Skocz do zawartości
pdrobny

Nie otwiera się zamek pasażera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po wymianie wkładek na zaślepki stalowe, zrobiłem dodatkowe wyjście dwużyłowe na zamek centralny w drzwiach pasażera (w razie w. otwieranie baterią) wszystko zaizolowane i ukryte głęboko. W ramach poszukiwań prawidłowych przewodów do sterowania zamkiem ( znalazłem niebiesko czarny i chyba czerwony z paskiem lu niebieski nie pamiętam) próbowalem metodą prób i błedów po odłączeniu akumulatora na krótko podłączać + i - to kolejnych kabli wstępnie przez probówkę aby nie robic zwarć :634: udało się znalazłem dwa przy których zmiana polaryzacji otwierała i zamykała zamek. Super :) 4 w nocy poskładałem wszystko do kupy i do wyrka. Rano okazało się, że centralka nie otwiera robionych drzwi jeżeli je otwierałem na krótko to zamek otwiera a po podłączeniu aku jest lipa tylko zamykały się i nie chciały otworzyć. Co z tym robić może ktoś podpowie co siadło może jakaś elektronika w zamku albo coś z centralką, jak sprawdzić czy dochodzi impuls z centralki jakie to przewody? :633: B5 2000r kombi 1,9 115 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak składałes wszystko na swoje miejsce podłączyłeś kostke do zamka ???

Jeśli tylko szukałeś w wiązce kabla to wróć do poprzedniego stanu kabli i zobacz czy coś odżyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem a gdyby kostka była winna to zamek by się nie zamykał z pilota :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zamkiem pasażera , mianowicie nie można było otworzyć z zewnątrz drzwi a od środka mocno trzeba ciągnąć klamkę ! Ja słaby laik wpadłem na pomysł aby przekręcić blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dziecko !!!!! Oczywiście nie przewidziałem tego ,że jak zamknę to już koniec !!!! No i się stało !!!!!!!! Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić ???? Zdjąłem boczek tych drzwi ale nie mogę poradzić sobie z blachą która tam jest !!! Ogólnie nie mam pojęcia jak sobie poradzić ??? Proszę szanownych kolegów i koleżanki o podpowiedź co mam z tym zrobić !!??? albo gdzie się udać tzn do kogo ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z zamkiem pasażera , mianowicie nie można było otworzyć z zewnątrz drzwi a od środka mocno trzeba ciągnąć klamkę ! Ja słaby laik wpadłem na pomysł aby przekręcić blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dziecko !!!!! Oczywiście nie przewidziałem tego ,że jak zamknę to już koniec !!!! No i się stało !!!!!!!! Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić ???? Zdjąłem boczek tych drzwi ale nie mogę poradzić sobie z blachą która tam jest !!! Ogólnie nie mam pojęcia jak sobie poradzić ??? Proszę szanownych kolegów i koleżanki o podpowiedź co mam z tym zrobić !!??? albo gdzie się udać tzn do kogo ????

 

aby zdjąć blachę musisz zjechać szybą całkiem nadu i wybić kołek aby móc wyjąć szybę i wtedy zdemontować blachę http://forum.vw-passat.pl/threads/94810-wymiana-szyby-bocznej-tylnych-drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo ! nie wiem jak sobie z tym poradzę ale będę próbował !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu się nad klei... Kolega pisze o drzwiach pasażera, a tam nie ma zabezpieczenia przed dziećmi. Występują one z drzwiach tylnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś tu się nad klei... Kolega pisze o drzwiach pasażera, a tam nie ma zabezpieczenia przed dziećmi. Występują one z drzwiach tylnych
Ci z tyłu to też pasażerowie... :D

Niemniej jednak rozumiem Twoją wątpliwość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki macie racje ............. ! strona pasażera z tyłu :rozpacz . No ale już sobie poradziłem i musiałem wymienić cały zamek , gdyż była blokada otwarcia z wewnątrz (przed dziećmi ) którą sam przekręciłem :debil i niestety zamek musiał być rozwalony !!!! ale już jest zamontowany nowy tj.używka !!!!!

 

Wielkie dzięki koledze - bmateusz- za podpowiedź jak zdjąć blachę z drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności