Skocz do zawartości
Gość aro

Atrapa w zderzaku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aro

Jw.

 

Czy atrapa w przednim zderzaku w B3 (kratka) jest wymienna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309

tak :)

 

zamiennik ok 30-40zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to tylko hokej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam

Nie byłem pewny :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aro

Super! I 'montaż trwa dosłownie chwilkę' :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w b4 atrapę zderzaka można wymienić bez ściągania zderzaka czy trzeba ściągnąć zderzaki zakładać od środka , i drugie pytanie czy któryś z was w swoim passacie ma dodatkowo założoną jakąś siatkę na tej atrapie albo zamiast niej , bo dzisiaj spotkała mnie niemiła przygoda ,chłodnica klimy dostała tak niefartownie kamieniem że nadaje sie do wymiany :kwasny: ...... a miałem chłodnice nową to odsprzedałem koledze z forum :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o te dolne kratki w zderzaku :?: Możesz je wymienić bez demontazu całosci :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem w swojej B4 te kratki w zderzaku zamiennik ok.50zł, włożyłem od razu siatke żeby uniknąć własnie takiej sytuacji. Troche roboty było bo siatki nie da sie założyć na całości, trzeba wycinać kawałki i montować je do atrapy. Teraz bym sie z tym nie bawił tylko zdjął zderzak i zamontował jeden kawałek siatki od strony wew. zderzaka a tej plastikowej atrapy wcale nie kupował. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy hokeje mocuje sie wkretami czy jest jakis inny sposob?.W moim pasku brak ,zamowilem uzywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hokeje w b3 mają zaczepy... czytaj. Zastrzaski takze ma wskoczyć zblokować i juz, ma byc.

Mozesz zakładając wleźć pod auto i niektóre zaczepy zblokować gdyby któryś nie złapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik w którym osoby nie wiedzące jak zdjąć zderzak mogą zorientować gdzie znajdują się śruby, które trzeba odkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek0314
Chłopaki porzeźbili :D

 

Czy ktoś mógłby podać hasełko do filmu? Rozpoczynam remont mojego odziedziczonego już jakiś czas temu Pasia i pierwsze co chciałbym wymienić to strasznie już potarganą atrapę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności