Skocz do zawartości
Gość david259

wlew paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość david259

witam mam problem. nie otwiera mi sie klapka do wlewu paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejscie niby jest, ale jak to potem otworzyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj wątek: "Klapka wlewu paliwa B5"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziesz wiele wątków na ten temat klik. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się :) Mam problem wczoraj jak był mróz -20 zajechałem na CPN wciskam przycisk otwarcia klapki,słychać że się otwiera, ale coś blokuje i klapka sie nie otwiera i nie mogłem wlać paliwa, da się ją jakoś ręcznie otworzyć? Proszę o odp. na GG 7142737 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem wczoraj jak był mróz -20 zajechałem na CPN wciskam przycisk otwarcia klapki,słychać że się otwiera, ale coś blokuje i klapka sie nie otwiera i nie mogłem wlać paliwa, da się ją jakoś ręcznie otworzyć? Proszę o odp. na GG 7142737 ;)

spróbuj lekko opukać klapkę ręką, prawdopodobnie przymarzła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spróbuj lekko opukać klapkę ręką, prawdopodobnie przymarzła.

na 90% przymarzła, wjedź do ciepłego garażu lub skocz na jakiś parking podziemny z dodatnią temperaturą - powinno puścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo ,przyczyna to przymarznięcie opukać i będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką samą sytuację jak inni ale u mnie nie była to przymarznięta klapka wlewu. Myłem auto na myjni bezdotykowej przy temp -5. Na drugi dzień chciałem auto zatankować ale nie mogłem otworzyć klapki. Zajechałem do domu wziąłem suszarkę i do roboty - nie pomogło. Klapka po wciskaniu - naciskaniu ruszała się więc nie przymarzła. Po naciśnięciu przycisku słychać dźwięk siłownika wiec strona mechaniczna powinna być ok. Odkręciłem boczną tapicerkę w bagażniku po stronie wlewu dostając się do siłownika centralnego klapki odkręciłem go (2srubki) wyjąłem ale nadal nie mogłem otworzyć klapki został jeden czarny plastykowy element zamknięcia. Wsadziłem przez otwór w którym siedziało ramie od siłownika centralnego płaski śrubokręt i wyjełem razem z nim element blokujący klapke był troszke mokry i oblodzony wiec wytarłem go i otwór w którym sie on znajdował i POMOGŁO problemu nie ma - pewnie do nastepnego mycia.

 

Trochę chaotycznie napisane ale mam nadzieje ze komuś pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności