Skocz do zawartości
Gość JanusZZZ

Kontrolka klocków

Rekomendowane odpowiedzi

Ale może być przerwany nie ten który doprowadza sygnał tylko ten, który odprowadza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odkopuję temat, żeby nie zakładać nowego.

Otóż od pewnego czasu zapala mi się kontrolka "klocków" przy skrecie kół w lewo. Tylko i wyłącznie.

Zaczęło się to od czasu tych dużych opadów śniegu, może jakieś błoto się dostało? Co, gdzie i jak mam przeczyścić? Czy wtyczka od czujnika w klockach łącząca z przewodem "z samochodu" jest w jakimś łatwo dostępnym miejscu że faktycznie mogło się coś zabrudzić? Czy to jednak nie brud, a przewód uszkodzony i to po stronie auta? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szlag mnie trafia z ta kontrolką, powiedzcie jak to wyłączyć Vagiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w licznik [17] i od kodowania musisz odjąć 01 xxx, czyli jak masz kodowanie 05 140, to kodujesz na 04 140.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz w licznik [17] i od kodowania musisz odjąć 01 xxx, czyli jak masz kodowanie 05 140, to kodujesz na 04 140.

 

Jeszcze tylko dopytam, czy zmiana tego kodowania wyłączy stricte tą kontrolkę czy inne też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tą jedną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko tą jedną.

 

Kurde czarna magia z tą kontrolką , wróciłem teraz z auta, czeski film normalnie , wbiłem do 17 i teraz być tu mądry i pisz wiersze jak tu pokapować w kodowaniu która wartość odpowiada za tą kontrolkę , Vag łapie zwiechy , Vcds chodzi tylko jak to rozkminić ? Mateusz masz jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pro po to jakiego sprzętu używasz?? Interesują Cię tylko dwie pierwsze cyfry kodowania zegarów, a nawet jedna druga cyfra, jaka by nie była to od niej odejmujesz jeden zmieniając kodowanie i zapisujesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz masz jakiś pomysł ?

17 => Recode [07] => zmieniasz Soft coding jak wyżej napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opanowane , Podziękował:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności