Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie macie może na zbyciu kratki nawiewu do B5,B6? Mogą być uszkodzone. Ważne żeby suwaki lewo- prawo działały. W moim żuku od zakładania zapachów ambi pur w kratki połamały się suwaki. Teraz nie mam regulacji lewo- prawo. Zostało góra dół i zamykanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie macie może na zbyciu kratki nawiewu do B5,B6? Mogą być uszkodzone. Ważne żeby suwaki lewo- prawo działały. W moim żuku od zakładania zapachów ambi pur w kratki połamały się suwaki. Teraz nie mam regulacji lewo- prawo. Zostało góra dół i zamykanie.

Od b5 mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam źle napisałem. Od b5 nie podejdzie bo nie ma tej regulacji. Może być b6, b7 golf VI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam źle napisałem. Od b5 nie podejdzie bo nie ma tej regulacji. Może być b6, b7 golf VI

 

to w końcu nie sprzedałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem drugiego stycznia a szóstego kupiłem b7. Tylko, że poprzedni właściciel na każdej kratce nawiewu miał ambi pur. Przez to wciskanie połamał regulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;-)

Robi ktoś z Nas jakieś spotkanie JAJECZKOWE w TYM ROKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, TY. :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, TY. :hurra

 

To sobie troche poczekasz :hurra:hurra:hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,

mam prośbę o pomoc. Planuję kupić passata B7 bo sprzedająu mnie w firmie służbowe no i jest taka sztuka B7 2014 rok 2.0 TDI 140 KM przebieg: 195 tyś km wersja comfortline (navigacja, stabilizacja pasa ruchu itp) Jak byście poweidzieli ile taki passat jest wart? Na alledrogo nie ma z takimi rpzebiegami raczej :P

Uzytkowany byl intensywnie w kazdym razie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma takiego przebiegu. Nawet jak mają 10 lat to mają takie przebiegi ;-) albo nawet mniej :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzilo mi o to ze B7 nie mają takiego przebiegu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie mają? Jak najbardziej jest to realne. Na Okęciu widziałem passata b8 z TAXI i przebieg 140tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał Marek , ale jeżeli nie możesz znaleźć konkretnego modelu z danym przebiegiem ,

to zrób symulacje ubezpieczenia AC przez internet w firmach typu link 4 , czy liberty i wpisz wszystkie dane i zobaczysz na jaką kwotę ubezpieczyciel będzie chciał ci to auto ubezpieczyć, oni mają w miare uaktualnione autotaxy , więc będziesz miał jakiś pogląd na cenę tego auta :mlask

 

 

 

 

tu masz troche mniejszy przebieg

https://www.car-port.pl/car/view/id/61146

Edytowane przez RICKI 72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, z tym ubezpieczniem dobry pomysł :) wyceny wyceną ale warto zapytać się jeszcze doświadczonych posiadaczy :) Jak wg was? Ile za takeigo można złożyć cene? To przetarg ofertowy. 50 tys warty w ciemno czy za duzo? Ile dalibyscie w ciemno? pozdrowienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź zdjęcia tego auta i wszystkie inne informacje o nim. Zajdź do jakiegoś większego komisu porozmawiaj o cenie zakupu przez nich takiego auta. Potem dodaj do tego 5tys. i na taką kwotę złóż ofertę na niego jak chcesz koniecznie go mieć. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki, z tym ubezpieczniem dobry pomysł wyceny wyceną ale warto zapytać się jeszcze doświadczonych posiadaczy Jak wg was? Ile za takeigo można złożyć cene? To przetarg ofertowy. 50 tys warty w ciemno czy za duzo? Ile dalibyscie w ciemno? pozdrowienia

 

zadzwoń do auto meritum,adamwwl od nich kupował,jak szukałem tez tam dzwoniłem ,udziela ci istotnych informacji w dodatku wyczerpujących w temacie auta http://automeritum.pl/dostepne-od-reki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przymierzam się do chipa...Gdzie najlepiej oddać passka w Warszawie :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności