Skocz do zawartości
Gość sajmon1977

dziwne stuki brzęczenie w przednim zawieszeniu przy passacie b6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sajmon1977

witam.niepokoją mnie dziwne stuki w przednim zawieszeniu w b6 kombi 170ps

zauważyłem je już w chwili wyjazdu z salonu.po tygodniu pojechałem do serwisu a mechanik powiedział mi że jest to sterownik abs. nie wydaje mi się jednak żeby to była prawda.dodam że odgłosy te można usłyszeć tylko przy ruszaniu z miejsca i nie zawsze są słyszalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.niepokoją mnie dziwne stuki w przednim zawieszeniu w b6 kombi 170ps

zauważyłem je już w chwili wyjazdu z salonu.po tygodniu pojechałem do serwisu a mechanik powiedział mi że jest to sterownik abs. nie wydaje mi się jednak żeby to była prawda.dodam że odgłosy te można usłyszeć tylko przy ruszaniu z miejsca i nie zawsze są słyszalne.

Mam to samo w Passacie B7 170km DSG, wyjechałem z salonu i podczas wjazdu do garażu usłyszałem postukiwania w okolicach przedniego zawieszenia... Mechanicy z VW, co wy na to?

 

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

 

Widzę, że VW ostatnio zszedł na psy - kiepski lakier, kiepskie blachy, problemy z mechaniką. Chyba zrezygnuję z VW po 14 latach eksploatacji Passatów. Już nawet Fiaty nie mają takich problemów...

 

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

 

Scheiße, Scheiße i jeszcze raz Scheiße! Przepraszam, ale już nie mogłem wytrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprzesadzajcie panowie chyba niejezdziliscie renault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Odgrzewam nieco temat bo i ja mam to samo w swoim pasku b6 z grudnia 2010. W aucie coś ewidentnie tlucze się i słychac to przy wolnej jezdzie z wyłączonym radiem jak sie auto rozbuja nieco... Jade z tym do ASO w przyszłym tygodniu to dam znać co mi tam powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy......czy coś się udało ustalić.....? bo mam podobnie....tj. jak jadę powolutku to słyszę (czuję) stukanie z lewej strony z przodu.....jak jadę szybiej to nic nie słychać...nie mam pojęcia co to może być.......:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety ta bolączka dotknęła i mojego paska. Jak jadę po prostym to nic nie słychać, ale jak gwałtownie skręcam kierownicą w prawo i lewo podczas jazdy to słychać za każdym razem jak skręcę pojedynczy stukot, to samo jest jak jadę z małą prędkością po dziurach, czy też polnej wyboistej drodze. Miał ktoś coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie u mnie podobnie jakby brzeczenie przy ruszaniu. jak ruszam z miejsca i jade zalozmy do 30km/h to slychac takie jakby brzeczenie, swist jakby jakis luz z przodu w zawieszeniu. troche to denerwujace jak sie rozpedzam do wiekszych predkosci to juz tego nie slychac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze pociagne temat aby nie zakladac nowego. U mnie ostatnio tez zaczely pojawiac sie stuki w lewym przednim kole. Po najechaniu na podnosnik okazalo sie ze to lacznik stabilizatora. Niby nic dziwnego, ktos powie, ale auto z 2012 i dopiero 33tys przebiegu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności