Skocz do zawartości
Gość hha

Regeneracja wahaczy - gdzie i za ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koksik

haa ten warsztat w kato jeszcze istnieje???

był tam może ktoś ostatnio jak cenowo wychodzi????

od 2006 roku to wahacze mocno staniały więc nie wiadomo czy jeszcze opłaca się regenerować ,przynajmniej za taką cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

haa ten warsztat w kato jeszcze istnieje???

był tam może ktoś ostatnio jak cenowo wychodzi????

od 2006 roku to wahacze mocno staniały więc nie wiadomo czy jeszcze opłaca się regenerować ,przynajmniej za taką cenę

 

"

no właśnie. podpowiedzcie katowiczanie, jakie teraz ceny regeneracji. ja miałbym 3 wahacze do zregenerowania. czesto jeżdżę pomiędzy dolnym ślaśkiem a podkarpaciem, to po drodze podrzuciłbym. dajcie namiary na ten warsztat.czy to jest na załężu?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam pewnie troche kotleta :) Ale chce zregenerowac wahacze i z tego co wyczytałem jest fachowiec który się tym zajmuje w Katowicach. Można prosic o jakieś namiary na niego? Adres bądź chociaż telefon kontaktowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy temat! Widzę ze w kraju to już się wszystko regeneruje. Wiec ci którzy wola coś starego maja do wyboru wiele rzeczy, teraz nawet wahacze. Ja jednak pozostaje przy tym ze nowe to nowe. Zawsze trzymam się jednej zasady przekazywanej w mojej rodzinie ze nie stać nas na tanie rzeczy. Trzeba tylko to zdanie dobrze zrozumieć. Wracając do wahaczy nie ma jednej teorii kiedy się zużywają, to są tylko pomędrkowania. Ja w moim autku wymieniłem wahacze po 340 tys. Teraz się zaczną dogadywania, ale tyle wytrzymały. Od początku były oryginalne fabryczne. I jeżeli były wcześniej wymieniane to chyba ktoś mi zrobił niespodziankę i podczas snu je wymienił, bo jak pamięcią sięgnę ja tego nigdy wcześniej nie robiłem, a testy przechodził zawsze pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHA mam pytanko: czy ten zakład regeneruje również dolne proste wahacze?? ja swoją zawieche poddawałem ostatnio również regeneracji jednak w firmie, w której to robiłem stwierdzili ze dolne proste muszę zakupić ponieważ tylko jego nie regenerują. Ciekaw jestem czy we wszystkich zakładach jest to samo czy tylko mój jest z deczka zacofany;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HHA mam pytanko

 

kolega Ci nie odpowie, niestety. Z tego co ja zrozumiałem to regenerują wszystkie wahacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak....nikt nie ma danych tego zakładu?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/files/wizytowka_961.jpg

 

Jabłoński Zbigniew. Mechanika pojazdowa, przekładnie kierownicze, zawieszenia

1 Maja 20 , 40-224 Katowice

woj. śląskie powiat Katowice gmina Katowice

 

TEL (32) 2599694

 

Wszytsko jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba musze zacząc nosic okulary :) hehe. Dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja regenerowałem wachacze w swoim PASKU w gaju koło krakowa tam zajmują sie regeneracja od wielu lat i polecem wszystkim naprawde super robota daja nawet gwarancje na rok.Ja już zrobiłem ponad 50 tyś na zawieszeniu od nich i mam wreście świety spokój.Polecam METALTOK nr tel 12-270-17-35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś ceny byś mógł podać ile co za co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do ceny to zależy czy aluminiowe zawieszenie czy stalowe . Stalowe są tansze ja płaciłem za swoje aluminiowe po 180zł bo był bardzo zużyty musieli robić nowy sworzeń bo był bardzo skorodowany. A odebrałem jak nowy z nową osłonką wyczyszczony nawet wymalowany naprawde polecam juz są sprawdzeni przez moich znajomych.Acha i maja w ofercie także takie z regulacją ja własnie takie mam jakby coś sie poluzowało to wystarczy dokręcić i jezdzimy dalej ale ja juz zrobiłem ponad 50 tyś i jeszcze nic nieruszałem ta regeneracja jest lepsza niż orginał i to jest zdanie moich znajomych którzy tez korzystali z usług METALTOK a pozatym regenerują przekładnie kierownicze jakby ktoś potrzebował takiej usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a ile trwa taka regenaracja tych wachaczy ?? Bo zależy mi na czasie i gdy bym im zawiózł z rana jestem w stanie je odebrać w tym samym dniu ????A druga sprawa podaj mi odres tej firmy bo gaj to wioska a jak wiadomo na wioskach coś znaleść to ja igłe w stogu siana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos napisal nie stac go na tanie rzeczy hmmm .no to kolego widze ze nie miales okazji sprawdzic tematu ja osobiscie mam po regeneracji najpierw byly robione gorne na ktorych jest juz nalatane ponad 80tys km padly dolne ,takze byly regenerowane przy okazji montazu byly sprawdzone gorne (regenerowane okolo 80tys km temu) i co? zero ale to absolutne zero luzu na sworzniach byly odpiete od zwrotnicy i chodzily tak ciezko ze nie jeden "nowy" wachacz ma je gorzej spasowane.Dodam ze znam ludzi ktorzy nalatali juz powyzej 100tys po regeneracji i nadal ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos może polecić zakład gdzie regenerują zawieszenia do passata w Warszawie i okolicy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po 180zł to troche drogo, bo ja ze zniżkami TRW kupie w tej cenie. Mam dwa banany do wymiany i sobie myśle czy je nie regenerować. Ogólnie to ta firma METALTOK jest słabo rozreklamowana w internecie. Zadzwonie, dowiem się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak po 180zł to troche drogo, bo ja ze zniżkami TRW kupie w tej cenie. Mam dwa banany do wymiany i sobie myśle czy je nie regenerować. Ogólnie to ta firma METALTOK jest słabo rozreklamowana w internecie. Zadzwonie, dowiem się więcej.

 

Powiem tyle dzwoniłem do gocia dzisiaj i tych akurat wachaczy czyli ( bananów) nie regenerują bo się nie opłaca . A co do rozmowy to tak cena 180 za sztuke do dogadania i w zależności jak jest wybity wachacz a cena jest podana za max zajechany wachacz. A co to TRW to która firma da ci na 60 tyś gwarancje bo ten gości na tyle daje , dlatego czekam na kase i jade do gościa tylko odstraszył mnie termin bo 2-3 dni trzeba czekać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc to coś zle zescie sie dogadali bo mi regenerorali banany nie robią tylko tych prostych aluminiwych bo stego co gość mi muwił ze tam niema pola manewru bo są zamykane od strony sworznia i dlatego nie robią. Co do kolegi który pisze o wachaczach TRW to szkoda kasy miałem i sprawdziłem a dużo jezdze i sie wogule nie sprawdziły zrobiłem na TRW 15 tyś i po nich.Tylko po regenerowanych mam spokój.A co do trafienia do Gaja do gościa od regeneracji to banał bo ten warsztat jest przyz samej zakopiance jakies 6 km od borku fałęckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności