Skocz do zawartości

Mała30

  • Liczba zawartości

    71
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Mała30

  • Urodziny 03/24/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    Pati
  • Płeć
    Kobieta
  • Miejscowość
    Chorzów

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2009

Ostatnie wizyty

644 wyświetleń profilu
  1. Ludzieeee! Dzięki za małą wspólną imprezke , DZIĘKUJĘ RAFAŁOWI I SYLWI -za to, że mnie znosili dzielnie i zabrali ze sobą :* BLOPOWI I HUGSTER - za możliwość zrobienia zakupów w makro :* Za ,,tradycję,, już czyli IKEA i hot-dogi po imprezce. Imprezka no chyba najsłabsza ze wszystkich edycji,ale znowu poznałam nowe osóbki .Aha no i jak mogłabym zapomnieć-dzięki za wódeczkę u moich nowo poznanych sąsiadów( świat jest mały)
  2. Siemanko,szykuje się imprezka u nas na chechle Zapraszam wszystkich chętnych,wkońcu trzeba uczcić koniec sezonowego urlopu i jak zwykle prawie czyjąś 18-stke http://www.planmiasta.info/plan-miasta/naklo-1198.html. Byłoby miło spotkać się w większym gronie,ale pytanie czy będziecie. Pytania wszelkie na pw, ale obgadamy na kolejce jeszcze pewnie
  3. ,szykuje się imprezka u nas na chechle Zapraszam wszystkich chętnych,wkońcu trzeba uczcić koniec sezonowego urlopu i jak zwykle prawie czyjąś 18-stke http://www.planmiasta.info/plan-miasta/naklo-1198.html. Byłoby miło spotkać się w większym gronie,ale pytanie czy będziecie. Pytania wszelkie na pw, ale obgadamy na kolejce jeszcze pewnie
  4. He he załatwi się, już moja w tym głowa :)
  5. rafus,jego laseczka,Artur dzięki za spotkanko wczoraj Oby takich jak najwięcej!
  6. Mnie nie będzie,sobota popołudniu w pracy:),ale życzę zajeb... pogody
  7. Ok,chociaż zamiast tego 5zeta to wolałabym być z wami następnym razem.Najlepszego Wodzu i Marlena!
  8. No hejka,chciałam wam wszystkim bardzo podziękować za przyjęcie mnie tak cieplutko .Deszczowemu za zabranie mnie,a Zwierzakowi i Kasi za powrotną drogę.:* Bardzo się cieszę,że o mnie nie zapomnieliście.
  9. Siemanko wszystkim,wróciłam do żywych(że tak powiem).Kurde muszę podskoczyć na jakiegoś spota,bo nie wytrzymam normalnie
  10. życzę kochani udanej imprezki nietety mnie z wami nie będzie (powód znany oczywiście) POZDRO DLA WSZYSTICH I BUZIACZKI
  11. Mała30

    prawnik

    A jakiegos prawnika lub radce prawnego ze śląskiego znajdę na forum wie ktoś?Potrzebuję pomocy
  12. Jak przeżyjesz borygo to już nic Ci nie straszne
  13. Moim zdaniem zainwestowac w ten odstraszacz to najlepsze rozwiązanie,gaz pieprzowy może uszkodzić psu nosek,a poza tym jak to ma byc dla Twojej kobietki raczej wątpliwe,że jak jakiś pies będzie szedł w jej stronę to wyciągnie rękę, żeby nim psiknąc. Mało kiedy człowiek będzie opanowany w takiej sytuacji zwłaszcza jak się boi.Nie kazdy też ma czas i ochotę by dzwonić po odpowiednie slużby,a z tego co zrozumiałam tam gdzie mieszkasz jest inaczej niz u nas. Nie ma co się kłócić na temat psów, bo to rozległy temat. Nasze pieski chodza na smyczy po chodniku itp miejscach, spuszczane są, żeby pobiegać oczywiście w miejscu (takie nasze górki).Nie mieszkamy w typowym miescie gdzie psy chodza między blokami, gdzie chodzi pełno ludzi.Nikomu nic nie grozi z ich strony. Myślę,że zabierzemy je na OGÓLNOPOLSKI,wtedy każdy zmieni zdanie na ich temat, bo nie są rasa ,,niebezpieczną" same w sobie, to ludzie tak ich wychowują.Za to maja dużo miłości dla człowieka.
  14. A można zapytać jaką to przygodę miałeś z tymi psami?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności