Skocz do zawartości
Gość nurek

czesci do szybra...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nurek

jak w temacie.

 

Moze "gdzies" pojawily sie w miare tanie czesci zamienne do lewej strony szyberdachu? Ktos dorabia, etc...

Licze na jakis kwietniowy cud...

 

Wiosna na calego i chcialbym poczuc "wiatr we wlosach" (poki mam) ;-)

rozbebeszenie auta i naprawa na podworku to rosyjska ruletka. Chcialbym wymienic co jest walniete i jezdzic dalej.

 

Zestaw ktory zaproponowal mi bardzo mily pan w salonie kosztuje 700zl 20% wartosci auta za takie gowno to przegiecie.

 

Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki z b4 prowadnice powinny byc ok bo po kraksie jest (dachowanie:P) daj meila podesle Ci jak to wyglada cena do obgadania. Przed dzialal normlanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dalej szukasz , to napisz konkretnie co ci potrzeba. Wlaśnie jestem po zabawie ze swoim dachem i coś mi tam zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tą lewą stroną szyberdachu to i ja mam problema:( Mam pękniętą prowadnicę (czy jak to się nazywa) i w ogóle mi nie odsuwa do tyłu, podnosić jeszcze daje rady ale już przy opuszczaniu muszę pomagać mu śrubokrętem:mad: Nie wiecie czy tę prowadnicę można czymś np. skleić lub jeśli nie to ile takie cudo może się cenić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie to samo tez musze mu pomagać przy zamknięcu, ale po co mi szyber mam klime hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klima i szyber? Ciekawe...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja GT z tempomatem hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wznawiam temat,ma ktos moze na sprzedaz czesc,taki srebrny element nie znam nazwy jest na lince i zazebia sie z pieskiem jak sie cofa do tylu ? do b4 sedan strona kierowcy oczywiscie,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaktualnie,poprostu prowadnica od kierowcy pekla,wole zapytac moze ma ktos na zbyciu cala nie peknieta bez linki,nie ukrywam ze wolalbym cala wlozyc nie peknieta,niz robic metode na blaszke lub z skracaniem linki po dwoch stronach,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię żebyś to naprawił domowymi sposobami, spawanie też nie wchodzi w grę... Ta lewa prowadnica to bolączka szyberdachów w 35i

 

możesz kupić nową w serwisie ale cena z tego co pamiętam to 200+ zł

 

na twoim miejscu szukał bym używanego szyberdachu, za 50-100zł można dorwać bez silniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cały blaszany szyber jakby co, prowadnice obie całe, wytarte "koniki" i z tego powodu miał kłopoty z jeżdżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis probowalem metode nieco inna niz na forum,mianowicie polaczylem dolna prowadnice ta ulamana dwie czesci poprostu takim fajnym gietkim drutem ktorego ciezko przerwac(trzeba sie nameczyc zeby strzelil) od dolu prowadnicy wyjelem,zaslepke upchalem go tam lekko wystawal to spilowalem,i trzyma mocna a drugi koniec na koniec prowadnicy tam gdzie jest laczenie linki z ta prowadnica i o koniec zagielem,hm zlozylem narazie hula,nasmarowalem bardzo lekko chodzi,uchylanie pod skosem gora dol bez problemowo,bardzo mi sie podoba,chowanie do srodka rowniez sie chowa lekko bez ocierania,tylko bol jest jak trzeba w druga strone w senise takim ze jak szyber jak schowany w dachu i zaczynamy zwijac go do pozycji zamkniecia to wtedy jest ten konik,piesek wyskakuje,odrazu powiem ze pieska trzeba bylo podwyzszac,ok to norma,zrobilem,ale mimo to dalej wyskakuje,nawet jak reka bardzo mocno do dodusze (sile duza mam ) i tak mimo to wyskakuje,ten drucik ktorym polaczylem prowadnice dolna przebiega przez jej srodek,zauwazylem ze chowa sie tam ta gorna prowadnica to ta ktora unosi szybe do gory,myslalem ze drucik ja blokuje poprostu ale nawet bez tego drucika ten sam bol,piesek wyskakuje,troche zagmatwane ale jesli ktos mialby jakis pomysl prosilbym zarzucac,pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka na jakiś szrot samochodowy może pomóc. Trzeba tylko poszukać auta które nie dachowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jakiego materiału jest wykonany owy element ?

 

dziwne ujostwo którego nie idzie pospawać :/ jakiś stop metali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten element ktory pekla zakladam ze to aluminium,taki swiecacy,a drucik tak samo,co do szrotow objezdzilem wszystko wokol siebie i tylko caly szyber i ceny z kosmosu bez silnika i szyby 200zl,troche duzo wiec pytam moze ktos cos tutaj ma,jakies pozostalosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no ciekawe,taka wyzsza szkola jazdy juz ;p ale niestety musialem sobie jakos radzic,wszystko by bylo ok,gdyby nie ten wyskakujacy piesekDSC01339.jpg dodalem foto o co mi chodzi i mniej wiecej jak to zrobilem ;p mam nadzieje ze cos widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie przerwy juz tam nie ma tylko obrazowo pokazuje o co mi chodzi i czego potrzebuje w calosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo w mieście w którym pracuje jest http://www.is.gliwice.pl/ swego czasu miałem tam ziomka , który kochał wyzwania :D

 

Szajs metal, nie słyszałem żeby komuś udało się to połączyć :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności