Skocz do zawartości
Albert Król

Licznik Passat B5 3BG - złe wskazania prędkościomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie korzystał ktoś może z tarczek od tego gościa?

http://allegro.pl/tarcze-zegary-vw-passat-b5-b6-zamienniki-anglik-i2424979298.html

Opinie ma całkiem fajne ale chciałbym się dowiedzieć czy warto w takie coś zainwestować? Czy jakościowo wyglądają te tarczki fajnie.

(Może ktoś już wymieniał w Passacie B5 FL AVF?)

Niby koszt nie duży, a może akurat będzie warto zamiast wymieniać cały licznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem przy swoim 3b z 97 roku, mianowicie pewnego dnia wskazówki od prędkości i obrotomierza opadły mi nieco niżej niż stoją oryginalnie, stąd wskazania są zaniżone prędkość o jakieś 5-10km/h i analogicznie obroty. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja juz zglupialem :) jak to jest w koncu z ta zmiana mil na km?? Zmienilem tarczki , przekodowalem na europe, zmienilem wsad eepromu (europa) i nadal przy tescie pod vag wskazowka od predkosciomierza nie jest w pionie na100km/h :( jezeli cos zle robie prosze mnie poprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem że mam zegary od anglika i w żaden sposób nie moge z czytać pinu zęby wymienić zegary na EU. vag can commaneder 1.4 czy vag tacho łącza się z zegarami ale pinu nie moge odczytać ani przebiegu , za to inne zegary jak podłącze to wszystko z czytuje .Po podł. kabla do "anglikowych" jest taki komunikat w vcc1.4 "trying different logins" Pomoże kto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje kogoś z Warszawy lub okolic kto by przeprogramował mój licznik ( oczywiście nie za darmo) bo zaniża o jakieś 20 km/h. Auto po przekładce mój e-mail [email protected] lub tel 517142168. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie da rady nic zrobić z tym moim licznikiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli nie da rady nic zrobić z tym moim licznikiem ??

Czyli epromu w ogóle nie wczytują te programy czy wczytują, ale nie wyświetlają pinu? To jest szafa VDO? Jakie to auto? Może Audi i UK NSI? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych z angola nie da rady zczytać epromu połączenie jest ale nie zczytuje. Zegary vdo auto seat leon 2001/2r 1.8T (AUQ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam paska z 99 roku. zmieniam licznik z full fis na pol fis. moj stary licznik ma nr 3b0 920 842a a nowy zamowilem po fl o nr 3b0 920 826 z 2001. koledzy mam takie pytanie czy bedzie pasowal. chodzi mi o temperature zewnetrzna na liczniku czy bedzie pokazywana. bo teraz mam zalozony licznik z 2004 r o nr 3b0 920 849 i mi nie wyswietla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Chciałbym odświeżyć kotleta. Kupiłem paska z częściowo blednie wskazującym licznikiem. Temperatura paliwo licznik kilometrów ok problemem są wskazania obrotów i prędkości. Na zgaszonym silniku wskazówka obrotów jest poniżej zera praktycznie skirrowana calkowicie ku dolowi a prędkość wskazuje 100kmh. W trakcie jazdy prędkość rośnie dalej od 100 i obroty reagują normalnie tylko max co wskazlwka pokaze to 2500 rpm .Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności