Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego paszczaka brałem od kolesi z Gostynina. Właśnie u Tych co mają tyle fotek w ogłoszeniach i bryki odpicowane. Miał być inny bo już zaklepałem ale się sprzedał. Tym samym koleś zapytał czego potrzebuję a w przeciągu 2 tygodni postara się coś znaleźć. Czekałem 3 tyg i już w sumie odpuściłem ale koleś sam zadzwonił i podesłał fotki. U mnie na profilu znajdziesz zdjęcia z ogłoszenia....

Radziłbym zabrać ze sobą Vag'a w celu sprawdzenia usterek - u mnie miał być walnięty czujnik ABS a później okazało się, że to sterownik. Licznik tez kręcony ale. No ale mój błąd, że nie zadbałem o to aby sprawdzić vagiem. Poza tym kontakt z typem trochę kiepski. Ale ogólnie jest ok i potargować też się da. Ja swoim już 4 lata śmigam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle że ktoś sią przyłożył do polerki . Prezentuje sie na 6+ .[/quote

mój żeby tak wyglądał potrzebuje 4 tys dla lakiernika ,dlatego zastanawiam sie nad drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to photoshop, zazwyczaj tak jest że jak zdjęcia auta są mega super (a te są), to w rzeczywistości auto prezentuje się duużo gorzej. Przebieg też niepewny moje benzynowe B3 (z 93 r.) ma koło 350 000 km nalatane, a w polsce to ja dużo nie jeździłem.

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zdjęcia zdjęciami ale ktoś wybitnie starał się go odświeżyć...patrz nowa gałka z mieszkiem, nowa skóra na kierownicy i pewnie jeszcze nakładki na pedały też poszły do zmiany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie ,pytanie, co o tym sadzicie?

http://moto.allegro.pl/1998-vw-passa...545304831.html

to wyzej nie aktualne, sprzedany, mam druga opcje ,co o tym powiecie?

http://allegro.pl/vw-passat-1-9-tdi-110km-klima-el-serwis-oplacony-i2543904170.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi kierunki nie pasują przednie dwa inne podejrzane :umm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi kierunki nie pasują przednie dwa inne podejrzane

 

eeee tam...od strony kierowcy po prostu nie ma żarówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam . Każda opona inna ale co tam . Kokpit pokiereszowany po kradzieży radia - drobiazg. Uderzony przód prawa strona ale to tylko drobiazgi ,parkingowa stłuczka ! Jeśli tak demontują osłonę kierownicy i panel sterowania klimy w niemieckim serwisie to tylko kupować . Jest fotoshop , jest pięknie.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez marwitko Zobacz posta

panowie ,pytanie, co o tym sadzicie?

http://moto.allegro.pl/1998-vw-passa...545304831.html

to wyzej nie aktualne, sprzedany, mam druga opcje ,co o tym powiecie?

http://allegro.pl/vw-passat-1-9-tdi-...543904170.html

 

już może być bez porad, został wymacany, brat z mazur wracał wstąpił po drodze, i niestety straszny kibel , nie będę sie rozpisywał.:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to już jest, jak auto ma koło 14 lat. Musi być 3-5 właściciel i po przejściach, chyba że trafi się wyjątek, ale to zazwyczaj nie od handlarza i nie po cenie rynkowej. A już na pewno wystrzegałbym się auta poniżej ceny rynkowej. Ja swoją B6 szukałem cały rok, a to było 4 letnie auto, to co jest na rynku to czeka głównie na ślepego albo na sąsiada co lubi "optycznie" nadać szyku. A że potem auto stoi w warsztacie to inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z mazowsz, czy ktoś zna w Warszawie lub w północno-wschodniej części mazowsza (Legionowo, Nowy Dwór Maz., okolice Zegrza) jakiś szrot z oponami. potrzebuję za przysłowiowe piwo komplet opon 13". Takich co by trzymały powietrze. mogą być slicki jak na wyścigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie to każdy (?) gumiarz z chęcią odda.

 

Ile tego chcesz, zapytam okolicznych wulkanizatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile tego chcesz, zapytam okolicznych wulkanizatorów

komplet 4szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,szykuje się imprezka u nas na chechle

 

1342451979965[1].jpg

Zapraszam wszystkich chętnych,wkońcu trzeba uczcić koniec sezonowego urlopu i jak zwykle prawie czyjąś 18-stke

http://www.planmiasta.info/plan-miasta/naklo-1198.html.

 

Byłoby miło spotkać się w większym gronie,ale pytanie czy będziecie. Pytania wszelkie na pw, ale obgadamy na kolejce jeszcze pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy watek jest nadal aktualny czy moge go zamknac/usunac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy watek jest nadal aktualny czy moge go zamknac/usunac ??

Co cinszkie dni nastały? Ząbkuje to nie wyrzynaj się tutaj :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co cinszkie dni nastały? Ząbkuje to nie wyrzynaj się tutaj

 

Ja myślę że dowiedział się że drugie w drodze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktoś chętny lub chciałby kogoś polecic do dorywczej na bardzo dobrych warunkach , lekkiej pracy fizycznej w zakresie instalatorstwa teletechnicznego SSWiN , WLAN , CCTV , KD, VD /najlepiej uczący się lub studiujący - zaocznie kierunki tech./. To proszę o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności