 

Lepszy niz Sharan, tam to sie dopiero wali wszystko i jest smutny jak .... no :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majac doświadczenia po Omedze Opla,więcej nie kupie.

Dziwadła z elektryka a blacha to totalna lipa a niby cynkowane było w mom roczniku a tak to kazdy element z rdzą:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności