Skocz do zawartości
arkady375

GRUPOWE HAMOWANIE "AGMA CHIPTUNING"- DYWITY 18.04.2009r. oraz 29-30.05.2010r.

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz a mnie to już nie widziałeś ??? machałem do CIebie, a Ty nic!!! Tylko Asia mi odmachała

Ups :P No to moja gafa :P

To niby jak miałem się dowiedzieć? Na wątku było 29-30 i od początku nastawiałem się na niedziele.

Szymon no trudno się mówi. Za rok też będzie opcja. A w czerwcu spot regionalny :) to poznasz kilku ludzi :)

 

No szkoda szkoda. Myślałem, że sobie popije

Piotrek gdybyś wczoraj był to miałbyś dobrego konkurenta :) na ilość % :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrek gdybyś wczoraj był to miałbyś dobrego konkurenta :) na ilość % :)

 

Ja już nie mam formy :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to teraz taka mała fotorelacja

:)

No to zaczęło się od tego :)

IMG_3290.JPGIMG_3297.JPGIMG_3293.JPGIMG_3294.JPGIMG_3292.JPGIMG_3282.JPG

 

Zaczęło się spokojnie :) Hamowanie i nic więcej :)

IMG_3304.JPGIMG_3303.JPGIMG_3305.JPG

 

 

Później przyszedł czas na modyfikacje :)

IMG_3289.JPGIMG_3313.JPG

 

Lepsze paliwo :)

IMG_3301.JPG

 

No i w końcu gruby kaliber :) VIRUS

IMG_3311.JPG

 

A oto i on :) PAFO :) Najbardziej wytrwały :)

IMG_3307.JPG

 

Nie mogłem się powstrzymać :) Mina bezcenna :)

IMG_3309.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam formy :D;)

 

Zdun dał bym ci fory i pamiętaj trening czyni mistrzem:zdrowko::alko. Myślę że w czerwcu będzie okazja na regionalnym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły komiks Ci wyszedł Łukasz pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezły komiks Ci wyszedł Łukasz pogratulować.

Czasem coś się udaje :) Mimo wszystko było super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak podziękowania dla tych co się zjawili, fakty mój błąd zmieniając w temacie cenę za usługę nie zmieniłem daty. Ale cóż za rok robimy imprezę w kwietniu i wszyscy mam nadzieję zostaną odpowiednio wcześnie poinformowani.

 

Z sobotniej imprezki mamy takie wyniki.

hamownia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś się deklaruje to przynajmniej kilka dni przed warto napisać, że mnie nie będzie. Nie chodzi oto aby się tłumaczyć ale warto coś napisać.

 

Panowie sorki za brak mojej obecności ale jednak decyzja na hamownie i zrobienie wirusa padła na Tune-Up jakoś mam zaufanie to tej firmy a jeszcze taka promocyjna cena jaką zrobił przekonała mnie jeszcze bardziej.. :) No i się nie zawiodłem. Audi 1.9 AJM po wirusie 145KM i 340NM bez dymku i MK3 1.9 AFN+213 160 KM i 340NM z Dymem.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie sorki za brak mojej obecności ale jednak decyzja na hamownie i zrobienie wirusa padła na Tune-Up jakoś mam zaufanie to tej firmy a jeszcze taka promocyjna cena jaką zrobił przekonała mnie jeszcze bardziej.. No i się nie zawiodłem. Audi 1.9 AJM po wirusie 145KM i 340NM bez dymku i MK3 1.9 AFN+213 160 KM i 340NM z Dymem..

Szkoda, że nie wcześniej napisałeś o wyborze Tune-Up ale spoko :) Ważne aby auto śmigało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kiedy taki nastepny spot chetnie bym sie pisał na to ;)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja troszku poza tematem, ale myślę że tu najlepsze miejsce gdyż jestem z mazur.

 

Jak wszyscy mam paska, wg info. Smigał niezawodnie po sprowadzeniu, (sam go sprowadziłem kupujac w niemczech) wymieniłem rozrząd oleje filtry płyny itd. Odkupiłem go od 2 własciciela. Autko ładnie przesmigało mi jesien, zime, wiosne (14 tyś km) i... Powiem tak zaczęło się. Pierw sprzęgło (wymienione z dociskiem), teraz turbinka puszcza olej, być może dwumasa, po "wtopie" przy 80km/h w dziure prawe przednie zawieszenie stuka....

 

Chcę sprawdzić go (oczywiście odpłatnie) w dobrym warsztacie, co by mi powiedzieli co i jak jakie koszta. Pocieszam się iż silniczek pracuje bardzo stabilnie i cicho.

 

Po prostu nie wiem czy stać mnie na dalsze utrzymanie go (kredyt, dziecko w drodze, nie ma juz tyle kaski co rok temu), a jak ma mi dojść dwumasa, cosik jeszcze, za 2mce ubezpieczenie (OC + AC = 1800zł) to poza moimi możliwościami finansowymi i niestety bedzie trzeba zakupić coś trupowatego.

 

Interesuje mnie jakiś warsztat, znawcy pasków, w okolicy do 80km od olsztyna lub w samym olsztynie. Ktoś kto to zrobi rzetelnie i w miare ludzkiej cenie do 350zł....

 

Chciałbym sprawdzic skrzynie, dwumase, inne elementy, chce wiedzieć ile może mnie kosztować naprawa i w jakim czasie jest wymagana.

 

Z góry dziękuje za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te pieniądze to mogę załatwić ci wizytę w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami Pan "Zenek" z warsztatu obok wie znacznie więcej i znacznie lepiej zdiagnozuje autko niż ASO, bo pan Zenek siedzi w tym 10 lat i zna kod każej śróbki :)

 

Nie wiem czy w ASO sprawdzą mi dobrze autko w tej cenie. Ale zdaje się na Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co pisze bo znam tam mechaników. Ale widzę że masz swoje zdanie. Szukaj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez zaczyna sie dobrze... swego mam od wrzesnia 09, zawiecha cała z przodu poleciała 3/4 wachaczy, napinacz PK :/, a teraz szarpie czasem jak mu sie podoba na 4 i 5 biegu na 1900/2500rpm przy ostrym przyśpieszaniu byłem wczoraj na stacji diagnostycznej pod kompem i nic według komputera wszystko cacy :( goście powiedzieli ze to czysto mechaniczna usterka ale co to nie maja pojęcia. Ma ktos jakies przeczucie co to moze być ? A no powiedzcie gdzie najlepiej z nim pojechac oczywiscie na mazurach aby ktos postawił jakas dobrą diagnozę ????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie to problem jak połącze ten temat z tematem z poprzedniego roku :?:

 

Chronologia postów będzie zachowana, nic się nie wymiesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam bylem w firmie agma na podniesieniu mocy auto ma 131 km seria przed modyfikacja mialo 147 km i 330 nm po ma 174km i 381 nm i stad pytanie czy mozliwe jest zeby tyle bylo w serii przed modyfikacja i po ? dodam ze gosc zna sie na robocie wszystko przebieglo srawnie i bez zadnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W moim byłym pasku 131 w serii pokazywał 149 koni i 337 nm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mocy auto ma 131 km seria przed modyfikacja mialo 147 km i 330 nm po ma 174km i 381 nm i stad pytanie czy mozliwe jest zeby tyle bylo w serii przed modyfikacja i po ?
Mój był hamowany na seri w Agmie, a raczej na ich mobilnej hamowni i pokazał 151KM, za dwa tygodnie byłam w Tune-Up i tam było na serii 145KM dodam, że auto w 100% sprawne. Bonus od fabryki jest możliwy w granicach 10% :)

 

 

 

// Temat wyczerpany, wątek zamykam. Asia

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności