Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wejdź pod ten link i powiedz która to z nich.

 

Jeśli to zdjęcie które wrzuciłeś odpowiada wyglądem temu które ma twój znajomy i na pewno obsługuje DVD to DVD Navigation System 2007-2008 (1 DVD - Europe) i musisz ściągnąć płytę:

 

BMW.Road.Map.Europe.HIGH

 

Wszystko opisane w ostatnim linku.

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ta opcja numer 2. Pierwsza odpada bo jest na CD. Trzecia to już model 810 i brak tej dużej gałki pod spodem. Wersja druga pasuje. Wygląda więc na to, że pobrałem DVD w wersji 7921 która jest wersją instalacyjną i dlatego nie poszło. Wygląda zatem na to że jego nawigacja musi bezpośrednio odpadać mapy z płyty DVD.

 

O ile ze znalezieniem linków do 510 i 810 nie ma problemu o tyle kompletnie nie wiem jak to poszukać. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tej do BMW. BMW.Road.Map.Europe.HIGH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Napiszę tutaj czy zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemcionet

Proszę o pomoc w sprawie navi MFD2

wgrałem nowy soft z końcówką 30 w języku polskim

wkładam unlocka do mapy - wgrywa się

wkłądam płytę dvd z mapą V6 i mapa nie chce odpalić

 

jak włożę dvd oryginał wszystko działa za każdym razem

 

jak sobie poradzić z tym czymś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrać dobrze płytę i przeczyścić laser. Wkleiłem instrukcję. Poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navi MFD2, wgrałem soft 30 z jęz.polskim, wszystko poszło bez problemu, unlock też, nagrałem mapy EU v10 z polskim lektorem, bez problemu navi je czyta, wyznacza trasę, lektorka mówi, że trasa gotowa, pokazuje prawidłową odległość, niestety nie nawiguje, pokazuje brak drogi, wygląda jakby nie łapał fixa. Jechałem jechałem i nic, co mogło się stać, ze nie ma gps, możecie pomóc, coś podpowiedzieć co teraz zrobić ? Korzystałem z poradnika http://traxter-online.net/aktualizacja-oprogramowania-nawigacji-mfd2-w-vw-passat-b6/ jeżeli nie da się nic zrobić to może wrócić do oryginału, tylko jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostepnia moze ktos mapke V10 na serwerach egofiles ?

Z gory dzieki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nagrałem v10 już kilkukrotnie na róznych nagrywarkach, book type na DVD-ROM, MFD2 odblokowane, soft 2007 i nie działa dalej... czy może robię coś źle?

 

Dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagrałem v10 już kilkukrotnie na róznych nagrywarkach, book type na DVD-ROM, MFD2 odblokowane, soft 2007 i nie działa dalej... czy może robię coś źle?

Źle nagrana albo słaby laser i nie czyta nagrywanych. Innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. W jaki sposób mogę sprawdzić czy laser jest trafiony? Muzykę i oryginalną v3 czyta bezbłędnie po czyszczeniu według instrukcji z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie mam takie pytanie jak wgrac jezyk polski w nawigacje i ogolnie w radio w vw cc i zmienic mile na km w liczniku w tym ile sie tam przejechalo.da sie to zrobic samemu czy trzeba ruszyc do servisu ? dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
działa na 100%-wystarczy tylko podmienić pliki "B" i "M" w voice np z v.7,8 lub 9.

 

 

moze ktoś wrzucic tylko polskie pliki bo nie bede szukal pelnej starszej wersji zeby je zobaczyc

 

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ktoś wrzucic tylko polskie pliki

 

Masz je u mnie na chomiczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz je u mnie na chomiczku

 

a w jakim programie podmienic jezyk na polski ???

 

mam obraz plyty (nie moge w niego ingerowac) i pliki polskie

 

jak mam to polaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do osób które posiadają już najnowszą mapę nawigacyjną MFD2 PASSAT b6 DVD V10 o sprawdzenie,czy widnieje już w niej autostrada S-3 Szczecin-Gorzów Wlkp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam nawigacje MFD2 DVD mam pytanie odnośnie nagrywanych płyt ponieważ nie wiem dlaczego nie odczytuje mi płyt dvd piratów ponieważ nagrałem muzyke na dvd a radio nie odczytuje mi płyt na jakich mam płytach wypalać tak aby zaakceptowało pliki audio lub mp3 lub czy jest jakas inna opcja podłączenia np. pendriva

 

---------- Dodano o 19:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:01 ----------

 

i wytłumaczcie mi jak ten gość może odtwarzać filmy na tej nawigacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość citrix

Witam. Jestem tutaj nowy i proszę Was o pomoc. Mój kolega Norweg poprosił mnie abym nagrał mu nowe mapy do nawigacji MDF2 DVD. Zacząłem przeglądać fora i szukać linków abym mógł sciągnąć mapy. Kolega ma oryginalną płyte V3 więć udało mi się pobrać mapy w wersji V8. Wgrałem nowy soft V30, odblokowałem navi i nagrałem płytę. Wszystko poszło gładko mapy działają. Pojawił się duży problem, mianowicie komendy z navi są w języku polskim. Postanowiłem się ratować i sciągnołem nowy soft V30 English, zainstalowałem lecz to nic nie pomogło dalej navi mówi po Polsku. Całę menu na wyświetlaczu jest po angielsku. Proszę o pomoc co mam zrobić aby navi zaczeła mówić po angielsku. Jak możecie podajcie jakieś linki co nagrać, gdzie sciągnąć aby to w koncu działało tak jak nalezy. Od czego zależy w jakim języku wydawane sa komendy z navi, zapisane są one w sofcie czy na dvd z mapami?? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności