Skocz do zawartości
radeckiboss

Dokładka do tylnego zderzaka, B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

pośmigaj po alledrogo.pl może coś trafisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz szukalem - nie pisalbym zebym znalazl - szukam tego od miesiaca i nic;p

moze jakis tuner to robi? albo moze ktos z Was mogłby cos takiego mi zrobic za rozsadne pieniadze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co to za modyfikacje, jak chcesz kupować gotowe elementy? No ale ok, moge Ci coś takiego zrobić za 1500pln na bazie oryginalnych zderzaków od b5fl (czyli z ABSu a nie jakiegoś bylejakiego laminatu)... Dostałeś podpowiedź jak to porządnie zrobić, wiec bierz się do roboty (zobaczymy ile taniej Ci wyjdzie)... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, co to za modyfikacje, jak chcesz kupować gotowe elementy? No ale ok,

 

to jak mi sie podoba tez taka dokladka, to co mam zdjac oryginal, wziasc nożowke i tuningowac tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak mi sie podoba tez taka dokladka, to co mam zdjac oryginal, wziasc nożowke i tuningowac tak??

a rób sobie co chcesz. a skoro uważasz, ze modyfikowanie auta opiera sie tylko na kupnie gotowych części, to masz racje wstaw sobie laminat który zaraz pęknie i pytaj na forum "co z tym teraz zrobić". zresztą jak dobrze przyjrzysz się tej dokładce to odnajdziesz w niej elementy górnej części zderzaka, wiec wystarczy odrobina chęci i zacięcia, a mozna zrobić identyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zresztą jak dobrze przyjrzysz się tej dokładce to odnajdziesz w niej elementy górnej części zderzaka,
O i to się nazywa spostrzegawczość,na prawdę podziwiam,i popieram wypowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, co to za modyfikacje, jak chcesz kupować gotowe elementy? No ale ok, moge Ci coś takiego zrobić za 1500pln na bazie oryginalnych zderzaków od b5fl (czyli z ABSu a nie jakiegoś bylejakiego laminatu)... Dostałeś podpowiedź jak to porządnie zrobić, wiec bierz się do roboty (zobaczymy ile taniej Ci wyjdzie)... Pozdro

 

Nie ja nie mam takich zdolności i sprzętu - ogólnie to nie znam się na tym i nie mam czasu na takie zabawy - poza tym nie muszę - chcę taką kupić i zamontować i po problemie - czy to jakiś problem? W poscie spytałem czy nikt nie wie skąd taką dokładke skołować a nie jak samemu skleić ;p A jak np chcę wstawić prawe lusterko zewnętrzne od Paska B5 do B5 3bg to nie moge kupić takiej części? - Musze sam swoje rozciągnąć? ;p

 

PS. A ile by kosztowało zrobienie u Ciebie takiej dokładki z laminatu? A czemu napisałeś "bylejakiego" laminatu? Co z nim nie tak? Pozdrawiam

Edytowane przez radeckiboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj co innego wsadzenie lusterka, a co innego rzeźbienie czegoś co oryginalnie z vw nie wychodziło. W PL niestety wszystkie dokłaki nieoryginalne są laminatowe, wiec skoro chcesz mieć porządną z ABSu trzeba sobie samemu zrobić. Dla wyjaśnienia, nie zajmuje się tym na codzień, po prsotu stwierdziłem, że coś takiego można zrobić sobie samemu. Dlaczego napisałem "bylejakiego" laminatu? Jak kupujesz laminat, to musisz się liczyć z tym ze nigdy nie będzie spasowany, lakiernik zaśpiewa Ci mase kasy za malowanie, przy najmniejszym zetknięciu z krawężnikiem czy też murkiem kupujesz nową dokładke. P.S. Laminatowa dokładka w takim kształcie jest dostępna w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taką dokładke ,ładnie to wygląda ,tylko ten dolny pasek wywaliłem bo zle wygląda, przód jes super tez załozylem ,jak juz to przód tez kup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a mozesz zapodac foty jak to wyglada pozalozeniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o spoko wyglada. zamawiam ;p dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam taką dokładke ,ładnie to wygląda ,tylko ten dolny pasek wywaliłem bo zle wygląda, przód jes super tez załozylem ,jak juz to przód tez kup

 

Tył spoko też wywaliłbym ten pasek dolny.Gorzej z przodem.Ja mam halogeny i nie wiem jak obrobić siatkę żeby to jakoś wyglądało bo wycięte dziury na światła to będzie kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy aktualny temat , ale znalazlem tą dokładke :

 

http://www.spojler.com.pl/produkt/78...t-b5343-tuning

Wybierając passata i szukając ospojlerowania do niego wszystko co jest do B5 3BG jest opisane jako do modelu B6 3BG, jak dla mnie to już wystarczający powód żeby nic tam njie kupować, bo jak producent nie wie do czego robi ospojlerowania to ciort wie czy będzie pasowało do B5 3BG czy do B6 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności