Skocz do zawartości
scubi206

Gniazdo zapalniczki przy tylnej kanapie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Orientujecie się którędy idzie dokładnie wiązka elektryczna do zapalniczek w bagażniku, czy to jest jedna wiązka kabli z tymi co do siłownika tylnej klapy czy jakaś osobna. I którędy to idzie, czy przez tunel środkowy czy do lewej strony do wiązki modułu komfortu jakoś?

Mam u siebie oryginalne zapalniczki w bagażniku, ale kabli nie mam wpiętych żadnych.

Wiem że mogę sobie pociągnąć kabel nowy itp itd ale chciałem najpierw sprawdzić czy nie mam tego w oryginale tylko się gdzieś zawinęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Orientujecie się którędy idzie dokładnie wiązka elektryczna do zapalniczek w bagażniku, czy to jest jedna wiązka kabli z tymi co do siłownika tylnej klapy czy jakaś osobna. I którędy to idzie, czy przez tunel środkowy czy do lewej strony do wiązki modułu komfortu jakoś?

Mam u siebie oryginalne zapalniczki w bagażniku, ale kabli nie mam wpiętych żadnych.

Wiem że mogę sobie pociągnąć kabel nowy itp itd ale chciałem najpierw sprawdzić czy nie mam tego w oryginale tylko się gdzieś zawinęło...

Z lewej strony na prawą przechodzą pod fotelami przednimi (przez tunel) a dalej prawą stroną z wiązką do bagażnika. Punkty masowe są dwa różne, jeden na prawym słupku A, kolejny na prawym słupku B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważajcie na zatrzaski w obudowie kierownicy, trzeba je wyjmować idealnie w osi. Ja ruszałem góra dół i ułamałem plastiki...

 

głębiej się nie dao go chyba upchać... a akurat tam wpiąłem rozdzielkę na 4 gniazda, zamontowaną pod fotelem pasażera... wrzuciłem bezpiecznik 30 a nie 20, na wszelki wypadek... CB, nawigacja, komórka...

 

pozdr. Bez was bym tego nigdy nie znalazł!!! wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uważajcie na zatrzaski w obudowie kierownicy, trzeba je wyjmować idealnie w osi. Ja ruszałem góra dół i ułamałem plastiki...

 

głębiej się nie dao go chyba upchać... a akurat tam wpiąłem rozdzielkę na 4 gniazda, zamontowaną pod fotelem pasażera... wrzuciłem bezpiecznik 30 a nie 20, na wszelki wypadek... CB, nawigacja, komórka...

 

pozdr. Bez was bym tego nigdy nie znalazł!!! wielkie dzięki!

 

 

Kolego,podrzuć jakieś zdjęcia gdzie ten bezpiecznik się dokładnie znajduje,za h...nie mogę go znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkich bojach odgrzewam temat. Bezpiecznik jest pod osłoną kierownicy ją trzeba ściągnąć.

Następnie w zależności od wersji (benzyna czy diesel) jest on za przekaźnikami. Jak patrzymy na tablice przekaźników to sięgamy wzrokiem do góry i lokalizujemy bezpiecznik 20A. Jest on odosobniony pojedynczy bezpiecznik. Ciężko go wyciągnąć a co dopiero zobaczyć jak się nie wie że tam jest. Można go zlokalizować nad przekaźnikiem 377

 

 

http://imagizer.imageshack.us/a/img46/8198/c8gg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś dopadła mnie przypadłość nie działającej zapalniczki w tunelu koło tylnej kanapy. Faktycznie bezpiecznik 20A (samotny - kolor zółty) za przekaźnikiem 370! a nie 377 w pasacie b5 3BG (patrzeć u samej góry konstrukcji ). Dostęp nie łatwy ale do się zrobić łapami ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności