Skocz do zawartości
Gość migmar

skrzynka bezpieczników

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy jest jakiś bezpiecznik odpowiadający za światło w bagażniku ? zmieniłem żarówkę dziś bo mi się stara przepaliła na początku było wszystko ok ale teraz byłem i nie ma światła. Możliwe że żarówka była minimalnie za duża i styknęła się z inna blaszką i powstało spięcie... no więc jeszcze raz czy jest jakiś bezpiecznik odpowiadający za światło w bagażniku bądź połączony z innymi ? światło w środku jest tylko bagażnik zgasł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym forum są jacyś experci którzy znają sie na takich sprawach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukałem trochę na forum ale większość tematów dotyczy b5 i starszych wersji ale zakładam że rozwiązanie tego problemu jest takie same i w b6 2008 r mianowicie padła dmuchawa ,wycieraczki i kierunki wszystko na raz

wypowiedzi dla dla starszych braci passata kierują w stronę przekaźnika --- czy wiecie może który jest to przekaźnik ??? jaki ma nr ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko pytanie, który bezpiecznik odpowiada za podgrzewanie lusterek zewnętrznych, fotochrom lusterka zewnętrznego lewego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cubase36

Mam prośbę czy mógłby pan wrzucić jeszcze raz te rozpiske bezpieczników ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę czy mógłby pan wrzucić jeszcze raz te rozpiske bezpieczników ??

 

Warto tu zaglądać:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/116160-Passat-3C-%28B6%29-Dane-techniczne-wymiary-parametry-Instrukcje-do-pobrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebex

Witam trochę dawno pisałeś ale mam pytanie czy znalazłeś tą skrzynkę bo mam taki sam problem.

 

---------- Dodano o 15:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:29 ----------

 

Czy ktoś wie gdzie znajduje się skrzynka z bezpiecznikami od świateł postojowych vw b6 2006r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam bezpiecznika odpowiedzialnego za oświetlenie wnętrza z tyłu, przestało działać podczas wymiany żarówek na LEDy, przód i bagażnik świecą, wszystkie bezpieczniki w skrzynce po lewej stronie deski rozdzielczej są OK, po prawej stronie ani w bagażniku bezpieczników brak, pod maską w dużej też OK. gdzie jeszcze szukać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

 

Niewiecie czy w B6 za port AUX odpowiada jakiś bezpiecznik? Niestety u mnie on nie działa. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Aux jest bezpośrednio z radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat, u mnie włącznie AUX jest w menu radia - RCD510.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktos gdzie powinien byc zamontowany widoczny na zdjeciu chwytak bezpiecznikow ???

f3a20922e7e3db3e6f7affeb80607162.jpg

Edytowane przez Mlody_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który bezpiecznik jest odpowiedzialny za pracę pompki spryskiwaczy ksenonów w B6 i gdzie jest zlokalizowany ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zawsze szukam zanim coś napiszę ... i tak było i tym razem :) ... Jak widać chyba niedokładnie ;) Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpowie ktos gdzie powinien byc zamontowany widoczny na zdjeciu chwytak bezpiecznikow ???

f3a20922e7e3db3e6f7affeb80607162.jpg

Przyłączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) ja wciaz nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności