Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Temat raczej już nieaktualny, więc zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuje w okolicach legionowa, lub nowego dworu kogos kto mi dobrze pomaluje proszkowo felgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. poszukuje kogos z warszawy i okolic do pełnego sprawdzenia samochodu pod wzgledem vag. Mam kilka problemow z swoim passkiem.Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. poszukuje kogos z warszawy i okolic do pełnego sprawdzenia samochodu pod wzgledem vag. Mam kilka problemow z swoim passkiem.Prosze o pomoc.

Wystarczy się choć raz pofatygować na comiesięczny spot . Zawsze wtedy jest ktoś, kto może pomóc z VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzieki. Napewno sie wstawie tym razem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wstawie
"Wsatwionych" na spot nie przyjmujemy :stop

Możesz się "stawić" śmiało. :hyhy

Edytowane przez MauroO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam serdeczną prośbę a mianowicie coś siędzieje z elektryką (upływ prądu na masę) .Być może jest to powiązane z modułem komfortu: co pewien czas nie działa sterownik do szyb el. i przez około 2 min. świecisię podświetlenie wnętrza kabiny.Jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć ,lub podsunąć namiary na fachowca to wielkie dzięki.Niestety większość warsztatów najchętniej wymieniałaby elektrykę po kawałku)))).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam serdeczną prośbę a mianowicie coś siędzieje z elektryką (upływ prądu na masę) .Być może jest to powiązane z modułem komfortu

W takim razie zacznij od osuszenia modułu , który masz pod siedzeniem kierowcy.

Dostać się możesz tam sam , jeśli tylko masz trochę chęci i możliwości technicznych.

Tu masz więcej na ten temat: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/16507-problem-z-modulem-komfortu?p=173339&viewfull=1#post173339

Edytowane przez MauroO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewq

Dobry wieczór :-)

 

Jeśli pozwolicie, podłączę się pod zapytanie Chmiel66:

 

Witam mam serdeczną prośbę a mianowicie coś siędzieje z elektryką (...) Jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć ,lub podsunąć namiary na fachowca to wielkie dzięki.Niestety większość warsztatów najchętniej wymieniałaby elektrykę po kawałku)))).

 

W moim przypadku może dzieje się coś innego (od czasu do czasu włącza się alarm bez wyraźnej przyczyny, a od stycznia średnio raz na trzy miesiące rozladowuje się aku - podejrzewam, że może mieć to związek z alarmem), ale pomoc potrzebna :dolamam bo czy to sławny moduł komfortu, czy inne przewody tudzież alternator - ciężko powiedzieć :niekumam

 

Przeszukałam forum i znalazłam pochlebne wpisy o Cartronic - tyle że sprzed ładnych paru latek. Zależy mi na znalezieniu fachowca, który zrobi dobrze to, co niezbędne, nie pomyliwszy przy tym przysłowiowych już wycieraczek ;-) A przy okazji chętnie naprawiłabym kilka drobiazgów, typu podgrzewanie fotela kierowcy - na zimę jak znalazł :fajny

 

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam serdeczną prośbę a mianowicie coś siędzieje z elektryką (upływ prądu na masę) .Być może jest to powiązane z modułem komfortu: co pewien czas nie działa sterownik do szyb el. i przez około 2 min. świecisię podświetlenie wnętrza kabiny.Jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć ,lub podsunąć namiary na fachowca to wielkie dzięki.Niestety większość warsztatów najchętniej wymieniałaby elektrykę po kawałku)))).

To lubię ! A na jakiej podstawie i w jaki sposób zostało stwierdzone , że jest ten "upływ" i jaki prąd jego wartość ?

Sam moduł możesz - możemy / wyjmiesz moduł i podjedziesz - ul. Bryły/ sprawdzić w 5 min! Albo jedż od razu na ul. Wilanowską 228 UNIX - wczesniej . tel.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Nie wiedzialem gdzie napisać wiec napisze tutaj a jesli zle to prosze o przeniesienie do odpowiedniego działu.Generalnie to szukam zakladu/warsztatu a nawet osoby prywatniej która uszczelniłaby mi pompe wtryskową w silniku 1Z.Paliwo sie leje strumieniem a nie pompa cieknie,niby da sie jezdzic ale silnik i miska olejowa jest praktycznie cala w ropie:dupabladaWycieram tą pompe codziennie i cały czas jest wyciek jak cholera:dolamamJestem z Mińska Mazowieckiego,mogłbym dojechać ewentualnie jesli bedzie trzeba.dajcie jakis namiar jesli to mozliwe.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

panowie mam mały problemik.

postawiłem autko u mechaniora i już 10 dni czekam na wymianę nagrzewnicy w passku b5 fl. W poniedziałek jak auto nie zacznie być robione to zabieram je i szukam innego mechanika.

Jeżeli znacie jakiegoś znachora co by mi to zrobił to bardzo proszę o namiary, fajnie by było jak by znachor był z okolic dzielnicy włochy.

 

Z góry dziękuje na jakieś podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tu:

GT Auto-Serwis Hubert Żuk ul. Strąkowa 22B, tel. 509 524 257

 

Ostatnio robiłem tam rozrząd i było wszystko na czas i bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje znachora do zerknięcia na klimatronika, prawdopodobnie potzrebuje dostrojenia gdyż stał pare dni bez akumulatora i teraz nie ma stopniowania przy podwyższaniu lub obnizaniu temperatury. A dodam ze było rozbierane z powody wymiany nagrzewnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość busiu

Witam wszystkich potrzebuje kogoś z VAGIEM z okolic płocka lub kogoś kumatego w VW POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

we wtorek kupuję Passata B5 FL z 2003 roku 1.9 TDI Sedan 131 km w automacie Tiptronic, sęk w tym że jestem zielony a chciałbym żeby ktoś kto się naprawdę zna sprawdził czy wszystko w nim działa czyli zrobił przegląd wszystkiego i rzucił okiem na to co trzeba,

mieszkam w Wawie, oczywiście jak najbardziej mogę zapłacić za taką pomoc

 

Pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.roda-mechanika.pl/

 

powiedz ze jestes z forum

 

A wystarczylo przeczytac chcoc 2 ostatnie strony :wstyd:

 

 

 

albo przeloz na jutro na 20.00 i zabierz goscia na spota

obejrzy 30 chlopa

zawsze kazdy cos znajdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...przeloz na jutro...

Chyba raczej na pojutrze, dzisiaj mamy sobotę, a spot w poniedziałek (chyba, że się mylę), ale rozumiem, że to wszystko przez ten wolny piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności