Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

tel. 502 615 598

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękować Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów,zwracam się do Was Koleżanki i Koledzy o przekazanie 1% swojego podatku dla mojego synka Kubusia.Wszystkie potrzebne informacje dotyczące 1% znajdują się w załączniku.Z góry dziękuje za wsparcie,pozdrawiam.

P.S. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na priv.

Nowy apel.doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś moja żona...zaparkowała auto w zaspie śniegu.oczywiście zapomniała że jest -25 i śnieg zamienił się przez te parę dni w lód.wgniotła tylni zderzak(róg)...nie wiem jak to zrobiła,bo podobno parkowała przodem????:P

i pewnie będę musiał tak jeździć aż do wiosny by naprawić zderzak. a może opalarka? (delikatnie,a i tak lakier odpryśnie...)może ktoś ma doświadczenie co i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze musisz poczekac albo wstawic go do cieplego garazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś moja żona...zaparkowała auto w zaspie śniegu.oczywiście zapomniała że jest -25 i śnieg zamienił się przez te parę dni w lód.wgniotła tylni zderzak(róg)...nie wiem jak to zrobiła,bo podobno parkowała przodem????:P

i pewnie będę musiał tak jeździć aż do wiosny by naprawić zderzak. a może opalarka? (delikatnie,a i tak lakier odpryśnie...)może ktoś ma doświadczenie co i jak?

Dokładnie tak jak wielebny pisze,na mrozie nic nie zdziałasz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś ma doświadczenie co i jak

 

Żone zmień :D:D:D, garaż mam ciepły ale to by musiał kilka godzin w nim postać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garaż też mam,ale nie ogrzewany.podłącze farelkę i ciepło skieruję na te wgniecenie a poprawię opalarką.może będzie cacy..... . do wiosny nie mam co czekać, patrzeć na ten uszkodzony zderzak nie mogę:mad:

 

---------- Post added at 14:19 ---------- Previous post was at 08:02 ----------

 

:) :) :) ole!!! 30 min. podgrzewania i wskoczyło na miejsce!!!:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuch chlopak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ole!!! 30 min. podgrzewania i wskoczyło na miejsce!!!

 

no to mamy specjaliste od zderzakow...

gratulki rasta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się komfort jazdy podniósł jak przywalę wiem gdzie jechać.

 

Nie będe odkrywczy ale mam namiar na dolne osłony silnika i skrzyni do B5 bezpośrednio od producenta - dobrze wykonane z dobrego tworzywa trzeba jedynie dokupić 6 spinek ze śrubami do płyty pod skrzynię /pod silnik są w kpl./.IMO jakościowo najlepsze z oferowanych na A-gro. Odbiór Karczew ul. Ciepłownicza 1 /pod kominem/. Cena Kpl.150 zł. Zobaczcie cenę oryginału - chyba walnęło mnie w gały. Cena Kpl. z Sopockiego salonu VW ~1,3 Kzł. icon13.gif:eek:

/póżniej dodam nr.tel/

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to mamy specjaliste od zderzakow...

 

szkoda że nie zrobiłem zdjęcia przed i po......wgniecenie było wielkości piłki.ale bardzo ładnie wyszło.nawet lakier cały!

 

-ale jestem z siebie zadowolony!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się komfort jazdy podniósł jak przywalę wiem gdzie jechać.

 

Nie będe odkrywczy ale mam namiar na dolne osłony silnika i skrzyni do B5 bezpośrednio od producenta - dobrze wykonane z dobrego tworzywa trzeba jedynie dokupić 6 spinek ze śrubami do płyty pod skrzynię /pod silnik są w kpl./.IMO jakościowo najlepsze z oferowanych na A-gro. Odbiór Karczew ul. Ciepłownicza 1 /pod kominem/. Cena Kpl.150 zł. Zobaczcie cenę oryginału - chyba walnęło mnie w gały. Cena Kpl. z Sopockiego salonu VW ~1,3 Kzł.

/póżniej dodam nr.tel/

 

kolega rarytasu nie kupił, mam za 120 do kupienia , nie Karczew ale nie daleko, kumpel takie posiada na zamuwienie ,swierk, tylko u niego czesci kupuje, miejscowosc swierk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie że tak, tylko te wykonaniem i tworzywem z którego są zrobione IMO są najlepsze a to idzie w parze z ceną która i tak jest atrakcyjna do jakości. Mają kilka typów które pasują do określonego modelu/sprawdzone/ bez żadnych dodatkowych działań typu wiercenie docinanie./proszę poczytć na forum/.

pozdrawiam

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem odpowiedniego tematu i nie znalazłem więc napisałem tutaj.

 

Szukam osoby która miała by czas sprawdzić mojego passata(sprowadzany z Włoch) - podpiąć pod kompa i zobaczyć czy wszystko jest ok. Mam parę pytań odnośnie kilku spraw, a nikt ze znajomych nie ma passata dla porównania więc chciałbym się z kimś spotkać kto się trochę zna i ma czas. Najbardziej pasuje mi w Warszawie (może jest ktoś z okolic Tarchomin, Białołęka). Oczywiście odwdzięczę się. O kontakt proszę na pw. Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego spotkac sie mozesz na spotach - jest odpowiedni watek - poczytaj, przyjedz

co do Twoich problemow, mysle ze szukajka duzo pomoze, wystarczy spedzic 2min na opcji SZUKAJ i na pewno znajdziesz odpowiedz na nurtujace Cie pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prośba o pomoc, nie dla mnie ,kolega z klasy .

 

 

Operacja dla Natanielka

 

Dziś mój syn wylatuje już na operacje. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i operacja się powiedzie. Tu jest mój blog , gdzie jeszcze można zobaczyć jego zdjęcie. Małego przystojniaka. Kocham go nad życie i jest cudownym szczęściem. Zostało mi jeszcze do spłaty ok. 7 tyś ale mam czas do końca lutego. Proszę wyślijcie Tego linka dalej może ktoś z dobrym sercem jeszcze pomoże. Pozdrawiam Marek. http://pomocdlasynka.bloog.pl/

I dziękuje z całego serca tym którzy mi pomogli . Niech te światełko pali się jak najmocniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KristoKristo się zerwał [to i co ja tu sam będę siedział z tym tematem ] co nie chłopaki? :)

 

---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

 

a ja z innym tematem ,przykro słuchać :( że dosłownie za ścianą naszych spotów dzgneli chłopaka w naszym wieku ,bo się za porządkiem postawił może jakiś znicz byśmy pomyśleli na najbliższym spocie ? co wy na to ?

Edytowane przez RICKI 72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko wszystkim...

szukam jakies dobrej stronki do sciagania filmow....oczywiscie za free

jakies propozycje ??

Kristo, lepiej wyedytuj lub usuń swojego posta bo przez Twoje pytanie chłopaki tylko ostrzeżenia zbierają...

Na tym Forum NIE MA piractwa (bezpośredniego ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kristo podane linki mogą być używane tylko w celach edukacyjnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności