Skocz do zawartości
darko

Głośniki w przednie drzwi.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko posiadaczy B3.Trafiły mi się takie głośniki za grosze.Wyciągałem je przy okazji demontaży szyb el.Czy ma ktoś takie głośniki w przednich drzwiach,a może ktoś montował taki zestaw i wie jak to podłączyć?Powiem szczerze trochę kabelków tam idzie.

Zdj?cie089.jpg

Zdj?cie087.jpg

Zdj?cie088.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darko widzę że z widzewa jesteś jak ja podbij na pw to obgadamy termin spotkania i wtedy pokombinujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos strasznie male te glosniczki, ja bym zainwestowal w jakies 165mm na przednie drzwi - u siebie montuje helix dark blue 62.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

man wsadzone 16 sony tylko to nie gra tak jak by się tego chciało:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wytlum sobie drzwi - od razu inny basik poczujesz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko posiadaczy B3.Trafiły mi się takie głośniki za grosze.Wyciągałem je przy okazji demontaży szyb el.Czy ma ktoś takie głośniki w przednich drzwiach,a może ktoś montował taki zestaw i wie jak to podłączyć?Powiem szczerze trochę kabelków tam idzie.

Witam posiadam identyczne głośniki w przednich drzwiach, podłączone są 10cio pinową kostką, nie mam pojęcia po cholerę tyle kabli. Mój problem polega na ty, że kable te nie wychodzą przy radiu. Zdemontowałem schowek pasażera, wszystkie kable są oryginalnie zaizolowane więc "wymiękłem" i zakończyłem poszukiwania. Na dodatek brakuje mi kabli z pozostałych czterech głośników. Nie mam na razie za bardzo czasu na rozbieranie całego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zaważyłem to do tych głośników idą chyba kable z głośników z deski i zapewne stała masa i jakiś plus,pewnie zasilanie czegoś w środku sam nie wiem!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kable z głośników z deski zmierzają w kierunku konsoli, chociaż mogą być wpięte gdzieś w 10 kablową wiązkę z głośników w drzwiach. Pierwszy raz w życiu widzę żeby 10 kabli wchodziło do jednego głośnika, z czego większość ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Myślałem że ktoś mi napisze że tak musi być i godząc się z faktem udam się do "szpeca" co by mi to podłączył jakoś. Jednakże póki co utwierdzam się w przekonaniu że tyle co mi szpec pomoże co ja sam sobie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko posiadaczy B3.Trafiły mi się takie głośniki za grosze.Wyciągałem je przy okazji demontaży szyb el.Czy ma ktoś takie głośniki w przednich drzwiach,a może ktoś montował taki zestaw i wie jak to podłączyć?Powiem szczerze trochę kabelków tam idzie.

 

glosniki aktywne z Genesis Soundsystem

genesis.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności