Skocz do zawartości
lukaszcl

Przyciemnienie szyb w pasku ??

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko będzie ok koles miał tak samo i bez problemu folia elegancko przylegała.Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odnowie troszke temat. mam pytanie dotyczace przyciemniania tylnej szyby. a glownie chodzi o to ze 4 linie podgrzewanie szyby mam przerwany i chce je naprawic specjalnym zestawem do tego.widzialem na allegro i jakims sklepie motoryzacyjnym. a pytanie jest taki. czy przy naprawianiu tych linii w miejscu gdzie nakladany jest ten srodek(preparat) ta kreska nie bedzie grubsza??boje sie ze jak naprawie te lnie a pozniej oddam do przyciemniania to w tych miejscach folia nie bedzie dobrze dochodzic do szyby i beda bable a tego nie chce

 

Jeżeli będzie dobrze naprawione to folia nie będzie odstawać,nie bój się,jest na naprawdę mocnym kleju,ciężko jest nawet taką folię (a raczej sam klej) usunąć...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki.dzisiaj jade i kupie ten srodek do naprawy. i pozniej szybki do sciemniania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne szybki to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czarne szybki to jest to.
dokladnie dobra folia i dobrze oklejone to 100% zadowolenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% zadowolenia, bo pozostaje kwestia policji... :D

a już nie zdziwi mnie jak w trakcie ostatniej kontroli policjant sprawdzał czy koła przypadkiem nie wystają poza obrys auta <wow>

gdyby była folia 100% dowodu by już nie było :/

Edytowane przez kamilb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
90% zadowolenia, bo pozostaje kwestia policji...
jak masz homologacje to moga ci skoczyc :kciuki oczywiscie mi chodzi o tylne szybki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chcę tylko tylnich,

jak się ma piecowe przyciemnianie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze zdjecia zlotego paska 3bg ze wszystkmi szybami zrobionymi folia lustrzanka?? nie chodzi mi o takie hamskie lustro tylko sa niektore folie takie ze naprawde fajnie to wyglada na jasnych autach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja nie chcę tylko tylnich,

jak się ma piecowe przyciemnianie ?

ooo właśnie, jak wygląda sprawa z przydymionymi szybami przednimi? Jest na to certyfikat? Wiem, że firma która się tym zajmuje w PL współpracuje z salonami i przydymia szyby do nowych samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel33mc

ma ktos moze zdjecia zlotego paska 3bg ze wszystkmi szybami zrobionymi folia lustrzanka?? nie chodzi mi o takie hamskie lustro tylko sa niektore folie takie ze naprawde fajnie to wyglada na jasnych autach.

 

przyłączam sie do pytanie?? ( Passat nie musi być złoty )

Edytowane przez daniel33mc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lustrzanych mogą sie przyczepić bo odbija swiatło. Tylne szyby można przyciemnić jak sie chce a nawet zakleić, zamalować na czarno co kto chce i nie mogą się przyczepić, a przednie z tego co wiem muszą dać sie wybić a z folią to nie bardzo więc trzeba piecowo. Samodzielne przyciemnianie nie jest takie trudne, ale trzeba mieć dobra folie bo te tanie rysują sie od samego wyciągania wody łopatką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przednie z tego co wiem muszą dać sie wybić a z folią to nie bardzo więc trzeba piecowo

 

no tak ale zostaje tez kwestia ograniczania widocznosci kierowcy. jest jakis przepis ze szyby boczne przednie oraz przednia nie maja prawa byc przyciemnione bo ograniczaja widocznosc kierowcy w zakresie 180stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam czarną folia złotego paska zrobioną, czarna jasna folia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dokładnie w piątek w przyszłym tygodniu mój passat jedzie po ciemne szyby, podpowiedzcie jaką folie wybrać, wiem że napewno czarną ale ile % ja chciałbym jak najciemniejszą ale musze patrzeć też na to że woże moje dziecko w samochodzie, jak wy myślicie??

 

A i jak to w końcu z tym przodem mógłbym coś też przyciemnić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytanka ile max przód można przyciemnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przodu nie mozna wogle ruszac folia.one sa juz seryjnie przyciemnione i nie mozna ich oklejac. nie wiem jak jest z piecowymi. ale jesli chodzi o przyciemnianie folia przednich bocznych to nie mozna ani troszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cobra11985
przodu nie mozna wogle ruszac folia.one sa juz seryjnie przyciemnione i nie mozna ich oklejac

 

nie zawsze szyba przednia jest seryjnie przyciemniona to przyciemnienie nazywa sie szyba atermiczną chodzi mi cały czas o przednie boki. Pole widzenia kierowcy musi wynosić 180 stopni a szyby przednie muszą mieć 75% przejrzystości czyli jesli szyba nie jest atermiczna to można ją musnąć folią 25% i nikt nie ma prawa się tego czepiać. Sam przyciemniam szyby i trochę siedzę w tym temacie. A policja jak kogoś łapie to odrazu zdzieranie a co z mierzeniem przejrzystości ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm jesli tak jest to ok. moze czegos nie doczytalem:) a wiesz moze jak to jest z foliami lustrzanymi?? takie co odbijaja swiatlo? nie chodzi mi o takie mocne lustro tylko sa takie jakby ciemniejsze folie. jak sie siedzi w srodku to praktycznie nie ma zadnej roznicy w przyciemnienieu a ze zewnatrz malo widac co jest w srodku. czy policja do nich sie czepia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności