Skocz do zawartości
Variant CL

temat dla informatyka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio zayważyłem iż ani Windows Media Player ani WINAMP nie odtwarza różnego rodzaju radii on-line oraz kamer internetowych. Łączy się, ale nie może się połączyć.

 

Dodatkowo jak chciałem zrobić aktualizację w AVAST, to po włączeniu PROXY SERWER TEST otrzymuję informację:

"NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ SIĘ Z SERWEREM PRZY TYCH USTAWIENIACH. ZMIEŃ USTAWIENIA SERWERA PROXY i WYKONAJ PONOWNIE TEST". Mam ustawione że korzysta z ustawień proxy Internet Explorer.

 

p.s. Internet poprzez NEOSTRADA.

 

Co sprawdzić i ustawić ?

W OPCJACH INTERNETOWYCH Internet Explorer mam ustawione DOMYŚLNIE NEOSTRADA i ZAWSZE WYBIERA POŁĄCZENIE DOMYŚLNE.

 

Od czegu to zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić jakie proxy jest ustawione w IE -> Opcje internetowe -> połączenia -> Ustawienia sieci LAN -> dla neostrady proxy powinno byc wyłaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam związane z likwidacją cyfry 0 w prefiksach. Ze względów technicznych zmiany będą wprowadzane stopniowo od 30 września do 15 maja 2010 r.

Co wobec tego z konfiguracją modemów pod Win XP? W tej chwili Panel sterowania -> Opcje modemu i telefonu -> Reguły wybierania numeru -> Edytowanie lokalizacji -> zakładka Ogólne w polu "Użyj tego numeru operatora do połączeń międzystrefowych" musi być wprowadzona cyfra od 0 do 9. Nie można zostawić pola pustego.

Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się coś z tym zrobić?

 

A to nie będzie czasem tak, że "0" zostanie - tylko jego wybranie będzie ignorowane przez centralki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odznacz ptaszka "użyj reguł wybierania numeru" czy jakoś tak, wtedy prefiksu nie musisz podawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie ten ptaszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

control panel>net connections>dial up connection>proporties i tam masz drugi od dołu, u mnie się zwie "use dialing rules"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połączeniach sieciowych nie mam nic, co by przypominało "dial up connection"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm. To co masz? Połączenie wdzwaniane, modemowe, bluetooth albo jakoś tak, zależy jak się łączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zero z ostatniego screena mi chodzi.

lokalizacja.JPG

edyt_lok.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi żeby ignorować te ustawienia, bez nich się też połączy

trochę inną drogą:

clipboard01ulf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności