-
Liczba zawartości
6 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O KiuDay
- Urodziny 11/13/1993
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Legnica
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP)
-
Rok produkcji
2008
-
W moim BMP pękł wał przy 150tys, przebieg pewny, silnik został wymieniony, te wały w BMP to jakaś porażka...
-
Jaki macie przebieg w swoich B6 +dotychczasowe naprawy
KiuDay odpowiedział wozny83 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Kupiony przy 115kkm, w marcu 2012. Dzisiaj ma 143kkm. W zeszłym tygodniu wymieniłem rozrząd. A co do awari: -130tys- czujnik pasów kierowcy, ciągle piszczał mimo, że pasy zapięte, trzeba było go wyłączyć -140tys- n75- migające świece żarowe brak mocy tryb awaryjny, okazało się, że się zrobiła dziura przy turbo i powietrze uciekało bokiem http://www38.zippyshare.com/v/22531944/file.html -143tys- nie chciał dzisiaj zapalić, włączyły się same światła awaryjne(tak mi się wydaje, że same, lecz nie wykluczam, że to ja je włączyłem, bo w momencie jak nie chciał zapalić to już mi się ciśnienie podniosło zwłasza, że tydzień wcześniej miałem N75), nie wiem co to może być, jeżeli ktoś miał taki problem to chętnie się dowiem co jest tego przyczyną. Po wymianie rozrządu ogrzewanie słabo grzeje, coś stuka w zawieszeniu z przodu po lewej stronie, jeszcze z tym nigdzie nie byłem. A tak poza tym to bezawaryjnie. -
dziwne stuki brzęczenie w przednim zawieszeniu przy passacie b6
KiuDay odpowiedział temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Witam, niestety ta bolączka dotknęła i mojego paska. Jak jadę po prostym to nic nie słychać, ale jak gwałtownie skręcam kierownicą w prawo i lewo podczas jazdy to słychać za każdym razem jak skręcę pojedynczy stukot, to samo jest jak jadę z małą prędkością po dziurach, czy też polnej wyboistej drodze. Miał ktoś coś takiego? -
Nieoznakowane samochody Inspekcji Transportu Drogowego
KiuDay odpowiedział ormowiec → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Z tym, że w ustawie jest jasno napisane, że każdy fotoradar musi być odpowiednio oznakowany więc wystarczy się odwołać i nie powinno być problemu. Bo z tego co wiem to oni nie wystawiają nigdzie tabliczki, że robią zdjęcia. -
Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim
KiuDay odpowiedział Blop → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Dzięki, akurat do głogowa mam nie daleko. Jutro do nich zadzwonię. -
Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim
KiuDay odpowiedział Blop → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
A ja szukam kogoś kto by mi zrobił porządek z tłumikiem drgań skrętnych najlepiej w okolicach Legnicy, ale biorę pod uwagę całe dolnośląskie więc jeśli znacie jakiegoś speca to był bym bardzo wdzięczny. -
4motion - wibracje podczas gwałtownego przyspieszania / informacje od VW
KiuDay odpowiedział adamq → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam, Wątek prześledziłem, w moim 4motion także występują drgania które najsilniej wyczuwalne są na 4,5,6 biegu a występują w przedziale obrotów 1700-2300. Denerwuje mnie to niesamowicie. Jestem niemal pewny, że jest to wina tłumika drgań skrętnych. Zauważyłem, że jadąc w tym przedziale obrotów po łuku drganie samochodu nasila się, lecz gdy tylko odpuszczę gaz drgania znikają, bądź wejdę na obroty wyższe niż podałem. Czy ktoś może mi polecić co z tym zrobić? Ewentualnie jakiegoś dobrego mechanika który y się tym zajął w Dolnośląskim. Z góry dzięki.
