Skocz do zawartości
Gość leloman

Jak jest z tą prędkością

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy ma AVF w sedanie.

Na obwodnicy Kielc jechaliśmy w nim troszkę ponad 220.

Poleciałby szybciej, ale opony były kiepskie, poza tym mi już tyle wystarczyło.

Silnik fabryczny, na oryginalnym sofcie, skrzynia manual 6 biegów.

 

Miał wtedy moja antenę na dachu i naprawdę dawała radę! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
danek75 moze twoja trzesie bo jak narazie moja nie

Zgadłeś kolego, bo właśnie wymieniam dwie poduszki pod silnikiem :D

Ale tu każdy mi przyzna, że 131 kucy, to 250 km/h może osiagnać tylko z góry - i to z PIONOWEJ góry :hyhy: Masz coś nie tak z czujnikiem predkości, jeśli aż taką predkość ci wskazywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jest to sprawdzić GPS-em.Co z tego ze na "budziku" widzę 210km/h jak naprawde jadę wolniej.Może i ta wskazówka cieszy oko :D ale mija się z prawdą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest to sprawdzić GPS-em.

 

Też nie do końca. GPS ma opóźniony czas reakcji z racji przesyłu danych i taki rzetelny w 100% nie jest, choć pewnie bliższy niż licznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D mimo wszystko chciałbym żeby i mój pojechał 250km/h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT jak już chcecie mierzyć przy takich dużych prędkościach patrzcie na licznik, navi i ustawcie gdzieś na autostradzie pana z suszarką homologowaną :D i porównajcie wyniki

P.s nie odpowiadam co zrobi później pan z suszarką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest pomysł :D i jeśli prędkość będzie odpowiednia to dostaniemy nagrodę :D od pana plicjanta,a jeśli pan policjant jest forumowiczem to będzie łatwiej zniżkę wynegocjowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze ze jak na razie jechalem swoja krowa az/ jedynie 140. Powyzej tej predkosci czuje jakby opony mialy juz dosc.

 

img0808qp.th.jpg

 

Dlatego bede musial odwiedzic serwis z oponami coby sprawdzili czy to wina opon. Bo jakby nie patrzyc te 160 powinien pojechac bez przeszkod a tak nie jest... (AFN, 110KM '99r, 195/65/15 oponki, )

Edytowane przez Koucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kombiaczek AFN zapakowany na max praktycznie plus 3 osoby (niestety emigracja i czeste podróże do polski), przebieg prawdziwy 304 tyś leci max 195 km/h , może i dało by 200 ale to z górki jakiejś i po dłuższej jeździe, a tak średnio jak tylko droga przez niemiaszki pozwala to 170 max latam bo i przebieg duży i rocznik 98 też robi swoje więc szkoda auta.

A co do GPS to też zaniża i niepokazuje prawdziwych prędkości, opóźnienia w komunikacji robią swoje

A pozatym żyłowanie samochodu pod max a nawet więcej jego max obrotów to zabujstwo i szkoda bryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja 115 - ka ...nie chciala isc wiecej niz 195 (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D mimo wszystko chciałbym żeby i mój pojechał 250km/h :D

To jedź do Zakopanego. Z Giewontu na pewno rozwiniesz taką prędkosć :D A w sumie to lepiej od razu z Kasprowego... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jedź do Zakopanego. Z Giewontu na pewno rozwiniesz taką prędkosć A w sumie to lepiej od razu z Kasprowego...

przeczytaj wątek od początku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj wątek od początku :D

Czytalem juz wcześniej cały wątek :D A jeśli nie zauważyłeś, ze to żart, to SORRY - nie moja wina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka postow wczesniej pisalem ze mam zrobiony sofcik a nie 130 kucy z gps nie sprawdzalem ale napewno bedzie mniej a co do licznika nie wydaje mi sie zeby bylo cos uwalone bo sprawdzalem z takim radarem przy drodze co pokazuje predkos i i byla roznica moze 2km/h i jeszcze z innym autem ,a poza tym napisalem tylko ile mialem na blacie przez chwile w kazdym badz razie mam fotke przy cos okolo 220 jest 4200tys/obr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytalem juz wcześniej cały wątek A jeśli nie zauważyłeś, ze to żart, to SORRY - nie moja wina

i Ty też chyba nie zauwazyłeś że to żart :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kończymy żartować

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności