Skocz do zawartości
Gość KRZYCHU303

ROLETA / SIATKA w bagażniku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawoll

Ja mam z kolei problem z wkrętami do mocowania zaczepów. Kupiłem osobno siatkę i osobno zaczepy. Tylko nie wiem jakie do tego teraz zastosować wkręty. Czy są to jakieś nominały czy może raczej coś innego. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z kolorami?Mam siwą tapicerkę i dopadłem czarną siatkę do rolety(czarna obudowa i czarna wysuwana siatka).Jest sens szukać siwej pod kolor tapicerki czy nie było?Na allegro widziałem np.kremową obudowę co się mocuje do kanapy ale siatka wysuwana była już czarna-wszystkie są takie,czy może do siwej tapicerki były siwe obudowy siatki i siwa wysuwana siatka?Jak macie u Siebie w autach?Pozdrawiam.

 

---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

 

I co panowie,jakie macie te siateczki u Siebie?Macie siwe czy tylko czarne były?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co panowie,jakie macie te siateczki u Siebie?Macie siwe czy tylko czarne były?

z tego co ja wiem to siatki sa tylko czarne, z innym kolorem sie niespodkalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kremowe wnetrze a siatka i obudowa czarna wszystko orginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy czyli zostawiam sobie czarną.Wiem,że obudowy są różnego koloru,ale siatki widziałem też wszystkie czarne.Na szczęście czarna obudowa siatki jest niewidoczna pod roletą jak się zamknie bagażnik,więc nie będzie mi przeszkadzał jej kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

 

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 12:50 ----------

 

Szukam zdjecia z przymocowanymi uchwytami do podsufitki, probuje zalozyc w Passacie ktory tego nie mial i cos mi za bardzo nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam zdjecia z przymocowanymi uchwytami do podsufitki, probuje zalozyc w Passacie ktory tego nie mial i cos mi za bardzo nie idzie...

 

może TEN wątek Ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno zdjęcie z linku podanego przez Bartosza, wklejam.

 

obraz157z.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanko do tego wątku, chciałem założyć taką siatkę, w moim pasku nie było jej oryginalnie, czy da radę w ogóle to zrobić? nie widzę nigdzie w bagażniku zaślepki na otwór do bolca i nie mam zaczepów na tylnej kanapie i na podsufitce (sprawdzałem i są otwory więc chyba da się zamontować) z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dokupiłem sobie roletę-siatkę, ale nie mogę jej wpasować w uchwyty. Ten srebrny pręt nie mieści mi się na szerokość nawet po całkowitym zsunięciu, a tarczki mają jakby za dużą średnicę i nie chcą wejść w gniazda. Rygiel wyglada że wchodzi w ten swój boczny otwór prawidłowo.

Czy mam za wąski samochód czy roleta nie ta?

Niestety zaginęła naklejka z part numberem.

 

Najgorsze, że na Allegro tak na oko większość siatek jest taka jak ta moja.

 

Rozstaw tarczek w stanie rozsuniętym to ok. 100 cm mierzone w najwyższym/najwęższym punkcie, udaje mi się je zsunąć na ok. 93 cm. Średnica tarczki ok. 20 mm, grubość ok. 4 mm.

 

Czy ktoś by zechciał pomierzyć swoją siatkę i mi podać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykk

kolego ja mam taką siatkę pionowa jest mocowana jest do oparć na siedzeniu na takie plastikowa elementy nasuwa się na nie a roletka na boczki w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.

Wiem, że nie tu powinienem pisać ową treść. Niestety przez ograniczenia na forum jestem zmuszony to w tym miejscu umieścić. Mianowicie poszukuje uchwytów do siatki grodziowej ... tych na tylnych siedzeniach. Na allegro jest niestety tylko jedna aukcja gdzie ktoś sprzedaje cały komplet. Czy ma ktoś może i nie potrzebuje, lub wie gdzie mógłbym to znaleźć. Proszę o pomoc i z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

dokupiłem sobie roletę-siatkę, ale nie mogę jej wpasować w uchwyty. Ten srebrny pręt nie mieści mi się na szerokość nawet po całkowitym zsunięciu, a tarczki mają jakby za dużą średnicę i nie chcą wejść w gniazda. Rygiel wyglada że wchodzi w ten swój boczny otwór prawidłowo.

Czy mam za wąski samochód czy roleta nie ta?

Niestety zaginęła naklejka z part numberem.

 

Najgorsze, że na Allegro tak na oko większość siatek jest taka jak ta moja.

 

Rozstaw tarczek w stanie rozsuniętym to ok. 100 cm mierzone w najwyższym/najwęższym punkcie, udaje mi się je zsunąć na ok. 93 cm. Średnica tarczki ok. 20 mm, grubość ok. 4 mm.

 

Czy ktoś by zechciał pomierzyć swoją siatkę i mi podać?

 

Mojej siatki również nie da się zamontować w otworach przy podsufitce, tak jakby są za wąskie. Masz Passata z szyberdachem czy bez??

 

Ja posiadam Passata z szyberdachem i wiadomo ze podsufitka jest ciut niżej niż w modelu bez szybra. I możliwe że w tym momencie jest problem.

 

Ale w sumie to po co w fabryce robiliby sobie dodatkowe koszty do wyposażenia jeżeli i tak tego bajeru nie da się wykorzystać??

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odgrzeje temat.

 

Rozwiązał już może ktoś problem z zbyt szerokim zaczepem od tej pionowej rolety w podsufitce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności