Skocz do zawartości
arkady375

Wybory drugiego opiekuna grupy Warmińsko-Mzurskiej == Za i przeciw.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie rozwiążmy ten problem inaczej. Nie ciągnijmy ten kłótni dalej na forum mieszając innych w nasze warmińsko-mazurskie sprawy. Spotkajmy się na kolejnym grillu i załatwmy to między sobą. Później tylko poinformujemy, co nastąpiło i zamkniemy temat. Jako, że teraz czas zorganizowania grilla w Olsztynie proszę o info kiedy do nas zawitacie a my zorganizujemy miejcówkę i inne rozrywki. Zapraszamy też "wschodnią" cześc grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie rozwiążmy ten problem inaczej. Nie ciągnijmy ten kłótni dalej na forum mieszając innych w nasze warmińsko-mazurskie sprawy. Spotkajmy się na kolejnym grillu i załatwmy to między sobą. Później tylko poinformujemy, co nastąpiło i zamkniemy temat. Jako, że teraz czas zorganizowania grilla w Olsztynie proszę o info kiedy do nas zawitacie a my zorganizujemy miejcówkę i inne rozrywki. Zapraszamy też "wschodnią" cześc grupy.

 

jestem za... o ile będzie karkóweczka :D;-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaserwuje swoje kiełbaski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty co się wypowiedziałeś w tym temacie?Nic konkretnego nie napisałeś tylko zarzuciłeś temat żeby inni podali Ci gotowe argumenty.

 

Kolego czytaj dokładnie posty no moje również argumenty są dla artmina i innych osób odpowiedzialnych na tym forum.

Ale wytłumacz co Ci da ten podział regionów?

A czy ja lub ktoś z nas mówił o podziale regionu. Kolego zanim coś napiszesz zastanów się i przemyśl i przeczytaj cały temat. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje za: wszyscy wiedza

Mógłbyś zacytować swoją wypowiedź z tego tematu gdzie napisałeś swoje za?

 

I tak na koniec chciałbym usłyszeć szczerą i prostą odpowiedź - dlaczego drugi opiekun, co ma robić na forum czego nie może zrobić albo źle robi Zdun.

To ja jeszcze raz poproszę o odpowiedź na moje pytanie.

 

To może sam Łukasz się wypowie

I czekam jeszcze na wypowiedź Łukasza jakie on ma zdanie (a przez niektórych został mianowany kandydatem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszcie co chcecie takie mam zdanie.

 

ja wiem o co chodzi czytać potrafię w też chyba to umiecie ja wyraziłem swoje zdanie a jak sie to komuś nie podoba jego sprawa to wszystko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ja lub ktoś z nas mówił o podziale regionu. Kolego zanim coś napiszesz zastanów się i przemyśl i przeczytaj cały temat. Pozdrawiam

Może nikt na razie o tym nie powiedział wprost ale waszym zachowaniem chcecie do tego doprowadzić.

 

Kolego czytaj dokładnie posty no moje również argumenty są dla artmina i innych osób odpowiedzialnych na tym forum.

Jak na razie podałeś tylko jeden argument.

 

P.S Tak na przyszłość jeśli komuś zwracasz uwagę sam najpierw bądź w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nikt na razie o tym nie powiedział wprost ale waszym zachowaniem chcecie do tego doprowadzić.

 

My chcemy doprowadzić? Wątłe to jest.. bo jakoś MY przyjechalismy do Was i bez czajenia wyszedl spontan i o to chodzi. Więc jakie dzielenie regionu?!

 

Co do wyboru drugiego opiekuna a nie obaleniu Zduna to jestem za. I oczywiscie w formie wolnych wyborów , żeby nie było wątpliwości, że Olsztyn chce kogos z Olsztyna . Choć jeśli Łukasz by startował to mój głosik leci na niego.

 

Za: zawsze wspolnie dwaj opiekunowie mogą się dobrze uzupełniać jeśli będą z innych obszarów i razem ogarniać całe Wa-Ma.

Wspólna ocena które posty usunąć , które nie.. bo akurat post choćby z telefonami został usunięty a był on na prawdę przydatny.. Tak samo w wątku przy wymianie opon.. Padło kilka postów RÓWNIEŻ pomocnych z sugestiami jak sobie poradzić jeśli wystąpią problemy .. I na moje mogły one zostać a jedynie wątek zamkniety.. A zostały usunięte i wątak zamkniety.. A jesli by byly to nikomu CHYBA by nie przeszkadzały, prawda? A bardziej mogły by pomóc...

 

Przeciw:

Jeśli opiekunowie się nie polubią i bedą cięci na siebie to mogą później niemile sytuacje występować itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam sie po wojskowemu o co tu k.. chodzi porośli i się w dupach poprzewracało jesli Arkady mówi że to jest tylko pytanie czy wybierać drugiego czy nie a odpowiedzi są tylko dwie to proszę odpowiadać jasno

albo jesteś czyli TAK

albo nie jesteś czyli NIE

te forum to nie czat ani nasza-klasa nie piszcie tu histori waszych regionów lub pytań a po co itp tylko TAK lub NIE

Ja osobiście jestem na TAK

Dziękuje i przepraszam jak kogoś uraziłem ale wszyscy mamy swoje lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem w tym kilku postach pada moje imię lub nick, więc się wypowiem, a chciałem pozostać neutralnym, ale jak trzeba to trzeba :D

 

Temat z założenia miał wyglądać tak:

Za:

wspólnie działanie całego regionu (wspólny spot raz w miesiącu)

ustalenie celów regionu

 

Przeciw:

nie dogadanie dwóch opiekunów prowadzi do podziału regionu

 

Chodziło tylko o to a nie o odwieczną wojnę Olsztyn - Elbląg lub Elbląg - Olsztyn

Panie i Panowie nie jesteśmy dziećmi. Nikt tu nie chciał nikogo obrazić ani zdymisjonować. Po prostu powinniście być dyplomatyczni a nie rzucać się mięsem. Przypomina mi to wojnę PiS i PO. Ja swoje zdanie już wygłosiłem. Co do mojej osoby jeżeli będzie głosowanie/wybory to będę kandydował. Natomiast, jeżeli jedna grupa będzie blokować pomysły drugiej grupy to ja rezygnuję i będę tylko aktywny gdy będzie mus. Aktualnie staram się być na forum kiedy tylko mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie podałeś tylko jeden argument.

 

P.S Tak na przyszłość jeśli komuś zwracasz uwagę sam najpierw bądź w porządku.

Raportuj zły post

 

Kolego to ci nie wystarczy temat miał na celu zebranie za i przeciw i nic ponadto. Ty za to rozpisujesz się jak i inni o różnicach pomiędzy El a OL ale o to nie chodzi. Prawda? Zwracając ci uwagę uważam że w dobrej wierze to robię. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeczytałem to od początku...

Jakiś czas temu wybraliście Zduna na opiekuna regionu.

Nie jest to, jak się niektórym wydaje, puchar przechodni.

Opiekun regionu to nie tylko organizator imprez w regionie a przede wszystkim moderator działu regionalnego. Wybór Zduna odpowiadał Wam, a administracji tym bardziej, bo Zduna znamy osobiście i mamy do niego zaufanie.

Już Łysy Wam pisał, że w Z-pomorskim pomagamy sobie nawzajem w organizacji spotów - Wy możecie robić tak samo. Nie dlatego Zdun ma niebieską belkę, bo jest kopalnią pomysłów na spoty.

I na zakończenie - jeżeli macie zastrzeżenia do sposobu moderowania działu przez Zduna, to piszcie co Wam się nie podoba - usuwanie wątków, postów itd. I to będą jedyne argumenty mogące spowodować zmianę opiekuna, czyli moderatora działu regionalnego.

Chyba wyraziłem się jasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dlatego Zdun ma niebieską belkę, bo jest kopalnią pomysłów na spoty.

I na zakończenie - jeżeli macie zastrzeżenia do sposobu moderowania działu przez Zduna, to piszcie co Wam się nie podoba - usuwanie wątków, postów itd. I to będą jedyne argumenty mogące spowodować zmianę opiekuna, czyli moderatora działu regionalnego.

Chyba wyraziłem się jasno.

 

Duży temat ma na celu zebranie za i przeciw wyborem drugiego opiekuna. To że większość w tym temacie wzajemnie się obrzuca błotem nie skomentuje. W temacie nic nie ma wspomniane o zmianie obecnego opiekuna szacunek dla Zduna robi dobrą robotę. Jeżeli zobaczycie to nasz region tętni życiem i to jest najważniejsze, fakt że w naszym mieście jest zgrana porządna klika która się regularnie spotyka nic nie zmienia. Potrzeba jest taka aby był drugi opiekun i .... POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzeba jest taka aby był drugi opiekun

Chyba jednak nie zostałem zrozumiany.

Czekam na zarzuty złego moderowania działu i zapewnienie, że ewentualny następca Zduna nie będzie popełniać podobnych błędów. Jeżeli takowych nie macie - temat do wyrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzeba jest taka aby był drugi opiekun i
I tak na koniec chciałbym usłyszeć szczerą i prostą odpowiedź - dlaczego drugi opiekun, co ma robić na forum czego nie może zrobić albo źle robi Zdun.

Jak się nie doczekam odpowiedzi na forum to

temat do wyrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...że ewentualny następca Zduna nie będzie popełniać podobnych błędów...

Nikt tu nie mówi o następcy Zduna. Jak na razie sama grupa Olsztyńska w większej części chce by Zdun wyleciał ze swojego stołka. Ja mam swoje osobiste zdanie i uważam że Zdun został wybrany w wolnych wyborach i w pełni zasługuje na to stanowisko. To czy się dobrze wywiązuje ze swoich obowiązków ocieniać powinni inni ścisły trzon forum. Drugi opiekun na ścianę wschodnia by się przydał nie pisząc że jest konieczny. Z pozdrowieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugi opiekun na ścianę wschodnia by się przydał

Kolego, tyle mam dzisiaj roboty, a Ty powodujesz, że ręce opadają.

DO CZEGO TEN DRUGI OPIEKUN!!??

Weź mi to wyjaśnij bo nie pojmuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, tyle mam dzisiaj roboty, a Ty powodujesz, że ręce opadają.

 

Panowie odpadam z dyskusji do zobaczenia na ogólnopolskim tam pogadamy z berem z łapie. Będę śledził wątek jeżeli nie zostanie zamknięty przedwcześnie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie odpadam z dyskusji do zobaczenia na ogólnopolskim tam pogadamy z berem z łapie. Będę śledził wątek jeżeli nie zostanie zamknięty przedwcześnie. Pozdrawiam.

 

Najlepiej tylko zacząć temat nawet nie podając sensownych argumentów tak się zachowują dorośli w dodatku jeszcze chętni do pouczania innych:/

Temat chyba można już zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności