Skocz do zawartości
czarnybstok

Jaki zamek??? Czy dobry będzie???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie otórz mam problem z zamkami a dokładnie z tylnym z lewej strony otwiera się a nie zamyka wiadomo że, chodzi o mikrostyki lub zimne luty. Ale znalazłem na allegro zamiennik nowy

http://moto.allegro.pl/item590819063_zamek_drzwi_vw_passat_golf_iv_bora_seat_leon_nowy.html

tylko czy będzie on pasował, a może ktoś z forumowiczów zakładał te zamienniki zamków???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawiu

zamek do tylnych drzwi kupisz używany za około 100zł. Może on być od anglików bo też pasuje, ja właśnie musze wymienić bo mam to samo i też lewe tylne drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany można kupić ale też nie wiadomo czy bedzie dobry. A tu jest nowy zamiennik??? I co tu wymyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawiu

Nie powiem Ci czy ten co podałeś będzie dobry, ale jak chcesz nowy to w ASO taki zamek kosztuje jedyne 1500zł hehe poważnie. Ja kupuje używany z rozbitego samochodu, wymontują i wmontują do mojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będziesz musiał rozbierać boczek, żeby wyjąć zamek. To najpierw wyjmij i popatrz, co w nim nie teges. Jeżeli zimne luty to przelutujesz i będzie git. Jeżeli mikrowłącznik to także możesz wymienić na nowy. A koszta zamknął się najwyżej w poświęceniu trochę czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś z forumowiczów zakładał te zamienniki zamków???

Ja wymieniałem na takie zamienniki i jest wszystko w porządku, a nie na jakieś używane na pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłem taki przedni lewy oraz tylni lewy http://www.allegro.pl/item599514801_zamek_drzwi_tyl_vw_passat_golf_iv_skoda_octavia.html , również z powodu mikrostyków, teraz na oba mam rok gwarancji, i juz 2 miesiac chodza bezproblemowo..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś przewody w tej gumie co dochodzą do drzwi ja dzisiaj to miałem przewody kruche były i popękały a zamek dobry polutowałem i spoko drugie tylnie drzwi to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności