Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Raszyn Młynarska

Cała firma tu serwisuje plus auta służbowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam elektronika ktory zna sie na sterownikach silnika

Padl mi map sensor i chce ze sterownka gdzie byl sensor wyprowadzic kabelki i doprowadzic do map sesnsora na rurze tak jak powinno byc

zna ktus jakiegos ogarnietego goscia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz załatwione!! Szczegóły na priv. albo na spotkaniu w sob. lub poniedziałek.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w Warszawie lub okolicach dobrego lakiernika za rozsądne pieniądze.

Drobne zaprawki lakiernicze (błotniki z przodu plus jedne drzwi), spasowanie przedniego zderzaka (poprzedni właściciel wjechał w zaspę i trochę odstaje - jakieś 0,5cm) oraz lakierowanie całego auta.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Jak by co to służę podpięciem VAG-a w ramach podziękowania :) mieszkam na Bemowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robal_8

witam wszystkich szukam warsztatu mechniacznego w W-wa

co mozecie polecić z doświadczeń obsługi, ceny

do roboty: magiel, uszczelka pod deklem, wymiana oleju+filtr, drobny wiciek w układzie chłodzenia

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich szukam warsztatu mechniacznego w W-wa

co mozecie polecić z doświadczeń obsługi, ceny

do roboty: magiel, uszczelka pod deklem, wymiana oleju+filtr, drobny wiciek w układzie chłodzenia

 

dzięki

Jakbyś przeczytał wątek, to byś nie pytał. :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzystał z usług tego warsztatu : PRO TRONIC Robert Sieredziński. Bielany przy ul. Humanistów? Kompleksowe czyszczenie układów paliwowych agregatami firmy Liqui Moly na samochodzie bez demontażu w/w. M.in. naprawa ukladów wtryskowych, testy komputerowe. Po podłączeniu komputera wyskakuje błąd wtryskiwaczy i potrzebuję przeprowadzic pełną diagnostykę układu paliwowego.

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać forumowiczów z mazowieckiego.Chciałem oznajmić ze 26go maja będe w wawie na szkoleniu i będę miał cały zestaw do nabijania i serwisowania klimatyzacji.odgrzybianie ozonem i innymi środkami.napełnianie i sprawdzanie szczelności z dopełnieniem układu.Serwis od 50zł czyli komplet.Gdyby ktoś się pisał to pisać na PW i się umawiać.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

50 za full pakiet to dobra cena :) moze sie skusze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 za full pakiet to dobra cena :) moze sie skusze :)

To już będzie nas dwóch.Deklarować się kto chętny,bo kolega ma czas w godzinach popołudniowych,więc kto pierwszy ten lepszy.:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim czolgiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I piszcie do niego na PW.

No napisałem i dostałem odpowiedź, że wypadałoby jakieś miejsce ustalić.

 

Czarku - podaj miejsce tego twojego szkolenia, to się ustali jakąś miejscówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No napisałem i dostałem odpowiedź, że wypadałoby jakieś miejsce ustalić.

 

Czarku - podaj miejsce tego twojego szkolenia, to się ustali jakąś miejscówkę...

Ja też już wczoraj na PW z nim ten temat poruszałem,ale jeszcze nie był w stanie dać konkretnej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasypaliście go privami bo mnie nie odpowiedział .. może już ma komplet :dolamam

 

Może niech da znać w tym temacie i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasypaliście go privami bo mnie nie odpowiedział .. może już ma komplet :dolamam

 

Może niech da znać w tym temacie i po sprawie.

Tak jak napisałem,jeszcze wczoraj nie znał konkretnego adresu szkolenia i dlatego może nie odpisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem oznajmić ze 26go maja będe w wawie na szkoleniu i będę miał cały zestaw do nabijania i serwisowania klimatyzacji.odgrzybianie ozonem i innymi środkami.napełnianie i sprawdzanie szczelności z dopełnieniem układu.Serwis od 50zł czyli komplet.Gdyby ktoś się pisał to pisać na PW i się umawiać.Pozdrawiam.....Tylko nie wiem czy uda sie wszystkich obsłuzyć w jeden wieczór bo wiadomo że każdy by chciał być obsłużony wyjątkowo a nie po łebkachwięc najpierw wezmę pierwsze cztery osoby z listy.

 

I.... ? Kolega się do kogoś odezwał? Czy byłem ten piąty?

 

Chętnie bym się podłączył, bo mi ledwo chłodne pryka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zobaczyli że takie wielkie zainteresowanie ze strony Stolicy i chyba nabrali lęków że nie podołają takiej ekipie. Niech podpatrzą jak to robią Secret Servise u Obamy. haha!!!

Odezwał się wczoraj do mnie,że będzie mógł dopiero od 17,więc próbuję się z nim na 17 umówić,ale chyba za dużo samochodów to nie da rady obrobić od tej godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego Czarlim87 chłodek znów powrócił do autka i za bardzo przystępną cenę :) mogę z czystym sumieniem polecić usługi kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności