Skocz do zawartości
KAWA

Odradzam bank

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Temat powinien trafić do OT!

Może się coś rozwinie więcej :)

P.S.

1. Korzystałeś z jego usług?

2. Jaki wg Ciebie/Was jest najlepszy Bank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie żaden bank nie jest ok ale można wybrać mniejsze zło na przykład millenium bank jest całkiem w porządku dla swoich klientów jak są obniżki stóp procentowych to ten bank je obniża a nie tak jak Santander tylko jak są podwyżki to podwyższa kredyt a jak ma obniżać to na pisma które wysyłam do nich mam tylko odpowiedz ze musi zebrać się zarząd ale podwyżki to z automatu walą pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odradzam pko bp

p........i zlodzieje i nieudacznicy. idioci nie nie posiadajacy podstaw z zakresu szkoly podstawowej. barany nie umiejacy czytac.

 

moja sprawa jest w toku. jak tylko sie zakonczy to napewno napisze co i jak. jednak zdecydowanie ODRADZAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dopisać swój alert odnośnie MILLENIUM który został już wymieniony .....sprawa dokładniej tyczy się kart kredytowych, ich wszelkie procedury nadają się do rzecznik'a praw obywatelskich , robią "wszystko"aby zdobyć każdego klienta bez względu na Twoją prywatność i dane osobowe......ale trzeba mieć czas i wiele zdrowia a przede wszystkim stalowe nerwy aby bawić się z nimi i arbitrem bankowym bo jak się dowiedziałem takich spraw jest sporo i generalnie ich przebieg niczym się nie różni od spraw cywilnych.....

póki co mam na dal u nich karte ale i spokój od nich, ale po fakcie doczytałem sporo tematów na www. odnosnie tego banku i ich postępowaniu co się sprawdziło z moim własnym doświadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest dużo banków które swoich klientów robi w konia ty zasuwaj całe życie a my będziemy cie doić z kasy mam jeszcze konto w mBanku i chciałem rozwiązać umowę z bankiem dzwonie do nich bo w formularzu muszę wypełnić parę rzeczy takich jak w jakim dniu zawarłem umowę z bankiem i jaki jest numer tej umowy oczywiście nie wiem wiec dzwonie do banku a miła pani odpowiada ze jak napisze wniosek i wpłacę 100 zł to oni łaskawie podadzą mi te dane. To dopiero nazywa sie lecenie w kulki z klientem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Nordea, ING, Raiffeisen, Citibank.

odradzam mBank, PKO BP, Pekao SA, BPH, BZ WBK.

moi rodzice korzysta w Hiszpanii tylko i wyłącznie z Santandera i są bardzo zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santander w Hiszpanii to całkiem inna sprawa wiem bo kolega tam mieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do OT - to jest forum motoryzacyjne a nie bankowe.

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności