Skocz do zawartości
HaNsiN

kupno golfa IV - nie wiem którego wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, mam zamiar kupić autko dla mamy :) Moim Passkiem boi się jeździć bo mówi, że duże... szukałem jej małego autka, głównie Polo no i golfa IV. Znalazłem dwa ciekawe Golfiki, 2001 rok obydwa, praktycznie wyposażenie to samo, ale jeden jest 1.9 SDI - 68 koni, a drugi 1.4 16V 75 koni :D Nie wiem, który byłby lepszy dla mamy, ona raczej jeździ spokojnie i ogólnie mało. Rakieta jest jej nie potrzebna. To ma być auto na zakupy i do pracy. Jeśli ktoś z Was jeździł takim Golfem <1.4 albo 1.9 sdi> niech się wypowie, może to mi pomoże wybrać lepszy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej 1.4 bene jak tk balo jezdzi, diesle zima wolniej sie zagrzeje potrzebuje mocniejsze aku, ktore na krotkich dystansach trudniej doladowac itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie Waldiego, sobie wziął bym diesla, natomiast dla kobiety raczej benzyniak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś z Was jeździł takim Golfem <1.4 albo 1.9 sdi> niech się wypowie, może to mi pomoże wybrać lepszy.

 

Zdecydowanie SDI :) Kolega posiada takiego od dwóch lat i leje ropkę wymienia olej i filtry i śmiga bezproblemowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o silnik to na temat SDI dodam ,ze znajomy ma już nakulane nim około 400.000 Km i to w Skodzie Octavi i sobie chwali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o silnik to na temat SDI dodam ,ze znajomy ma już nakulane nim około 400.000 Km i to w Skodzie Octavi i sobie chwali
A ja słyszałem historię taksiarza z gdańska który w Octavi przy 200 000 do SDI musiał już wiadrem olej dolewać, więc trwałość SDI wcale nie jest taka oczywista. Dodam że kupił ją nową. Co do wyboru między SDI a 1.4 dla kobiety to zdecydowanie 1.4.. jazda SDI po mieście będzie raczej męcząca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie wybral bym 1.4 - SDI ciezko bedzie odsprzedac w przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności