Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

nie będziesz oszukiwał tak jak WCZORAJ ?

 

Nie będę pod warunkiem, że nie będziesz polewał " herbaty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę pod warunkiem, że nie będziesz polewał " herbaty"

 

Ja !!!!!!! ???????? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zamieszczam swoją prośbę w dziale OT, mam nadzieję że nie dostanę za to zrugany ( zamieściłem tą prośbę w dziale pytania od początkujących użytkowników, ale bardzo zależy mi żeby odczytali ją forumowicze z Wawy i okolic).

Mam problem z immobilizerem w pasku B5 1999 rok. Od czasu wymiany baterii w pilocie zaczęła mi migać kontrolka immobilizera. W rozpaczliwych próbach poprawienia sytuacji, wyłączyłem immo za pomocą VAG COMA. Kontrolka nadal pulsuje, dzisiaj kolejny raz podpiąłem się VAGiem do auta. Niestety wynik tej czynności opłakany, po jakichś 2-3 minutach od odpalenia zaczęła migać kontrolka od świec żarowych. Mam prośbę - czy jest może ktoś z Warszawy lub okolic, kto znalazłby chwilę aby mi pomóc? Auto odpala ( immo jest wyłączone) więc jeżeli ktoś poświęciłby chwilę to oczywiście podjadę..

W Warszawie jestem tylko do 2 stycznia, więc na spotkanie w pierwszy poniedziałek miesiąca nie dam rady się pojawić..

Pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Zamieszczam swoją prośbę w dziale OT, mam nadzieję że nie dostanę za to zrugany ( zamieściłem tą prośbę w dziale pytania od początkujących użytkowników, ale bardzo zależy mi żeby odczytali ją forumowicze z Wawy i okolic).

Mam problem z immobilizerem w pasku B5 1999 rok. Od czasu wymiany baterii w pilocie zaczęła mi migać kontrolka immobilizera. W rozpaczliwych próbach poprawienia sytuacji, wyłączyłem immo za pomocą VAG COMA. Kontrolka nadal pulsuje, dzisiaj kolejny raz podpiąłem się VAGiem do auta. Niestety wynik tej czynności opłakany, po jakichś 2-3 minutach od odpalenia zaczęła migać kontrolka od świec żarowych. Mam prośbę - czy jest może ktoś z Warszawy lub okolic, kto znalazłby chwilę aby mi pomóc? Auto odpala ( immo jest wyłączone) więc jeżeli ktoś poświęciłby chwilę to oczywiście podjadę..

W Warszawie jestem tylko do 2 stycznia, więc na spotkanie w pierwszy poniedziałek miesiąca nie dam rady się pojawić..

Pozdrawiam

Maciek

 

Polecam Ci naszego opiekuna- Rysia. Z nim się kontaktuj on Ci pomoże:

http://forum.vw-passat.pl/members/18092-riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STY 18 Night illegal Warsaw ktos sie wybiera wkleję opis z fcb bo nie każdy korzysta :D

 

Serdecznie zapraszam was na kolejną odsłonę Night illegal Warsaw. Impreza rozpocznie się spotkaniem na Ardkadii -2 H18,H19H20, tam gdzie ostatni odbył się spot. Potem odbędzie się planowany przejazd na wyznaczone miejsce gdzie będzie można się wyszaleć i pokazać swoje umiejętności. Miejsce docelowe będzie wpisane na wydarzeniu w trakcie imprezy więc bądźcie przygotowani na szybki wyjazd z Arkadii. Nie zabraknie i tym razem NM Photos.

 

Do zobaczenia na miejscu i szerokiej drogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie można w garażu na wstecznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A będzie można w garażu na wstecznym?

nie ja jestem prowodyrem, to jest spot na którym padnie hasło gdzie ruszają i beda wyścigi, czy cos w tym rodzaju, raczej nie legalne stad taki opis a nie inny, ja tam jade rekreacyjnie a nie wyczynowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema braci i siostry.

Tak, tak wiem, jak już pisze to pewnie czegoś chcę ;), nie zawiodę Was i zapodam prośbę aby nie było.

Czy ktos z Was mógłby przed sobota zerknać na tą Megankę?:

 

http://otomoto.pl/renault-megane-1-6-benzyna-gaz-klima-bez-rdzy-C34165228.html

 

stoi w komisie na ul. Poznańskiej 58 (Ursus-Car).

Poszukuję czegoś dla swojej Mamy a ten jak to określiła, fajny taki srebrny. No przecież sami rozumiecie.

Byłbym wdzięczny za wstępne oględziny i info czy rzeczywiście taki super czy tylko papierowa atrapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema pomoze ktoś regeneracja gwintu w miare rozsadnej cenie w mazowieckim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema pomoze ktoś regeneracja gwintu w miare rozsadnej cenie w mazowieckim??

 

 

Jeśli pytanie nadal aktualne to polecam Ci Marcina. Dwa ray mi pomógł. O szczegółach dowiesz się z jego strony:

 

http://www.mechaniq.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nietypowa sprawę...

Potrzebuje zostawić auto od czwartku do najpóźniej niedzieli choć pewnie do soboty w okolicach szpitala na Kasprzaka 17A w WWA...

ktoś cos? oczywiście nie za frajer;-)

ostatecznie zostawie na terenie szpitala choć tam Maja wysokie stawki za dobę skubance:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedałam.

Tak sprzedałam mojego "bolida". Fajny był więc zostałam przy VW.

Zastąpił go Golf IV.

Nie chcę jednak opuszczać Forum, jest tu dużo sympatycznych ludzi, sporo wiedzy a do Paska mam nadzieję jeszcze wrócić.

 

Witajcie! Jestem znowu !

Jednak mam sentyment do niego, sprzedałam Golfa, potem było Volvo XC70 i teraz ku ogólnemu zdziwieniu powrócił ON.

Odkupiłam, ponieważ był w znanych, dobrych rękach, odkupiłam go i MAM ! Mojego czarnego bolida.

Ten sam, w idealnym stanie, tylko fotel pasażera mi się wypiął i nie da się przesunąć, to pestka i niedługo będzie O.K.

Cieszę się jak dziecko :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec stało się,

 

od Nas tak łatwo się nie odchodzi :nono

Witamy córkę marnotrawną w naszych skromnych progach :hurra

 

Do zobaczenia na spociku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności