Skocz do zawartości
blazejp

Nowy pilot - scyzoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Musze dorobić sobie 2 kluczyk w razie co i tutaj pytanie do was

Czy taki będzie pasował do paska 03r ?

http://www.allegro.pl/item575903393_kluczyk_scyzoryk_pilot_w_g_wzoru_group_vw_nowy.html

 

To jest sama obudowa?

Odrazu bo wyrzeźbieniu grotu można programować kluczyk czy trzeba dokładać jakąś elektronikę do środka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na jakiej częstotliwości chodzi twój podstawowy pilot (ten co masz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dołozyc Immo, grot i elektronike sterującą centralnym zamkiem. Pilot kup oryginalny bo z tym nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze dorobić sobie 2 kluczyk w razie co i tutaj pytanie do was

Czy taki będzie pasował do paska 03r ?

http://www.allegro.pl/item575903393_...p_vw_nowy.html

 

To jest sama obudowa?

Odrazu bo wyrzeźbieniu grotu można programować kluczyk czy trzeba dokładać jakąś elektronikę do środka?

 

najpierw rozpołów swój klucz i zobacz jak jest jego nr, później szukaj klucza (oryginał vw jak podał Gural) o takim samym numerze (jęśli takiego nie znajdziesz to napisz jego nr to sprawdzi się w etce jaki jest jego zamiennik) najlepiej z czystym grotem i czystym transponderem do immo (raz zakodowany nie da się ponownie zakodować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam taki sam problem co kolega , mam jeden klucz i to w dodatku a kiepskim stanie , możecie mi poradzić jakie są całkowite koszty nabycia nowego i jak sie do tego zabrać ?

Na kluczu jest nr. HLO 1J0 959 753 AH HELLA 434 MHz.

 

pzdr.

Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod prosbe kolegi powyzej :) tak samo mam jeden kluczyk scyzoryk. niestety pilot mam calkiem inny (osobny) do otwierania centralnym zamkiem. na dodatek kluczyk wklada sie tylko do polowy zamka i nie otworze go recznie :/ chcialbym dorobic sobie drugi kluczyk scyzoryk z pilotem, tamten zaprogramowac i ustawic zamki zeby dalo rade recznie tez otwierac. Duzo z tym roboty i ew jaki bylby tego koszt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze dorobić sobie 2 kluczyk w razie co i tutaj pytanie do was

Czy taki będzie pasował do paska 03r ?

http://www.allegro.pl/item575903393_kluczyk_scyzoryk_pilot_w_g_wzoru_group_vw_nowy.html

 

To jest sama obudowa?

Odrazu bo wyrzeźbieniu grotu można programować kluczyk czy trzeba dokładać jakąś elektronikę do środka?

 

 

Kluczyk z tej aukcji to totalna pomyłka.. szkoda pieniędzy na dorabianie. Po miesiącu grot będzie się kiwał na wszystkie strony a mechanizm rozkładania pewnie się rozleci;) Widziałem taki scyzoryk na własne oczy i odradzam.. tylko ori.

Edytowane przez Slay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możecie mi poradzić jakie są całkowite koszty nabycia nowego i jak sie do tego zabrać ?

Na kluczu jest nr. HLO 1J0 959 753 AH HELLA 434 MHz.

 

nie dostaniesz już klucza z końcówką AH, jego zamiennik ma końcówkę DA i takiego szukaj np na TEJ aukcji

dorobienie grota około 40-50pln + zakodowanie immo przez vaga oraz pilota ręcznie lub też poprzez vaga

jeśli masz kogoś z vagiem to całość wyniesie Cię niecałe 200pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że do klucza dostałem również taką długa plastikową wstążke na której były numerki. Może z tego również da sie odczytać jaki to pilot?

Jak wróce do domu to sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może z tego również da sie odczytać jaki to pilot?

Z tego nie odczytasz, musisz odczepić pilota od tej części która jest z grotem i tam znajdziesz numer typu HLO 1K0 XXX XXX lub HLO 1J0 XXX XXX .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam że do klucza dostałem również taką długa plastikową wstążke na której były numerki

 

na tej wstążce powinien być pin do immo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dziękuje za szybką odpowiedź , i jak zrozumiałem to mogę kupić ten klucz 1J0959753DA z podanego linka do aukcji , i jeszcze przy okazji zapytam co potrzeba do zakodowania vagiem , czyli jaki kabel ,program itp. do mojego silnika ? ( AVB '04 )

pzdr.

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniak99, czy kluczyk z końcówką DA będzie działał to nie wiem. Na 100% działa Z końcówką AG i A są zamienne z AH (osobiście sprawdziłem). Linki podawane są jako przykładowe i decyzja raczej należy do Ciebie, kupić czy nie (zresztą nie widzę żadnego linka do kluczyka DA).

A żeby zakodować kluczyk, a właściwie immo to chyba potrzebny Ci będzie VAG Tacho (ale to raczej nie moja dziedzina więc nie jestem pewny). Samego pilota do centralnego zakodujesz bez VAG-a jak już będziesz miał docięty nowy grot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gural ale ja wiem doskonale, że klucz z końcowką AH jest zamienny z DA a to jest dowód:

 

kluczyk.jpg

 

akurat ja podałem linka koledze maniak99 do takiego klucza z pilotem jakiego On potrzebuje

 

(zresztą nie widzę żadnego linka do kluczyka DA).

 

proszę przeczytaj dokładnie mój post nr 9, tam podałem link do aukcji na allegro z kluczkiem z końcówką DA

 

nie kwestionuję, że piloty z końcówkami A i AG są zamienne dla pilota z końcówką AH aczkolwiek etka tego nie podaję (jedynie, że AG jest zamienne z CT)

 

maniak99 ja również oryginał mam z końcowką AH i ostatnio kupowałem piloty z końcówką DA gdyż miałem z końcówką inną (nie współpracującą dobrze z modułem komfortu w moim aucie przez co nie działało otwieranie klapy z pilota) i po ich zakodowaniu otwieranie tylnej klapy działa :)

Edytowane przez Mr. X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku podanym przez Mr.X jest kluczyk DA . Więc nie ma pewności że będzie działał? Nie można tego jakoś sprawdzić przed kupnem? , bo tak to 200 w plecy. I jeszcze jedno pytanko w sprawie kabelka , co można robić za pomocą tego Vag Tacho?

 

 

Trochę sie spóźniłem z odp., już wiem że mogę go kupić , wielkie dzięki kolego Mr.X

Edytowane przez maniak99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W linku podanym przez Mr.X jest kluczyk DA . Więc nie ma pewności że będzie działał? Nie można tego jakoś sprawdzić przed kupnem? , bo tak to 200 w plecy. I jeszcze jedno pytanko w sprawie kabelka , co można robić za pomocą tego Vag Tacho?

 

kolego poczytaj najpierw post powyżej (nr 15) i zobaczysz screen z etki gdzie wyraźnie napisane jest jaki pilot jest zamienny z Twoim pilotem

 

ps. czytajcie wszystkie posty ze zrozumieniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę przeczytaj dokładnie mój post nr 9, tam podałem link do aukcji na allegro z kluczkiem z końcówką DA

Sorki, przeglądnąłem cały wątek chyba ze 4 razy i nie zauważyłem Twojego linka :wstyd:

Gural ale ja wiem doskonale, że klucz z końcowką AH jest zamienny z DA a to jest dowód:

Spoko, przecież napisałem że nie wiem, a nie że nie będzie działał. Napisałem też że kluczyki które podałem będą działać bo osobiście to sprawdziłem a kluczyka z końcówką DA nie miałem więc nie wiem.

 

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

 

ps. czytajcie wszystkie posty ze zrozumieniem

Nie musisz się czepiać, bo nie chodzi tu o zrozumienie. Po prostu umknął mi link. :P

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, przecież napisałem że nie wiem, a nie że nie będzie działał. Napisałem też że kluczyki które podałem będą działać bo osobiście to sprawdziłem.

 

jasne, że spoko ;) ja tez tylko napisałem co etka podaje i tak jak pisałem wcześniej nie kwestionuję zamienności kluczy z pilotem AH na A i na AG

 

Nie musisz się czepiać, bo nie chodzi tu o zrozumienie. Po prostu umknął mi link.

 

sorki ale najpierw Ty nie zauwaźyłes mojego linka a teraz maniak99 pisze, że wywali 200pln w błoto (choć dałem screena z etki jaki jest zamiennik jego pilota) więc napisałem byście czytali ze zrozumieniem

nie chciałem nikogo urazic ;)

 

co można robić za pomocą tego Vag Tacho?

 

maniak99 kablem var tacho można m.in. korygować liczniki, zczytać pin potrzebny do zakodowania immo (jeśli nie znasz pinu)

a zakodować immo jak się zna pin można samym VAGiem

Edytowane przez Mr. X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

 

pzdr.

Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności